Deski supNowości

Deska SUP: Kup nową deskę – oddaj starą w rozliczeniu!

Deska SUP: Kup nową deskę – oddaj starą w rozliczeniu!

Twój stary sup uległ zniszczeniu?  Szukasz czegoś nowego, a stary model chciałeś wyrzucić? Poczekaj! Nie warto zaśmiecać środowiska! Starą deskę przynieś do nas, a za dodatkową dopłatą wybierz zupełnie nowy model z marki Uone lub Super! Zainteresowany?

Czytaj dalej!

Co robić ze starym SUPem?

Mimo dosyć dużej wytrzymałości pompowanych desek sup (zależnie od jakości produktu), przychodzi taki moment, że nasza ukochana deska musi przejść na zasłużoną emeryturę, a my zaczynamy rozglądać się za czymś nowym. Następuje tylko pytanie: co zrobić ze starym, zużytym SUPem? Twoją pierwszą myślą jest pewnie wyrzucenie go do śmieci. Oczywiście, jest to myśl poprawna. Jednak utylizacja SUPa ze względu na skomplikowaną konstrukcję nie jest taka prosta! Nie możesz wyrzucić deski do kubła z plastikiem, ponieważ jest to guma wymieszana z włóknami poliestrowymi oraz metalem! Nie powinieneś jej też wrzucać do odpadów zmieszanych (podobnie jak zużytych sprzętów elektrycznych). Co więc zrobić ze starą, zniszczoną deską SUP? „Legalnie” należałoby zamówić odpowiedni kontener, który przewiózł by deskę na wysypisko. Wiadomo jednak, że dalej SUP leżałby na stercie śmieci przez wiele lat – opcja niezbyt EKO, prawda?

Na czym polega akcja?

Tutaj z pomocą przychodzi marka Uone! Jeśli jeszcze nie zakupiłeś nowego modelu, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Od tego sezonu oficjalnie rozpoczynamy akcję przyjmowania starych SUPów w rozliczeniu za nowe modele! Na czym to polega?

Jeśli posiadasz starą deskę SUP i szukasz czegoś nowego, przywieź lub prześlij ją do nas! Niezależnie jakiego producenta jest to model, przyjmiemy każdą deskę. Na podstawie jej stanu zużycia dokonamy wstępnej wyceny – może to być sto, dwieście, a może i tysiąc złotych. Tą sumę odejmiemy od ceny nowej deski, kupowanej w naszym sklepie!

Co to oznacza dla Ciebie? To, że przynosząc do nas swoją starą deskę, możesz dostać spory upust od zakupu jakiegokolwiek modelu dostępnego w naszej ofercie!

Które modele możesz wybrać?

Jak pisaliśmy wyżej, akcja obejmuje wszystkie dostępne u nas modele desek SUP. Interesuje Cię Super 11’6”? Nasz Windsurf z żaglem? A może chcesz zakupić deskę Wanderer z wyprzedaży? Wszystko to możesz zakupić po obniżonej cenie, jeśli tylko przywieziesz do nas starą deskę!

Co zrobimy ze starą deska?

Może zastanawiasz się na co nam stare SUPy? Czy przywieziesz nam zużytą deskę, tylko po to, abyśmy sami wyrzucili ją na stertę śmieci? Otóż nie!

Zależnie od tego w jakim stanie będzie Twój sprzęt, możliwych jest kilka opcji. Po pierwsze, dokonamy szczegółowych oględzin wszystkich uszkodzeń. Możliwe że SUP będzie jeszcze do odratowania – w takim przypadku doprowadzimy go do stanu używalności na naszym serwisie i spróbujemy ponownie wprowadzić na rynek żeby nie zaśmiecać środowiska!

Jeśli deska jest zupełnie zdezelowana, nic straconego! Rozłożymy ją na części pierwsze: te fragmenty których będzie można użyć ponownie, wykorzystamy na serwisie. Resztę oddamy do recyklingu. Jak widzisz nic się nie zmarnuje! Z tej promocji korzystasz Ty, my oraz środowisko!

Wiosłuj z Uone!

Mamy nadzieję że zachęciliśmy Cię do wybrania oferty naszej marki i pozostawienia swojego supa w rozliczeniu. Jak widzisz, nie musisz się przejmować losem swojej starej deski: jeśli tylko będzie to możliwe, tchniemy w nią nowe życie – jeśli nie, przysłuży się do przywrócenia sprawności dziesiątkom innych modeli! Wszystko to, podczas gdy Ty będziesz mógł pływać na zupełnie nowym modelu marki Uone lub Super (może nawet w wersji EKO).

Jeśli masz więcej pytań odnośnie akcji: „Kup nową – oddaj starą deskę SUP!”, zapraszamy na naszego maila: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na facebooku, twitterze i instagramie!

Podobne artykuły

X