Deska SUP jesienią

Lato już dawno za nami, a wraz z nim, skończył się oficjalny sezon na supowanie w roku 2021. Nasza Polska Złota jesień już w pełni, co widać – i czuć. Ale czy coraz niższe temperatury powinny odstraszać nas przed wyprawą na SUP-ie? Ależ skąd! Poniżej kilka pomysł jak można spędzić ten jesienny czas razem ze swoją deską.

Pomysły na SUP jesienią

Jako fani wiosłowania wiemy, że oficjalne wydarzenia, tj. wyścigi, regaty i zawody skończyły się wraz z ciepłymi temperaturami. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy się bać wykorzystania ładnej pogody w okresie jesiennym.

  1. Wędkowanie – jeśli lubisz wstawać co świt i posiadasz wędkę, deska SUP może być świetnym rozwiązaniem dla samotnego wędkowania. Jej mniejsze rozmiary, w porównaniu do łódki pozwolą Ci wpłynąć nawet na najbardziej niedostępne wody. Ponieważ deski są napędzane siłą twoich mięśni – poprzez wiosło, mieszkańcy wybranego zbiornika wodnego nie spłoszą się warkotem silnika. Specjalne miejsce na bagaże zapewni, że twój sprzęt jak i zdobycze nie odpłyną w siną dal, a Ty będziesz się cieszyć swoim hobby.
  2. Touring – nasz kraj może pochwalić się wieloma pięknymi miejscami, które wyglądają jeszcze piękniej w złotej jesiennej szacie. Chcesz oderwać się od rzeczywistości i zobaczyć co natura ma do zaoferowania? Wystarczy wziąć deskę, wiosło i ruszać w drogę! Odkrywanie nowych zakątków jesienią to prawdziwie magiczne przeżycie. Warto pamiętać o zabraniu aparatu fotograficznego!
  3. Puppy spływ – jeśli masz włochatego pupila, któremu nie straszna woda warto urozmaicić monotonne spacery. Przenieś się z lądu na wodę, zabezpiecz podopiecznego specjalną smyczą (możesz też skorzystać ze specjalnej maty antypoślizgowej) i ciesz się widokami razem ze swoim najlepszym przyjacielem!

Wiadomo że niższe temperatury często zniechęcają do sportów wodnych, ale pamiętając o odpowiednim ubiorze – pianka pod spodem i na cebulkę, supowanie jesienią może się stać naprawdę świetnym przeżyciem. Jesień nam nie straszna! Wsiadaj na SUP-a!

Masz pytania odnośnie naszych desek? Pisz na uone@road24.pl, lub wbijaj na facebooka, instagrama lub twittera!

Serwis rowerowy by Uone – jakie usługi oferujemy?

Masz problem z rowerem? Chciałbyś wymienić stare elementy? A może zbliża się data kolejnego przeglądu Twojego jednośladu? Z pomocą przybywa serwis rowerowy by Uone w Poznaniu! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!
Serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu
Rower elektryczny czy samochód

Serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu – Uone zaprasza!

Serwis rowerów elektrycznych to miejsce, gdzie pasjonaci jazdy na dwóch kółkach znajdą fachową pomoc w utrzymaniu i naprawie swojego pojazdu. W Poznaniu istnieje wiele takich miejsc. Już od tego roku, do tego grona dołączamy także my!
Serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu
Rowery elektryczne hybrydowe

Jak ubrać się na rower elektryczny w zimie?

Jechać czy nie jechać – może stoisz właśnie przed tym pytaniem, wyglądając przez okno i widząc zaspy śniegu. Wiadomym jest, że „ciepły” sezon rowerowy kończy się zazwyczaj gdzieś z końcem jesieni. Czy to jednak całkowicie skreśla Twoje szansę na zimową przejażdżkę e-bike?
Rower elektryczny w zimie
Uone zima

Rower elektryczny zimą: gdzie i jak przechowywać?

Na dworze śnieg, mróz i lód! Jeśli nie jest to nasz jedyny środek transportu to większości z nas nie w głowie wycieczki rowerowe. Gdzie i jak więc przechować swój rower elektryczny zimą? Czy wymaga on specjalnego miejsca do „zimowania?
Rower elektryczny zimą
Rower elektryczny - czy warto kupić

Hub-drive czy Mid-drive: co lepsze?

Kiedy rozpoczynasz poszukiwania idealnego roweru elektrycznego natłok internetowej wiedzy, którą powinieneś przyswoić przed zakupem ebike’a doprowadza Cię do białej gorączki! Z tak olbrzymią liczbą informacji stajesz przed kolejnym wyzwaniem: wybrać napęd hub-drive czy mid-drive? Który jest lepszy?
Hub-drive czy mid-drive
Czy warto kupić rower elektryczny
Przewiń na górę