CiekawostkiDeski sup

Deska SUP jesienią

Deska SUP jesienią

Lato już dawno za nami, a wraz z nim, skończył się oficjalny sezon na supowanie w roku 2021. Nasza Polska Złota jesień już w pełni, co widać – i czuć. Ale czy coraz niższe temperatury powinny odstraszać nas przed wyprawą na SUP-ie? Ależ skąd! Poniżej kilka pomysł jak można spędzić ten jesienny czas razem ze swoją deską.

Pomysły na SUP jesienią

Jako fani wiosłowania wiemy, że oficjalne wydarzenia, tj. wyścigi, regaty i zawody skończyły się wraz z ciepłymi temperaturami. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy się bać wykorzystania ładnej pogody w okresie jesiennym.

  1. Wędkowanie – jeśli lubisz wstawać co świt i posiadasz wędkę, deska SUP może być świetnym rozwiązaniem dla samotnego wędkowania. Jej mniejsze rozmiary, w porównaniu do łódki pozwolą Ci wpłynąć nawet na najbardziej niedostępne wody. Ponieważ deski są napędzane siłą twoich mięśni – poprzez wiosło, mieszkańcy wybranego zbiornika wodnego nie spłoszą się warkotem silnika. Specjalne miejsce na bagaże zapewni, że twój sprzęt jak i zdobycze nie odpłyną w siną dal, a Ty będziesz się cieszyć swoim hobby.
  2. Touring – nasz kraj może pochwalić się wieloma pięknymi miejscami, które wyglądają jeszcze piękniej w złotej jesiennej szacie. Chcesz oderwać się od rzeczywistości i zobaczyć co natura ma do zaoferowania? Wystarczy wziąć deskę, wiosło i ruszać w drogę! Odkrywanie nowych zakątków jesienią to prawdziwie magiczne przeżycie. Warto pamiętać o zabraniu aparatu fotograficznego!
  3. Puppy spływ – jeśli masz włochatego pupila, któremu nie straszna woda warto urozmaicić monotonne spacery. Przenieś się z lądu na wodę, zabezpiecz podopiecznego specjalną smyczą (możesz też skorzystać ze specjalnej maty antypoślizgowej) i ciesz się widokami razem ze swoim najlepszym przyjacielem!

Wiadomo że niższe temperatury często zniechęcają do sportów wodnych, ale pamiętając o odpowiednim ubiorze – pianka pod spodem i na cebulkę, supowanie jesienią może się stać naprawdę świetnym przeżyciem. Jesień nam nie straszna! Wsiadaj na SUP-a!

Masz pytania odnośnie naszych desek? Pisz na uone@road24.pl, lub wbijaj na facebooka, instagrama lub twittera!

Podobne artykuły

X