Deska SUP Super 10’6″ – używana, poserwisowa

599.00  brutto

Deska 10’6″ typu allround marki Super! Deska idealna dla kobiet i dzieci ze względu na swoje wymiary i niewielką wagę! Jeżeli produkt budżetowy do Ciebie nie przemawia, to 3 letnia gwarancja na nową deskę powinna utwierdzić Cię w przekonaniu, że pomimo niższej ceny również dbamy o jakość w przypadku marki Super!

Deska używana kilka razy na wodzie, po pracach serwisowych (podklejenie pianki w okolicy uchwytu), szczelna, nosi ślady użytkowania (ryski). Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia deski napisz do nas ????

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

W zestawie z deską sup:

  • czarny plecak Super,
  • rok gwarancji dla klientów indywidualnych,
  • kompatybilny fin stabilizujący deskę w systemie slide in oraz dwa stałe boczne,
  • trzyczęściowe wiosło super wykonane z aluminium,
  • pompkę bravo typu double action z funkcją wysysania powietrza,
  • smycz Super, dzięki której zachowasz większe bezpieczeństwo,
  • zestaw naprawczy,
  • instrukcje.
Opis

Opis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów kierujących się czynnikiem cenowym, wprowadziliśmy model typowo startowy, deskę sup SUPer 10’6″ używana allround o długości 10’6″. Jeśli i Ty szukasz takie deski to ta uniwersalna deska, przeznaczona dla jednej osoby dorosłej lub dwójki dzieci z pewnością przypadnie Ci do gustu. Deska tańsza ze względu na mniejszy kształt, mniejszą wyporność aniżeli np. model versatile, 2 lata gwarancji (tylko w przypadku nowej deski) czy budżetowe akcesoria. Jeżeli szukasz swojej pierwszej deski i chcesz wydać mniejsze pieniądze to ten model jest właśnie dla Ciebie. Wybór pozostawiamy Tobie.

Wykonana z lekkiego materiału, deska sup Super 10’6″ używana jest łatwa w transporcie i przechowywaniu, co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność dla użytkowników poszukujących wygodnego rozwiązania. Jest to budżetowy model allroundowy z estarszej kolekcji w naszej ofercie – idealna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z supowaniem na zbiornikach wodnych.

Deska SUP Super 10’6″ allround to idealny wybór dla wszystkich miłośników sportów wodnych, którzy szukają lekkiej, wszechstronnej i łatwej w obsłudze deski, która zapewni im mnóstwo zabawy i przygód na wodzie.

Deska SUP wykonana w technologii standardowej – klejony materiał PVC.

Jeżeli szukasz swojej pierwszej deski i chcesz wydać mniejsze pieniądze za produkt renomowanej marki wciąż dobrej jakości to ten model jest właśnie dla Ciebie.

Nie wiesz jak przygotować swoją Deskę SUP do pływania? [Przeczytaj tą krótką instrukcję!]

 

 

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga15 kg
Gwarancja

Liczba warstw materiału

Marka

Typ deski

Długość

Gęstość włókien

Grubość burty

Grubość materiału na górze i dole

Rekomendowane/ maksymalne obciążenie

Pojemność

Rekomendowane/ maksymalne ciśnienie

Stan

Szerokość

Technologia

Waga

Wysokość

X