Atrakcje do Hoteli oraz Ośrodków bez dostępu do akwenu!

W zasadzie od 2018 kiedy to testom poddaliśmy pierwszą, pompowaną zjeżdżalnie wodną nasza marka specjalizuje się w tego typu konstrukcjach. Zapewniamy atrakcje do Hoteli, które tworzą mi. n. pompowane, wodne place zabaw tzw. Aquatracki. Ale czy tylko te pompowane zjeżdżalnie możecie Państwo znaleźć w naszym portfolio?

Otóż w 2020 roku wprowadziliśmy do oferty również tory do skimboardingu, które można sklasyfikować jako swoiste zjeżdżalnie oraz pompowane, wodne zjeżdżalnie naziemne, których punkt styczności z wodą to płynąca po nich ciecz lub ewentualnie wlot do jeziora, jeżeli ktoś postanowi w ten sposób zwieńczyć swoją konstrukcje.

Marzyła Ci się atrakcja wodna na Twoim ośrodku lub w Hotelu, a nie jest on zlokalizowany nad zbiornikiem wodnym? Od teraz dzięki marce Uone możesz skorzystać z dwóch wymienionych powyżej rozwiązań, które potrafią działać na zamkniętym obiegu wody.

W przypadku toru do skimboardingu zasada jest prosta, wystarczy że wypełnisz go wodą i zapewnisz jej filtracje. Ewentualnie potrzebne jest uzupełnienie życiodajnej cieczy, ponieważ woda ma skłonności do parowania i wychlapywania się.

Natomiast w przypadku pompowanej, wodnej zjeżdżalni naziemnej wystarczy, że zwieńczysz ją basenem, który standardowo znajduje się w zestawie. Wówczas po jego wypełnieniu wodą musimy zapewnić jej obieg poprzez użycie bezpiecznej pompy, która będzie tłoczył ciecz ku nasadzie zjeżdżalni. Dopełnieniem wszystkiego powinny być filtry, które zadbają o czystość wody w basenie, tak aby zabawa była w 100% bezpieczna.

Informacje szczegółowe odnośnie tych dwóch fantastycznych produktów znajdziecie Państwo w zakładkach:

Tak więc jeżeli zastanawiasz się nad nowymi atrakcjami dla gości Twojego Hotelu, Ośrodka, Wakeparku…  Zapytaj w naszym sklepie, a z pewnością zaproponujemy Ci należyte rozwiązania.

Polskie rowery elektryczne marki Uone

Rowery. Zapewne nie jeden z nich widziałeś mknący po ulicach między samochodami. Wraz z rozwojem technologii, także i rowery ewoluowały w najróżniejsze kształty, posiadając coraz to nowe modyfikacje ułatwiające jazdę po przeróżnych nawierzchniach.
Polskie rowery elektryczne marki Uone
Polskie rowery elektryczne

Deska SUP: Kup nową deskę – oddaj starą w rozliczeniu!

Twój stary sup uległ zniszczeniu? Szukasz czegoś nowego, a stary model chciałeś wyrzucić? Poczekaj! Nie warto zaśmiecać środowiska! Starą deskę przynieś do nas, a za dodatkową dopłatą wybierz zupełnie nowy model z marki Uone lub Super!
Deska SUP kup nową oddaj starą
Deska SUP kup nową oddaj starą

Deska SUP: gwarancja na 5 lat na SUPy od Uone!

Wszyscy obniżają ceny na deski sup sprzedawane na rynku, a my podwyższamy….. Długość gwarancji na deski sup marki Uone i Super! Ile lat nasze supy będą objęte darmowym wsparciem serwisowym? Dlaczego w ogóle zdecydowaliśmy się na ten krok?
Deska SUP gwarancja na 5 lat
Deska SUP gwarancja na 3 lata

Deska SUP – szkolenie gratis przy zakupie deski SUP

Czy ostatnio słyszałeś o tzw. „supowaniu” i chciałbyś sam spróbować swoich sił? Nie masz jednak własnej deski SUP i zielonego pojęcia jak się z nią obchodzić? Nie przejmuj się! Marka Uone przybywa z pomocą! Już teraz możesz nabyć własną deskę...
Deska SUP szkolenie gratis
Deska SUP szkolenie

Judogi i Deski SUP| Ceneo: marka Uone czeka!

Jak głosi przysłowie: „Nowy Rok, nowy ja”, i my założyliśmy sobie noworoczne postanowienie – jeszcze szybszy i większy rozwój naszej marki! Rozwijamy więc nasze przysłowiowe „skrzydła” tak, abyś – jako nasz klient miał lepszy, szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych produktów. Co to oznacza? To, że od tego roku nasz…
Deski SUP ceneo
Judogi i deski SUP dostępne na ceneo
Przewiń na górę