CiekawostkiDeski sup

Deska SUP – promocja i gdzie jej szukać!

Deska SUP – promocja i gdzie jej szukać!

Poszukujesz deski SUP dla siebie ale obawiasz się dużego wydatku? Nie masz się czym przejmować! Pomożemy Ci znaleźć model idealny na Twoją kieszeń!

Wpierw jednak warto dowiedzieć się od czego zależy cena deski SUP, jakie są alternatywy i ostatecznie, jak dzięki wielu dostępnym promocjom i rabatom złapać okazję skrojoną na miarę własnych potrzeb!

Ile kosztuje deska SUP?

No właśnie. Ile?

To zależy od wielu czynników: od jakiego producenta kupujemy? Jaki model wybraliśmy? Z jakiego materiału jest zrobiona deska? Ile lat gwarancji i co otrzymujemy w zestawie? Czy jakiej jakości jest deska wraz z osprzętem?

Ogólnie jednak możemy podzielić SUPy na dwie główne kategorie: budżetowe oraz wyższej jakości. Deską budżetową będzie wszystko od 2000zł w dół (widełki można ograniczyć od 1000 do 2000zł). Poniżej 1000 złotych nie warto rozpatrywać zakupu, gdyż deskom takim bliżej do materacy niż supów. Tanie deski, poniżej 2000 PLN – jeśli oczywiście kupujemy nowe, możemy znaleźć np. w dużych koncernach i sklepach handlowych. Mamy na myśli takie sklepy jak np. Auchan, Lidl, Decathlon itd. O tym czy warto kupić tanią deskę SUP pisaliśmy w poprzednim artykule, do którego lektury zapraszamy.

Deski z „wyższej półki” to te kosztujące od 2500zł w górę. I tutaj górna granica widełek cenowych przesuwa się w zależności od producenta i modelu. Niektóre mogą kosztować 3000zł, inne 5000zł. Znajdą się też takie kosztujące kilkanaście tysięcy złotych! Ostateczna cena zależy jednak od wielu w/w czynników. Kupując droższą deskę natomiast mamy większą pewność, że jest ona bardziej wytrzymała i spędzimy z nią wiele bezproblemowych sezonów na wodzie, a więc w jej naturalnym środowisku. Dokładną analizę dlaczego SUPy mogą kosztować dosyć sporo znajdziecie w tym wpisie blogowym.

Jak można taniej kupić deskę SUP?

Jeśli zdecydowałeś się na zakup deski SUP wyższej jakości, pewnie zastanawiasz się w jaki sposób pomniejszyć koszty. Otóż istnieje parę sposobów. Pierwszym jest zakup na raty – jeśli sprzedawca lub producent zezwalają na ten sposób transakcji. Warto poszukać również tej opcji na allegro i systemu rat 0%, który z pewnością jest tam dostępny! Drugim jest wynajem deski sup z wykupem po sezonie*: jeśli nie jesteś przekonany czy jesteś gotowy na taki wydatek, warto wypożyczyć deskę SUP na pewien okres, wypróbować ją na wodzie i wtedy podjąć decyzję! Jeśli nie przypadnie Ci do gustu, wystarczy zwrócić ją do sklepu i zapłacić tylko za wynajem. Jeśli jednak stwierdziłeś, że jest to sprzęt dla Ciebie, kwota wynajmu zostanie odliczona od całości ceny  SUPa. Dzięki temu rozkładasz poniekąd ten spory wydatek w czasie.

*Opcja dostępna w sklepie www.u1.net.pl

Trzecim sposobem jest zakup używanej deski SUP. Secondhandy są tańsze ale trzeba pamiętać, że posiadają już swoją historię. Jeśli zdecydujesz się na używaną deskę sprawdzaj dokładnie czy dany producent/sprzedający jest zaufany, pytaj dokładnie o stan deski, czy była lub jest uszkodzona i gdzie nią pływano. Koniecznie zapytaj o długość gwarancji jaką sprzedający udziela na używany sprzęt. Więcej na temat używanych desek SUP opisaliśmy TUTAJ.

Czwartym i najprzyjemniejszym sposobem są promocje. Każdy z nas lubi przecież dobry rabat, prawda? Poszukując najlepszej okazji, wystarczy wygooglować „promocje na deski SUP” i zapewne pojawi nam się lista wyników z deskami sup po przecenie, na wyprzedaży itd.

Najlepsze promocje zazwyczaj znajdziemy tuż po sezonie letnim – mówisz sobie pewnie ale to przecież za późno?. Otóż nie zawsze. Wiadomo, że na SUPie pływa się najlepiej latem ale nic nie stoi na przeszkodzie wypłynąć na jezioro jesienią, a jeśli jesteś już zaprawionym supowiczem (i odpowiednio się przygotowałeś), możesz spróbować nawet i zimą!

Jeśli masz natomiast „na oku” konkretnego producenta, warto regularnie sprawdzać oferty przedstawione w sklepie internetowym, facebooka, instagrama i inne portale społecznościowe. Bardzo często właśnie tam ogłaszane są promocyjne akcje i często można załapać się na jakiś kod rabatowy.

Promocje by Uone!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi deskami SUP zapraszamy do naszego sklepu internetowego! Posiadamy pełen pakiet różnych modeli wraz z całym zestawem akcesorii. Dodatkowo zawsze możesz załapać się na SUPer promocje lub konkursy!

Chociażby teraz możesz zakupić modele Versatile oraz Windsurf z 15% rabatem! Dodatkowo jeśli posiadasz kod rabatowy, który możesz otrzymać od ambasadorów naszej marki, każda deska obniża swoją cenę o kolejne 10% rabatu.

Kolejną SUPer promocją jest darmowe szkolenie z pływania na SUPie przy zakupie nowej deski sup w sklepie u1.net.pl – jeśli więc zaczynasz dopiero przygodę na wodzie, teraz możesz nauczyć się podstaw pod okiem eksperta, a to wszystko w najbliższej Tobie lokalizacji!

Dla klientów indywidualnych polecamy też konkurs: kup deskę- wygraj deskę. Każda osoba, która kupi przez nasz sklep internetowy nowego SUPa automatycznie wchodzi do gry. Co można wygrać? Drugą, zupełnie nową deskę lub vouchery na 1000 i 800zł na zakup dowolnej deski sup!

Wynajem + Wykup – akcja „50/50%”, o której napisano powyżej, a o której więcej możesz przeczytać TUTAJ.

Ciekawym sposobem na sprawienie sobie prezentu jest możliwość otrzymania Darmowej deski sup marki Uone lub Super za polecenie zakupu wśród Twoich znajomych. Wystarczy, że po przyjściu e-maila ( zazwyczaj 3 dni po zakupie) przyłączysz się do naszej akcji, które zasady opisane są w tej wiadomości, a za każdych 7 klientów, którzy zakupią u nas deskę SUP, Ty dostaniesz kolejnego, wymarzonego supa w prezencie – całkowicie za darmo!

Jeśli natomiast prowadzisz biznes i jesteś zainteresowany zakupem desek SUP np. do swojej wypożyczalni, możesz liczyć na dodatkowe bonusy i rabaty przy zakupie ilości hurtowych desek sup marki Uone lub Super!

Zapraszamy do naszego sklepu!

Po więcej informacji na temat najświeższych promocji zapraszamy na facebooku, instagram lub twitter! Zapraszamy też do regularnego zaglądania do naszego sklepu internetowego lub pisania do nas bezpośrednio na naszego maila: uone@road24.pl! Z pewnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania odnośnie akcji i promocji aktualnie trwających w naszym sklepie!

Podobne artykuły

X