Deska SUP jesienią

Lato już dawno za nami, a wraz z nim, skończył się oficjalny sezon na supowanie w roku 2021. Nasza Polska Złota jesień już w pełni, co widać – i czuć. Ale czy coraz niższe temperatury powinny odstraszać nas przed wyprawą na SUP-ie? Ależ skąd! Poniżej kilka pomysł jak można spędzić ten jesienny czas razem ze swoją deską.

Pomysły na SUP jesienią

Jako fani wiosłowania wiemy, że oficjalne wydarzenia, tj. wyścigi, regaty i zawody skończyły się wraz z ciepłymi temperaturami. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy się bać wykorzystania ładnej pogody w okresie jesiennym.

  1. Wędkowanie – jeśli lubisz wstawać co świt i posiadasz wędkę, deska SUP może być świetnym rozwiązaniem dla samotnego wędkowania. Jej mniejsze rozmiary, w porównaniu do łódki pozwolą Ci wpłynąć nawet na najbardziej niedostępne wody. Ponieważ deski są napędzane siłą twoich mięśni – poprzez wiosło, mieszkańcy wybranego zbiornika wodnego nie spłoszą się warkotem silnika. Specjalne miejsce na bagaże zapewni, że twój sprzęt jak i zdobycze nie odpłyną w siną dal, a Ty będziesz się cieszyć swoim hobby.
  2. Touring – nasz kraj może pochwalić się wieloma pięknymi miejscami, które wyglądają jeszcze piękniej w złotej jesiennej szacie. Chcesz oderwać się od rzeczywistości i zobaczyć co natura ma do zaoferowania? Wystarczy wziąć deskę, wiosło i ruszać w drogę! Odkrywanie nowych zakątków jesienią to prawdziwie magiczne przeżycie. Warto pamiętać o zabraniu aparatu fotograficznego!
  3. Puppy spływ – jeśli masz włochatego pupila, któremu nie straszna woda warto urozmaicić monotonne spacery. Przenieś się z lądu na wodę, zabezpiecz podopiecznego specjalną smyczą (możesz też skorzystać ze specjalnej maty antypoślizgowej) i ciesz się widokami razem ze swoim najlepszym przyjacielem!

Wiadomo że niższe temperatury często zniechęcają do sportów wodnych, ale pamiętając o odpowiednim ubiorze – pianka pod spodem i na cebulkę, supowanie jesienią może się stać naprawdę świetnym przeżyciem. Jesień nam nie straszna! Wsiadaj na SUP-a!

Masz pytania odnośnie naszych desek? Pisz na uone@road24.pl, lub wbijaj na facebooka, instagrama lub twittera!

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP
Przewiń na górę