Awangardowe i niespotykane, kolorowe judogi!

Rok 2020 jest szalony ze względu na nasze kolorowe judogi dla dzieci oraz obecnego w naszym życiu wirusa COVID-19. Być może wydawać się może bardziej szalony przez nasz pomysł na zupełnie nowe i niespotykane dotąd kolorowe judogi dla dzieci.

Większość trenerów zastanawia się jak przyciągnąć dzieci na treningi judo, z których większość rezygnuje po kilku dniach. My wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz trenerów stworzyliśmy judogi, w 4 kolorach dla dziewczynek i 2 dla chłopców. Kimona dzięki którym mamy nadzieje dzieci w większy sposób będą identyfikować się z judo korzystając z naszych stroi podczas treningów. Judogi te na celu mają rozwój Polskiego judo. Być może wychodzą trochę ponad obowiązujące standardy ale przyszłość tego sportu jest dla nas najważniejsza. Nie tylko ze względu na korzyści biznesowe, a bardziej ze względu na posuchę, która ogarnęła Polskę ostatnie przez 25 lat. Mamy nadzieje, że nasze judogi nadadzą kolorytu judo w Polsce pomimo przeróżnych opinii, z którymi się spotykamy.

Rodzaje dostępnych kolorów

Nasze kolorowe judogi dla dzieci dostępne będą w:

  • Odcieniu turkusowym z motywem misia i grafiką I love Judo na plecach – przeznaczone dla dziewczynek.
  • Barwie różowej z motywem kotka i serduszkiem z napisem Judo po japońsku na plecach – przeznaczone dla dziewczynek.
  • Kolorze białym z motywem motyli przeznaczone dla dziewczynek.
  • Odcieniu niebieskim z motywem kwiatu wiśni i serduszkiem z napisem Judo po japońsku na plecach – przeznaczone dla dziewczynek.
  • Kolorze białym z motywem kreskówkowym przeznaczone dla chłopców.
  • Odcieniu niebieskim z motywem ninja przeznaczone dla chłopców.

Wszystkie kolorowe judogi będą dostępne w jednej gramaturze tj. 350 GSM, ze spodniami wzmocnionymi na kolanach o gramaturze 270 GSM. Ważnym aspektem jest fakt, że w zestawie otrzymacie Państwo biały pasek oraz standardowy czarny worek z cordury. To plecak, w który z powodzeniem dzieci schowają judogę i przetransportują ją na trening.

Rozmiarówka judog będzie stricte dziecięca, z podziałem co 10cm, rozpoczynając się od rozmiaru 110 cm, a kończąć na 140cm.

W związku z tym zapraszamy do składania zamówień w myśl zasady przez zabawę do sportu!

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi

Najtańsze judogi marki Uone

Twoja pociecha oznajmiła, że chce rozpocząć treningi judo. Pierwsze treningi wyglądały obiecująco, trzeba więc zacząć myśleć o kupnie stroju do judo. Przeglądając oferty dostępne w internecie zauważyłeś, że judogi są niestety droższe niż można by się tego spodziewać?
Najtańsze judogi marki Uone
Judogi tabela rozmiarów

Jak wybrać judogi

Zaczynasz treningi judo i stoisz przed pierwszym dylematem: jak wybrać judogi idealną dla Ciebie? Opcji jest wiele, co tylko powoduje większy mętlik w głowie. Marka Uone śpieszy z pomocą! W tym artykule opiszemy krótko kilka aspektów na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu pierwszego stroju do judo.
Jak wybrać judogi
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi

Judogi Adidas vs Uone

Szukasz stroju do judo na treningi lub zawody? Na rynku dostępnych jest wiele opcji a ty nie wiesz która marka jest najlepsza dla Ciebie? W tym krótkim artykule dowiesz się czym judogi marki Adidas różnią się od judog marki Uone! Zapraszamy do lektury!
Judogi adidas vs uone
Judogi adidas vs uone
Przewiń na górę