AIRTRACK marki Uone 10mx2mx0.2m

7,999.00  brutto

Pneumatyczny airtrack marki Uone – uznanego producenta sprzętu pompowanego (Deski sup, łodzie RIB, pompowane wodne place zabaw). Jeżeli poszukujesz ścieżki gimnastycznej to trafiłeś idealnie. Tylko u nas najbardziej wytrzymały airtrack z możliwością wtłoczenia aż 15 PSI ciśnienia do jego wnętrza!

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

Airtrack marki Uone

Airtrack marki Uone 10mx2m to gwarancja jakości w rozsądnej cenie. Ten pompowany tor jest nowym produktem w naszym portfolio! Jednak bazując na doświadczeniu i wiedzy nabytej przy produkcji desek sup od 2016 roku oraz innych pompowańców możemy zaoferować Państwu produkt spełniający wymagania najbardziej profesjonalnych klientów. Tak więc jeżeli nie stać Cię na kupowanie tanich rzeczy, a chcesz zapewnić swoim zawodnikom czy dzieciom wieloletnią i bezproblemową zabawę czy trening na airtracku to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opis

Opis

Pompowana ścieżka gimnastyczna marki Uone. Poszukujesz mobilnej i bezpiecznej formy zabawy dla zawodników Twojego klubu lub dzieci? Prowadzisz gimnastyków, którzy na co dzień korzystają z przestarzałych drewnianych odskoczni i ciężkich maszyn starego typu? Skorzystaj z naszej oferty i doświadczenia i kup najlepszy airtrack dostępny na Polskim rynku.

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga250 kg
Gwarancja

Marka

Stan

Wysokość

X