Deska SUP Traveler 11’6” – używana

2,199.00  brutto

Bardzo szeroki touring w rozmiarze 11’6″ od marki Uone. Idealna deska dla osób początkujących nie chcących ograniczać aż nadto swojej prędkości na wodzie tak jak ma to miejsce w przypadku model Versatile! Zdecydowanie lepiej sprzedający się model aniżeli w/w ze względu właśnie na swój bardziej szpiczasty kształt!

Deska używana, parę razy na wodzie. Szczelna, nieserwisowana. Nosi drobne ślady użytkowania. Jeśli chcesz zobaczyć stan deski napisz do nas! 🙂

Dostępne 2 sztuki!

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

W zestawie z deską sup:

W przypadku zakupu deski sup marki Uone otrzymasz: ergonomiczny, szary plecak uone z kółkami, 3 lata gwarancji dla klientów indywidualnych na deski nowe, kompatybilny fin stabilizujący deskę w systemie us box oraz dwóch bocznych typu slide in, trzyczęściowe wiosło uone wykonane z włókna szklanego, pompkę uone typu double action z funkcją wysysania powietrza i dodatkowym tłoczkiem, smycz uone, dzięki której zachowasz większe bezpieczeństwo, zestaw naprawczy, instrukcje!

Opis

Opis

Deska SUP Uone Traveler 11’6″ używana to najmniejszy touring w rodzinie naszej marki. Deska stworzona dla osób poszukujących swojej pierwszej nieco szybszej aczkolwiek nadal stabilnej jednostki lub zastanawiających się nad zakupem drugiej równie stabilnej co allround jednak szybszej deski sup. Ze względu na swoje dodatkowe 30cm deska zdecydowanie szybsza od modelu Versatile przy zachowaniu zbliżonego poziomu stabilności. Deska polecana zarówno dla osób indywidualnych jak i wypożyczalni sprzętu wodnego. Traveler 11’6″ ECO posiada klasyczny design z kolekcji 2022, w stylowych odcieniach czerwieni, bieli i niebieskiego, dzięki czemu z pewnością wyróżni się na wodzie podczas każdej wycieczki.

Wykonana z wysokiej jakości materiału PVC, charakteryzuje się nie tylko trwałością, ale także lekkością, co ułatwia transport i przechowywanie.

Deska SUP Uone Traveler 11’6″ używana dostępna jest w technologii ULT (lżejsza oraz sztywniejsza konstrukcja).

Wersja deski ECO ze względu na opakowanie w pełni tekturowe bez użycia jakiegokolwiek plastiku, trudnego do degradacji i zanieczyszczającego nasze środowisko! Wysoka gwarancja desek sup marki Uone wpływa na małe ryzyko zbyt szybkiego wyrzucenia deski sup trudnej w utylizacji na śmietnik! Kupuj świadomie i wybieraj produkty odpowiedniej jakości!

Link do video ukazującego, twardość i niezniszczalność desek sup marki Uone:

SUP VIDEO

Nie wiesz jak przygotować swoją Deskę SUP do pływania? [Przeczytaj tą krótką instrukcję!]

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga10.5 kg
Gwarancja

Liczba warstw materiału

Marka

Typ deski

Wybierz deskę w standardowej cenie lub wynajmij i wykup:

,

Długość

Gęstość włókien

Grubość burty

Grubość materiału na górze i dole

Rekomendowane/ maksymalne obciążenie

Rekomendowane/ maksymalne ciśnienie

Pojemność

Stan

Szerokość

Technologia

Waga

Wysokość

X