CiekawostkiDeski supNowości

Deska SUP – szkolenie gratis przy zakupie deski SUP

Deska SUP – szkolenie gratis przy zakupie deski sup Uone & Super

Czy ostatnio słyszałeś o tzw. „supowaniu” i chciałbyś sam spróbować swoich sił? Nie masz jednak własnej deski SUP i zielonego pojęcia jak się z nią obchodzić?  Nie przejmuj się! Marka Uone przybywa z pomocą! Już teraz możesz nabyć własną deskę i podstawowy pakiet szkolenia sup w specjalnej promocji!

Zainteresowany? Czytaj dalej!

Dlaczego warto pływać na desce SUP?

Pisaliśmy już o tym niejednokrotnie (m.in. w TYM artykule), więc największe benefity pływania na supie podamy w tzw. „pigułce”:

  1. Jest to SUP-er trening całego ciała, w który przy spokojnym wiosłowaniu spalisz do 300kcal, a na wyścigach, tudzież treningu interwałowym nawet do 1000kcal!
  2. Supowanie zdecydowanie pomaga redukować stres i odpręża po ciężkim dniu,
  3. Ze swoją deską SUP możesz eksplorować praktycznie każdy ciek wodny, dzięki czemu możesz odkrywać nowe zakątki otaczającego Cię świata,
  4. Jest to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi,
  5. Pompowaną deskę SUP zabierzesz ze sobą wszędzie, w wygodnym plecaku na kółkach

Korzyści z uprawiania tego sportu jest oczywiście dużo, dużo więcej – my podaliśmy te najbardziej oczywiste. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do poprzedniego artykułu.

Deska SUP Uone – SUPy dla każdego

Jeśli poszukujesz deski dla siebie, trafiłeś idealnie! Niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy zaprawionym supowiczem, deski marki Uone nadają się dla każdego.

Każdy z modeli marki Uone wykonany jest w technologii ULT (nasze deski są lżejsze i sztywniejsze!), z dwóch warstw wytrzymałego na otarcia i promienie słoneczne zgrzewanego materiału PVC. Każda z desek posiada 3 lata gwarancji oraz pełen zestaw akcesorii, tak abyś mógł od razu zacząć wiosłować!

Oferujemy zdywersyfikowane modele w zależności od tego, gdzie i jak chcesz wykorzystywać swoją deskę (morze? Jezioro? Regaty?). Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do naszego sklepu!

Deska SUP + szkolenie gratis – jakość zobowiązuje!

Jeśli nigdy w życiu nie trzymałeś wiosła i martwi Cię fakt czy dasz radę okiełznać swojego SUPa po zakupie, mamy dla Ciebie SUP-er okazję! Już teraz przez cały sezon 2022 jeśli zakupisz u nas nową deskę SUP (jakikolwiek model marki Uone oraz Super) otrzymasz w gratisie darmowe szkolenie, wdrażające w podstawy paddleboardingu. Co więcej – nie będziesz musiał jechać specjalnie do nas (jesteśmy w Poznaniu!). Nie ważne gdzie mieszkasz, dzięki naszym ambasadorom i partnerom możesz wybrać lokalizację Tobie najbliższą.

Wszystkie kursy przeprowadzone będą przez profesjonalne podmioty i ambasadorów, którzy nauczą Cię podstaw takich jak utrzymywanie równowagi wiosłowanie czy zawracanie tak, że i Ty będziesz mógł przekazać tą wiedzę swoim najbliższym. W końcu bezpieczeństwo ponad wszystkim!

Szkolenia będą przeprowadzane mi. n. przez:

Dolnyśląsk: SUPer Mucha Wałbrzych, Przemek Kołodziej oraz SUPPoland z Legnicy oraz Wioletta Makles z Wrocławia

Śląsk: Banana z Bielska Białej oraz Sport District z jeziora Żywieckiego

Małopolska: Sup Kultura Kraków

Lubelskie: Bartłomiej Iwan z Lublina

Mazowieckie: SUP Nieporęt – Wypożyczalnia, SUP Academy by WRC, Outdoormypassion z Radomia oraz Supowo – Mobilna wypożyczalnia desek sup ze Zwolenia

Świętokrzyskie: Outdoormypassion z Radomia

Warmińsko – Mazurskie: Mazury Sup Natury z Ełku oraz Marta Paula z Olsztyna

Pomorskie: Monika Bronicka z Gdańska oraz SUP Sekcja z Sopotu

Zachodniopomorskie: Superka ze Szczecina i Hop Sup Szczecin

Łódzkie: N1 surf

Wielkopolskie: bezpośrednio u nas

Powyższa lista miejsc zostanie odświeżona w kwietniu 2022 roku.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszej deski ale chciałbyś zadać nam kilka pytań odnośnie naszej oferty/szczegółów szkolenia, zapraszamy do wysłania wiadomości na uone@road24.pl, lub do kontaktu przez facebook, twitter lub instagram!

Skorzystaj z tej SUP-er promocji i wypłyń na szerokie wody!

 

Podobne artykuły

X