Deski supNowości

Deska SUP: gwarancja na 5 lat na SUPy od Uone!

Deska SUP: gwarancja na 5 lat na Supy od Uone!

Wszyscy obniżają ceny na deski sup sprzedawane na rynku, a my podwyższamy….. Długość gwarancji na deski sup marki Uone i Super! Ile lat nasze supy będą objęte darmowym wsparciem serwisowym? Dlaczego w ogóle zdecydowaliśmy się na ten krok? Tego wszystkiego dowiesz się czytając ten artykuł!

Jak było dotychczas?

Gwarancja to rzecz bardzo ważna podczas zakupu jakiegokolwiek produktu. Jest to zabezpieczenie dla klienta, że produkt jest dobrej jakości i wytrzyma bezproblemowo co najmniej kilka lat zagwarantowanych przez sprzedającego. W przypadku awarii i rzetelnego dystrybutora masz prawo wymienić towar na nowy lub zażądać usunięcia szkody!

Nasz sklep może pochwalić się dwiema własnym markami desek SUP: bazową i podstawową marką, Uone, oraz drugą marką nieco tańszych desek SUP – Super. Jeśli kupowałeś już u nas, pewnie znasz sposób rozpatrywania reklamacji w naszej firmie i system wspierania oraz obsługi klientów –Jeśli nie, zaraz wszystko Ci wytłumaczymy.

Dotychczas deski Uone objęte były 3-letnią gwarancją, a Supery – 2-letnią dla klientów indywidualnych. Z przyjemnością ogłaszamy, że od dzisiaj to wszystko ulega zmianie! Wszystkie nowe modele marki Uone kupisz wraz z 5-letnią gwarancją, a na nasze Supery obowiązywać będą aż 3 lata gwarancji! Dlaczego? Czytaj dalej!

Dlaczego wydłużamy gwarancje na nasze deski sup?

Mówiąc krótko – jesteśmy pewni jakości naszych desek! Może brzmi to nieco zarozumiale, ale po ponad 5 latach od sprzedaży pierwszej deski sup i setkach naprawionych desek innych producentów na naszym serwisie wiemy, że wzrost długości gwarancji na nasze deski nie jest tylko chwytem marketingowym nad wyrost. Serwis desek sup by Uone zakładaliśmy w roku 2019 jako marka premium w celu obsługi własnych klientów. Teraz już wiemy, że bez naprawy desek innych producentów serwisu tego nie bylibyśmy w stanie utrzymać, ponieważ świecił by on pustkami!

Co to oznacza dla Ciebie?

Co więc oznacza wydłużona gwarancja na deski Uone i Super? To, że teraz możesz cieszyć się pełnym wsparciem z naszej strony od 3 (w przypadku Superów) do 5 lat (w przypadku Uone’ów).. Gwarantujemy pełny i natychmiastowy zakres usług serwisowych w razie uszkodzenia (pamiętaj tylko, że aby zachować gwarancję nie możesz przeprowadzać samodzielnych napraw – w razie usterki najlepiej napisz do nas na uone@road24.pl). Po zepsutą deskę wyślemy kuriera i postaramy się doprowadzić ją do stanu używalności najszybciej, jak będzie to możliwe. Jeśli natomiast deska z jakiegoś powodu okaże się „nienaprawialna”, wymienimy ją na zupełnie nowy model! Oczywiście to samo dotyczy wszystkich akcesoriów które otrzymujesz w zestawie z deską SUP!

Zapraszamy do sklepu Uone!

Od tego roku wszystkie nasze deski są jeszcze wytrzymalsze – przekładamy to bezpośrednio na długość gwarancji naszych modeli. Jeśli szukasz SUPów dobrej jakości, które posłużą Ci latami, zapraszamy do Uone!

Jeśli masz więcej pytań odnośnie gwarancji na nasze deski SUP i co ona obejmuje, napisz do nas na wyżej wspomnianego maila.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie!

Podobne artykuły

X