Deska SUP Gigantic 15’4′ ECO

9,999.00 zł

Chcesz zapewnić sobie lub klientom ogrooooomny pakiet atrakcji? Wystarczy kupić Uone Gigantic, a ilość aktywności jakie możesz przeprowadzić na tej jednostce nie zmieściłaby się na kilku kartkach papieru…

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

W zestawie z deską sup:

  • ergonomiczny plecak Uone,
  • 5 lat gwarancji dla klientów indywidualnych,
  • zestaw kompatybilnych elastyczny finów stabilizujących deskę sup,
  • 4 x trzyczęściowe wiosło Uone wykonane z włókna szklanego,
  • pompkę Uone typu double action z funkcją wysysania powietrza i dodatkowym tłoczkiem,
  • smycz Uone, dzięki której zachowasz większe bezpieczeństwo,
  • zestaw naprawczy, instrukcje oraz 1.5 godzinne szkolenie!
Opis

Opis

Deska SUP Uone Gigantic 15’4″ ECO to ogromna deska polecana szczególnie dla klubów sportowych, stowarzyszeń czy przedsiębiorstw w celu integracji zespołu. Jednostka zdecydowanie grubsza, dłuższa i szersza aniżeli pozostałe modele Uone. Idealna do zabawy. W razie powodzi może posłużyć jako szalupa ratunkowa. Od 2021 model Gigantic dostępny z gniazdami umożliwiającymi szybki montaż pawęży wodoodpornej znajdującej się w zestawie. Możliwość taka daje Ci sposobność do używania deski Uone Giganic 15’4″ ECO jako łodzi z autonomicznym napędem spalinowym lub elektrycznym.

Wykonana z najwyższej jakości materiałów, deska Gigantic 15’4″ ECO cechuje się solidną konstrukcją i wytrzymałością, co zapewnia długotrwałą przyjemność z użytkowania. Dzięki swojej wyjątkowej długości i szerokości, ta deska jest idealnym narzędziem do różnorodnych aktywności grupowych na wodzie, od rekreacyjnych wycieczek po jeziorach, po treningi fitness.

Deska SUP Uone Gigantic 15’4″ ECO jest dostępna w technologii ULT (lżejsza oraz sztywniejsza konstrukcja). Deska wykonana z dwóch warstw lekkiego, zgrzewanego materiału PVC.

Wersja deski ECO ze względu na opakowanie w pełni tekturowe bez użycia jakiegokolwiek plastiku, trudnego do degradacji i zanieczyszczającego nasze środowisko! Wysoka gwarancja desek sup marki Uone wpływa na małe ryzyko zbyt szybkiego wyrzucenia deski sup trudnej w utylizacji na śmietnik! Kupuj świadomie i wybieraj produkty odpowiedniej jakości!

 

Link do video ukazującego, twardość i niezniszczalność desek sup marki Uone:

SUP VIDEO

Nie wiesz jak przygotować swoją Deskę SUP do pływania? [Przeczytaj tą krótką instrukcję!]

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga20 kg
Długość

Gęstość włókien

Grubość burty

Grubość materiału na górze i dole

Gwarancja

Liczba warstw materiału

Marka

Rekomendowane/ maksymalne obciążenie

Pojemność

Rekomendowane/ maksymalne ciśnienie

Stan

Szerokość

Technologia

Typ deski

Waga

Wysokość

X