Deski SUP – jesienna wyprzedaż

Lato oficjalnie za nami! Krótkie rękawki zamieniamy na sweterki, a nad jezioro w większości pójdziemy już tylko na spacer. Nasze SUP-y zazwyczaj w tym okresie trafiają na zimowanie do szaf i schowków. Co nie znaczy że Ci z was, którzy nie skorzystali z tegorocznego słońca na naszych deskach nie mogą przygotować się na przyszły sezon pełen ułańskiej fantazji! Tylko dla was, nadeszła jesienna wyprzedaż naszych desek. Opróżniamy magazyny!

Deski SUP za obniżoną cenę - jesienna wyprzedaż

W naszej ofercie obniżamy ceny naszych trzech modeli: Viper, Windsurf i Versatile. Każda z nich z rabatem aż o 15% mniej od oryginalnej ceny!

Jesteś początkującym użytkownikiem desek SUP i poszukujesz uniwersalnej deski o obłym kształcie, na której ze spokojem postawisz pierwsze kroki w świecie supa? Deska Versatile 10’6” to coś dla ciebie!

https://www.u1.net.pl/produkt/deska-sup-versatile-106/

Posiadasz większe doświadczenie i chcesz sprawdzić swoje umiejętności na naszej najszybszej desce, być może startując na zawodach? Koniecznie sprawdź deskę Viper 14’!

https://www.u1.net.pl/produkt/deska-sup-versatile-106/

A może oprócz supowania jesteś również zagorzałym fanem windsurfingu i chcesz poczuć wiatr we włosach i żaglu? W takim razie deska Windsurf 9’6” sprawdzi się idealnie!

https://www.u1.net.pl/produkt/deska-sup-windsurf-96-windsup/

 

Dodatkowo do każdej deski w zestawie

– regulowane, trzyczęściowe wiosło wykonane z włókna szklanego, nietonące, ze wzmacnianą łopatą,

– elastyczny fin stabilizujący deskę w systemie us box,

– ręczna pompka double action z funkcją wysysania powietrza,

– zestaw naprawczy,

– wzmacniany plecak Uone z kółkami w kolorze szarym bądź czarnym.

Nie przegap tej okazji! Zajrzyj do naszego sklepu albo na nasz profil Allegro!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzedawanych przez nas desek pisz na maila: uone@road24.pl

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP
Przewiń na górę