Awangardowe i niespotykane, kolorowe judogi!

Rok 2020 jest szalony ze względu na nasze kolorowe judogi dla dzieci oraz obecnego w naszym życiu wirusa COVID-19. Być może wydawać się może bardziej szalony przez nasz pomysł na zupełnie nowe i niespotykane dotąd kolorowe judogi dla dzieci.

Większość trenerów zastanawia się jak przyciągnąć dzieci na treningi judo, z których większość rezygnuje po kilku dniach. My wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz trenerów stworzyliśmy judogi, w 4 kolorach dla dziewczynek i 2 dla chłopców. Kimona dzięki którym mamy nadzieje dzieci w większy sposób będą identyfikować się z judo korzystając z naszych stroi podczas treningów. Judogi te na celu mają rozwój Polskiego judo. Być może wychodzą trochę ponad obowiązujące standardy ale przyszłość tego sportu jest dla nas najważniejsza. Nie tylko ze względu na korzyści biznesowe, a bardziej ze względu na posuchę, która ogarnęła Polskę ostatnie przez 25 lat. Mamy nadzieje, że nasze judogi nadadzą kolorytu judo w Polsce pomimo przeróżnych opinii, z którymi się spotykamy.

Rodzaje dostępnych kolorów

Nasze kolorowe judogi dla dzieci dostępne będą w:

  • Odcieniu turkusowym z motywem misia i grafiką I love Judo na plecach – przeznaczone dla dziewczynek.
  • Barwie różowej z motywem kotka i serduszkiem z napisem Judo po japońsku na plecach – przeznaczone dla dziewczynek.
  • Kolorze białym z motywem motyli przeznaczone dla dziewczynek.
  • Odcieniu niebieskim z motywem kwiatu wiśni i serduszkiem z napisem Judo po japońsku na plecach – przeznaczone dla dziewczynek.
  • Kolorze białym z motywem kreskówkowym przeznaczone dla chłopców.
  • Odcieniu niebieskim z motywem ninja przeznaczone dla chłopców.

Wszystkie kolorowe judogi będą dostępne w jednej gramaturze tj. 350 GSM, ze spodniami wzmocnionymi na kolanach o gramaturze 270 GSM. Ważnym aspektem jest fakt, że w zestawie otrzymacie Państwo biały pasek oraz standardowy czarny worek z cordury. To plecak, w który z powodzeniem dzieci schowają judogę i przetransportują ją na trening.

Rozmiarówka judog będzie stricte dziecięca, z podziałem co 10cm, rozpoczynając się od rozmiaru 110 cm, a kończąć na 140cm.

W związku z tym zapraszamy do składania zamówień w myśl zasady przez zabawę do sportu!

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Judogi i Deski SUP| Ceneo: marka Uone czeka!

Jak głosi przysłowie: „Nowy Rok, nowy ja”, i my założyliśmy sobie noworoczne postanowienie – jeszcze szybszy i większy rozwój naszej marki! Rozwijamy więc nasze przysłowiowe „skrzydła” tak, abyś – jako nasz klient miał lepszy, szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych produktów. Co to oznacza? To, że od tego roku nasz…
Deski SUP ceneo
Judogi i deski SUP dostępne na ceneo

Judoga dla dzieci – jak wybrać pierwszy strój dla dziecka

Wybranie pierwszego stroju ‘gi’ jest częścią procesu i inicjacją, oznaczającą oficjalne wkroczenie do świata judo. Zapewne chciałbyś znaleźć strój który jest równocześnie wygodny, wytrzymały ale i stylowy. Przecież dziecko powinno czuć dumę z noszenia swojego kimono. Judoga dla dzieci która odpowiada twoim wymaganiom może być trudna...
Judogi dla dzieci kolorowe
Judoga dla dzieci niebieska marki Uone
Przewiń na górę