Bicie rekordu Guinnessa tylko z Uone!

W Wielkopolsce na lato jeszcze się na zanosi, więc w poszukiwaniu lepszej pogody wybraliśmy się do Władysławowa. W dniach 29.04-03.05 uczestniczyliśmy w biciu rekordu guinnessa, do którego przystąpili nasi koledzy – wędkarze z Władek team. Jak podczas każdego wydarzenia, najpierw uszykowaliśmy nasze stoisko i sprzęt. Chociaż byliśmy przygotowani na więcej to ze względu na temperaturę wody w bałtyku musieliśmy ograniczyć się do prezentacji na „sucho” oraz rozmów z osobami, które chętnie zadawały nam pytania na temat naszych desek. Jednak nasze uczestnictwo w tym wspaniałym wydarzeniu nie ograniczyło się tylko do dyskusji. Młodsi adepci skacząc po rozłożonej między dwoma krzesełkami desce classic testowali twardość naszych produktów. Rodziny fotografowały się na desce Uone comfort stojącej nieopodal, a deska sup Uone compact posłużyła jako stolik, na którym chętni mogli wpisać się do kroniki rekordu guinnessa. Jak widać, żeby dobrze się bawić wcale nie trzeba pływać.

Z wyrazami podziękowania dla organizatorów, zespół Uone

Serwis rowerowy by Uone – jakie usługi oferujemy?

Masz problem z rowerem? Chciałbyś wymienić stare elementy? A może zbliża się data kolejnego przeglądu Twojego jednośladu? Z pomocą przybywa serwis rowerowy by Uone w Poznaniu! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!
Serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu
Rower elektryczny czy samochód

Serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu – Uone zaprasza!

Serwis rowerów elektrycznych to miejsce, gdzie pasjonaci jazdy na dwóch kółkach znajdą fachową pomoc w utrzymaniu i naprawie swojego pojazdu. W Poznaniu istnieje wiele takich miejsc. Już od tego roku, do tego grona dołączamy także my!
Serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu
Rowery elektryczne hybrydowe

Jak ubrać się na rower elektryczny w zimie?

Jechać czy nie jechać – może stoisz właśnie przed tym pytaniem, wyglądając przez okno i widząc zaspy śniegu. Wiadomym jest, że „ciepły” sezon rowerowy kończy się zazwyczaj gdzieś z końcem jesieni. Czy to jednak całkowicie skreśla Twoje szansę na zimową przejażdżkę e-bike?
Rower elektryczny w zimie
Uone zima

Rower elektryczny zimą: gdzie i jak przechowywać?

Na dworze śnieg, mróz i lód! Jeśli nie jest to nasz jedyny środek transportu to większości z nas nie w głowie wycieczki rowerowe. Gdzie i jak więc przechować swój rower elektryczny zimą? Czy wymaga on specjalnego miejsca do „zimowania?
Rower elektryczny zimą
Rower elektryczny - czy warto kupić

Hub-drive czy Mid-drive: co lepsze?

Kiedy rozpoczynasz poszukiwania idealnego roweru elektrycznego natłok internetowej wiedzy, którą powinieneś przyswoić przed zakupem ebike’a doprowadza Cię do białej gorączki! Z tak olbrzymią liczbą informacji stajesz przed kolejnym wyzwaniem: wybrać napęd hub-drive czy mid-drive? Który jest lepszy?
Hub-drive czy mid-drive
Czy warto kupić rower elektryczny
Przewiń na górę