Charytatywnie

Bo pomaganie mamy we krwi

Bo pomaganie mamy we krwi

Bo pomaganie mamy we krwi!

W myśl powiedzenia Alberta Schweitzera: „Szczęście to jedyna rzecz, którą się mnoży, jeśli się ją dzieli.” Postanowiliśmy wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2021 wystawiając na aukcje allegro dwie kolorowe judogi marki Uone. Jedną w kolorze niebieskim dla chłopca, drugą turkusową dla dziewczynki z możliwością zmiany koloru oraz rozmiaru po wygraniu aukcji!

Co ciekawe do akcji udało nam się namówić jednego z bardziej utytułowanych polskich judoków ostatnich lat Krzyśka Wiłkomirskiego. Tak więc razem z w/w judogami otrzymacie dedykacje wprost od serca Wiłka, który pomaganie ma również we krwi.

Jak widać judogi te nie są zwykłymi judogami, które dostępne są na co dzień w naszym sklepie. Kupując te stroje na aukcji WOŚP dzielicie się swoim szczęściem z potrzebującymi dziećmi. Dokładacie swoją cegiełkę na zakup najpotrzebniejszego sprzętu, przy okazji otrzymując dedykacje. Być może dedykacje, która miejmy nadzieje ze względu na swój przekaz pozwoli waszym pociechom święcić triumfy jak Wiłek.

Jak licytować na aukcjach WOŚP?

Wystarczy, że klikniecie jeden z linków poniżej podając cenę za jaką chcecie zakupić szczęście tym najbardziej potrzebującym dzieciakom.

https://allegro.pl/oferta/kolorowa-judoga-stroj-do-judo-dedykacja-od-wilka-10165608374

https://allegro.pl/oferta/kolorowa-judoga-stroj-do-judo-dedykacja-od-wilka-10165532597

Na jaki cel zbiera WOŚP w 2021?

Celem 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakup sprzętu dla laryngologii, diagnostyki głowy oraz otolaryngologii!

Do kiedy trwają licytacje?

Nasze licytacje trwają do do środy 3.02.2021r. do godziny 10:00.

Podzielcie się swoim szczęściem z innymi.

X