Deska SUP jesienią

Lato już dawno za nami, a wraz z nim, skończył się oficjalny sezon na supowanie w roku 2021. Nasza Polska Złota jesień już w pełni, co widać – i czuć. Ale czy coraz niższe temperatury powinny odstraszać nas przed wyprawą na SUP-ie? Ależ skąd! Poniżej kilka pomysł jak można spędzić ten jesienny czas razem ze swoją deską.

Pomysły na SUP jesienią

Jako fani wiosłowania wiemy, że oficjalne wydarzenia, tj. wyścigi, regaty i zawody skończyły się wraz z ciepłymi temperaturami. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy się bać wykorzystania ładnej pogody w okresie jesiennym.

  1. Wędkowanie – jeśli lubisz wstawać co świt i posiadasz wędkę, deska SUP może być świetnym rozwiązaniem dla samotnego wędkowania. Jej mniejsze rozmiary, w porównaniu do łódki pozwolą Ci wpłynąć nawet na najbardziej niedostępne wody. Ponieważ deski są napędzane siłą twoich mięśni – poprzez wiosło, mieszkańcy wybranego zbiornika wodnego nie spłoszą się warkotem silnika. Specjalne miejsce na bagaże zapewni, że twój sprzęt jak i zdobycze nie odpłyną w siną dal, a Ty będziesz się cieszyć swoim hobby.
  2. Touring – nasz kraj może pochwalić się wieloma pięknymi miejscami, które wyglądają jeszcze piękniej w złotej jesiennej szacie. Chcesz oderwać się od rzeczywistości i zobaczyć co natura ma do zaoferowania? Wystarczy wziąć deskę, wiosło i ruszać w drogę! Odkrywanie nowych zakątków jesienią to prawdziwie magiczne przeżycie. Warto pamiętać o zabraniu aparatu fotograficznego!
  3. Puppy spływ – jeśli masz włochatego pupila, któremu nie straszna woda warto urozmaicić monotonne spacery. Przenieś się z lądu na wodę, zabezpiecz podopiecznego specjalną smyczą (możesz też skorzystać ze specjalnej maty antypoślizgowej) i ciesz się widokami razem ze swoim najlepszym przyjacielem!

Wiadomo że niższe temperatury często zniechęcają do sportów wodnych, ale pamiętając o odpowiednim ubiorze – pianka pod spodem i na cebulkę, supowanie jesienią może się stać naprawdę świetnym przeżyciem. Jesień nam nie straszna! Wsiadaj na SUP-a!

Masz pytania odnośnie naszych desek? Pisz na uone@road24.pl, lub wbijaj na facebooka, instagrama lub twittera!

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi

Najtańsze judogi marki Uone

Twoja pociecha oznajmiła, że chce rozpocząć treningi judo. Pierwsze treningi wyglądały obiecująco, trzeba więc zacząć myśleć o kupnie stroju do judo. Przeglądając oferty dostępne w internecie zauważyłeś, że judogi są niestety droższe niż można by się tego spodziewać?
Najtańsze judogi marki Uone
Judogi tabela rozmiarów
Przewiń na górę