Blog

Deska SUP: Uone vs Super

Może widziałeś nasze deski u jednego z naszych ambasadorów lub w jednej z ponad 100 naszych wypożyczalni? Być może wyskoczyliśmy Ci w wynikach wyszukiwania najpopularniejszej wyszukiwarki Google? Suma sumarum, przejrzałeś naszą ofertę i zastanawiasz się, którą deskę SUP wybrać: Uone czy Super?
Deska SUP Uone vs Super
Deska SUP Super vs Uone

Jak podróżować z deską SUP samolotem?

Latanie samolotem może być stresujące.. a co jeśli chcesz zabrać swoją deskę SUP? Przedstawiamy krótki poradnik jak podróżować z pompowaną deską SUP samolotem – tych parę krótkich wskazówek pomoże Ci zabrać się ze swoim SUPem i cieszyć się wiosłowaniem nawet na drugim końcu świata!
Jak transportować deskę SUP samolotem
Jak latać samolotem z deską SUP

Deska SUP z silnikiem – pływać z czy bez?

Czy zatem napędzanie deski siłą własnych mięśni to jedynie możliwe rozwiązanie? Otóż jak zapewne wiesz istnieją na rynku deski typu windsup napędzane pędnikiem dzięki sile wiatru. Oprócz tych dwóch sposób napędzania Twojego supa istnieje trzeci najmniej wymagający...
Deska SUP z silnikiem
Silnik przy desce SUP

Deski SUP trójwarstwowe – Hit czy Kit?

Jakiej deski powinienem szukać? Terminologii supowej jest sporo, a dla początkujących supowiczów może się to wydać przytłaczające. Od jakiegoś czasu spotyka się informacje o deskach trójwarstwowych . Co to oznacza? Czy deski SUP trójwarstwowe są najlepsze? Czym różnią się od pozostałych?
Deski SUP trójwarstwowe - hit czy kit?
Warstwy w deskach SUP

Ile wytrzyma pompowany SUP? | Wytrzymałość desek SUP

Wiele producentów, a nawet samych ludzi związanych z supem zapewne odwiedzie Cię od wyboru modelu pompowanego, argumentując, że są to „dmuchane zabawki dla dzieci”. Jak jest naprawdę?
wytrzymałość deski SUP
Ile wytrzyma deska SUP

13 pomysłów: deska SUP – atrakcje na SUPie!

Deska SUP oferuje znacznie więcej możliwości, niż tylko stanie i wiosłowanie po spokojnej wodzie. Tych możliwości i atrakcji jest całe mnóstwo, wystarczy tylko trochę wyobraźni lub mały research wśród znajomych SUPowych zapaleńców. Poznaj jakie atrakcje może Ci zapewnić!
Deska SUP atrakcje
Deska SUP atrakcje na lato

Deska SUP – gdzie pływać w Polsce?

Jesteś nowicjuszem w supowaniu i nie wiesz gdzie możesz popływać na desce z wiosłem w sezonie? Być może szukasz nowych pomysłów na letnie spływy? Dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawimy na jakich akwenach można między innymi wiosłować deską SUP.
Gdzie pływać deską SUP
Gdzie pływać SUPem w Polsce

Deska SUP – akcesoria które musisz mieć!

Planujesz zakup deski SUP ale nie jesteś pewien czego jeszcze będzie Ci potrzeba zanim wypłyniesz na wodę? Pewnie myślisz sobie, że przecież najważniejsze to zabrać ze sobą samą deskę. Otóż nie! Pływanie na SUPie mimo iż nieskomplikowane, wciąż wymaga zaopatrzenia się w parę dodatkowych rzeczy.
AKcesoria do desek SUP które musisz mieć
Podstawowe akcesoria deska SUP

Deska SUP | Kapok – czy trzeba w nim pływać?

Czy na pokładzie Twojej deski SUP musi znajdować się tzw. kapok? Krótka odpowiedź brzmi – tak. Potrzebujesz go mieć przy sobie, chyba że pływasz w basenie lub na płytkich wodach. Czy musisz go mieć na sobie? Jakie w ogóle istnieją rodzaje środków ratunkowych? Przyjrzyjmy się dokładniej zasadom...
Kapok na desce SUP

Deska SUP dla dwóch osób

Chciałbyś ze znajomymi wybrać się nad wodę? A może szykuje Ci się romantyczna randka na jeziorze? Problem tylko w tym, że pojedyncza deska może nie być wstanie utrzymać dwóch osób. Co zrobić w takim wypadku? Jedną opcją jest oczywiście zakup dwóch SUPów. Inną – wynajem.
Deska SUP dla dwóch osób
Przewiń na górę