AIRTracki

Pompowane airtracki marki Uone, stworzone z doświadczenia i umiłowania marki Uone do produktów pompowanych!

Kategoria “AIRtracki” to doskonałe rozwiązanie dla miłośników akrobatyki, gimnastyki i sportów ekstremalnych, jak i świetny sprzęt na zajęcia wychowania fizycznego. Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości pompowanych matach, które zapewniają doskonałą amortyzację i elastyczność podczas treningów. Dzięki innowacyjnemu designowi i wysokiej wytrzymałości materiałów, nasze maty są idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów i uczniów szkół.

Bezpieczne i trwałe, stanowią niezbędny element wyposażenia dla każdego, kto pragnie doskonalić swoje umiejętności akrobatyczne i trenować w komfortowych warunkach. Odkryj naszą kategorię i rozpocznij przygodę z intensywnym i efektywnym treningiem już dziś!

Wyświetlanie jednego wyniku

Airtrack 10x2x0.2 marki Uone AIRTRACK marki Uone 10mx2mx0.2m
7,999.00  brutto

Pompowane air tracki marki Uone to produkty stworzone z myślą o wszelkich klubach sportowych, gimnastycznych czy szkołach, które poszukują nowoczesnych i bezpiecznych alternatyw dla wysłużonych kozłów i drewnianych odskoczni! Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobytej przy produkcji desek sup od 2016 roku dajemy Państwu możliwość zakupu najwyższej jakości produktu w rozsądnej cenie.

X