CiekawostkiDeski sup

Deski Sup – Poznań zaprasza!

Deski Sup – Poznań zaprasza!

Szukasz idealnej deski SUP? Poznań zaprasza! Jeśli masz czas i jesteś w okolicy wpadnij do nas i sprawdź, co oferujemy!

Ale zacznijmy może od początku..

Jesteś naszym stałym klientem? Kupujesz u nas pierwszy raz? Słyszałeś gdzieś o nas pocztą pantoflową? A może zastanawiasz się co to ten „UŁAN” w ogóle jest?

Bez względu na to czy nas kojarzysz czy nie, wciąż wypada nam się przedstawić!

Uone (czyt. „Ułan”) to marka sprzętu sportowego jakości Premium. Co wchodzi w skład naszego portfolio? M.in. pompowane parki wodne, przeszkody do paintballa, tory do skimboardingu, stroje do judo, a od tego roku także rowery elektryczne! Jednakże to z czego naprawdę „słyniemy” to pompowane deski SUP.

SUPy to nasz „konik” od którego zaczynaliśmy w 2017 roku (z naszymi pierwszymi modelami: Classic, Compact czy Comfort, które może pamiętają jeszcze prawdziwi ułańscy wyjadacze 😉 ). Od tego momentu staramy się co roku ulepszać nasze deski tak aby pływało się na nich jeszcze lepiej, jeszcze dalej i jeszcze dłużej!

Nasze deski SUP

Jakie więc deski SUP znajdziesz u Nas w Poznaniu? Odpowiedź brzmi: najróżniejsze!

W naszej ofercie dostępne są dwie własne, polskie marki: Uone i Super. Uone jest z nami od początku, to deski SUP najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Wśród desek sygnowanych logo Ułana znajdziesz wszystkie możliwe typy desek: All-round, Touring, Race czy Gigant! SUPy marki Uone są dwuwarstwowe, (oprócz burt modelu Champion – 1 warstwa oraz burt deski Viper – 3 warstwy), zgrzewane i wykonane z najwyższej jakości materiału PVC. Wszystkie też przekraczają magiczny próg 3000zł ale czy nie warto wydać nieco więcej w zamian za ekstra wytrzymałość i 5 letnią gwarancję 😉

Jeśli szukasz czegoś nieco tańszego, zapraszamy do zapoznania się z naszą budżetową linią desek sup sygnowaną logo Super. Tam dostępne będą dwa modele desek SUP – jeden typ All-round (10’6) i jeden typ Touring (11’6). Deski Super są jednowarstwowe ze stringerem na górze i dole, oraz dwiema warstwami PVC po bokach. Te deski wykonywane są standardową technologią – sklejaną i obowiązują na nie 3 lata gwarancji.

Czy możesz kupić u nas tylko deski nowe? Niekoniecznie! Jeśli masz mocno ograniczony budżet, zobacz jakie modele oferujemy w komisie desek używanych. Te SUPy pływały wcześniej po wodzie lub stały na wystawie sklepów, z którymi współpracujemy. Wszystkie są jednak dokładnie sprawdzone przez nasz serwis desek sup w Poznaniu oraz wyczyszczone więc nie musisz się martwić ich jakością, ba dostaniesz na nie nawet gwarancje i to nierzadko dłuższą niż na nowe deski innych producentów! Co najważniejsze – te używki są zwykle w niesamowicie niskich cenach!

Gdzie nas znaleźć?

Gdzie więc możesz nas znaleźć? Po pierwsze, oczywiście w Internecie (chociaż czytając ten artykuł już nas znalazłeś). Jeśli chcesz przejrzeć naszą ofertę desek SUP mobilnie i wygodnie z domu, pracy, parku itd. – zapraszamy do zakładki „Deski SUP” u góry strony.

Pytasz: Czy można zobaczyć wasze deski w sklepie stacjonarnym? Można!

Jeśli jesteś z Poznania, lub przejeżdżasz akurat w jego okolicach, wpadnij do nas na ul. Strzeszyńską 35/37 na Podolanach! Będziesz mógł obejrzeć i dotknąć wszystkich naszych desek osobiście, a jeśli nurtować Cię będą jakieś pytania, o wszystkim opowiemy Ci przy dobrej kawce!

Podsumowanie

Zachęciliśmy Cię do obejrzenia naszej oferty? Mamy nadzieję, że tak! Ponawiamy propozycję odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu, tak abyś mógł sprawdzić jakość naszych produktów osobiście.

Jeśli jednak nie jesteś wstanie fizycznie się u nas pojawić, zapraszamy do zakupów przez nasz sklep internetowy. Wciąż masz jakieś pytania odnośnie danego modelu deski? Kieruj je na naszego maila: uone@road24.pl

Znajdziesz nas też na facebooka, twittera bądź instagrama.

 

Podobne artykuły

X