Deska SUP Super 12’6″ 2024

Najniższa cena w ostanich 30 dniach: 1799.1 zł

999.50 1,999.00  brutto

PRZEDSPRZEDAŻ! – Deski dostępne przełom kwietnia/maja

Deska 12’6″ typu touring marki Super, czyli zupełna nowość w rodzinie Superów! Deska idealna dla pasjonatów i entuzjastów posiadających już doświadczenie w pływaniu na desce SUP oraz osób szukających nieco szybszej aniżeli krótsze deski jednostki sup. Model idealnie nadający się na dłuższe wycieczki, wymagające spływy ale i wiosłowanie rekreacyjne dla całej rodziny!Nowa szata graficzna, nowe akcesoria, 2 warstwy zgrzewanego materiału PVC na całej powierzchni, 3 letnia gwarancja i nowa niższa cena utwierdzą Cię w przekonaniu, że dokonałeś najlepszego wyboru na rynku! – Nie czekaj i wybierz naszego Supera!

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

W zestawie z deską sup:

W przypadku zakupu deski sup marki Super otrzymasz:

  • kolorowy, wzmocniony plecak Super wykonany z tego samego materiału co plecak w deskach marki Uone jednak nie posiadający kółek,
  • 3 lata gwarancji dla klientów indywidualnych,
  • kompatybilny fin stabilizujący deskę w systemie slide in oraz dwa boczne,
  • trzyczęściowe wiosło Super wykonane z włókna szklanego,
  • pompkę bravo typu double action z funkcją wysysania powietrza,
  • smycz Super, dzięki której zachowasz większe bezpieczeństwo,
  • 15 L drybag oraz phonecase,
  • zestaw naprawczy, instrukcje oraz 1.5 godzinne szkolenie!
Opis

Opis

Zupełna nowość w portfolio marki Super – Super 12’6″ to model, który wygryzł poniekąd deskę Super model 10’6″! Jeszcze dłuższy touringowy kształt, nowa szata graficzna to deska idealna dla wszystkich pasjonatów wiosłowania. Deska SUP Super 12’6” to konstrukcja na której pływanie w dwie osoby dorosłe sprawi wam satysfakcje i mnóstwo frajdy!

Nowy wygląd naszych Superów to jednak nie wszystko – od sezonu 2024, w Superach znajdziecie 2 warstwy zgrzewanego materiału PVC na wszystkich powierzchniach, lepsze wiosło wykonane z włókna szklanego oraz lepszy plecak, a także Drybag oraz etui na telefon w zestawie! Oznacza to, że marka Super jest teraz jeszcze wytrzymalsza i porządniejsza niż dotychczas!

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, deska SUP Super 12’6″ 2024 cechuje się wyjątkową wytrzymałością i trwałością, co gwarantuje długotrwałą przyjemność z użytkowania. Jej solidna konstrukcja sprawia, że nadaje się idealnie do wszelkiego rodzaju aktywności na wodzie, od rekreacyjnych wycieczek po jeziorach, po treningi fitness i zawody.

Jasny i wyrazisty design deski nadaje jej nowoczesny i atrakcyjny wygląd, co sprawia, że doskonale prezentuje się na wodzie. Deska SUP Super 12’6″ 2024 to nie tylko narzędzie do uprawiania sportu, ale także doskonała okazja do spędzania czasu na świeżym powietrzu i czerpania radości z aktywności w otoczeniu natury.

Nie wiesz jak przygotować swoją Deskę SUP do pływania? [Przeczytaj tą krótką instrukcję!]

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga15 kg
Długość

Gęstość włókien

Grubość burty

Grubość materiału na górze i dole

Gwarancja

Liczba warstw materiału

Marka

Rekomendowane/ maksymalne obciążenie

Pojemność

Rekomendowane/ maksymalne ciśnienie

Stan

Szerokość

Technologia

Typ deski

Waga

Wysokość

X