Deski SUP

Wyświetlanie 25–32 z 32 wyników

Czy chcesz brać udział w wyścigach na SUP? Czy chcesz wykonywać intensywny trening na SUP? Jeśli odpowiedziałeś sobie tak to dla Ciebie zostały stworzone specjalnie nasze modele typu race! Możliwe że widzisz kilka różnych modeli do wyścigów i zadajesz sobie pytanie: jaka jest różnica pomiędzy tymi deskami? Przede wszystkim różne modele z tej kategorii będą różniły się długością – niektóre będą krótsze, niektóre – te zdecydowanie dla profesjonalistów, będą najdłuższymi deskami wyścigowymi na rynku! Różnice w długości mogą wynikać też z kwestii, iż w naszej ofercie posiadamy modele przeznaczone zarówno dla dorosłych jak i dla tych najmłodszych uczestników regat. Po więcej informacji zapraszamy do zakładek z tymi właśnie deskami.

Jeśli chcesz wykorzystywać swoją deskę jako sup oraz jako deskę windsurfingową to wybierz bez najmniejszego zastanowienia Nasz model windsurf, który zyskał uznanie dziesiątek użytkowników i kilku renomowanych szkółek na półwyspie Helskim co jest jego najlepszą laurką. To deska, która ze względu na swój kształt popłynie z wiatrem i będzie fantastycznie ostrzyć pod wiatr, z czym niektóre deski typu windsup mają duży problem. Po wymontowaniu żagla jest deską, która fantastycznie sprawdzi się jako allround do zabawy i niedługich spływów lub jako  krótka i bardzo zwrotna deska do pływania na białej wodzie,

Czy chcesz wybierać się swoim supem na długie wycieczki, spływy kajakowe? Jeśli odpowiedziałeś sobie tak to specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy modele typu touring: wanderer oraz voyager. To deski, które ze względu na swoją długość, szerokość oraz rozmieszczenie uchwytów na pokładzie pozwolą zabrać nawet całą rodzinę na długi i niezapomniany spływ. Wanderer oraz Voyager to deski, które również nadadzą się do zabawy dla całej rodziny czy pływania po jeziorze, natomiast będą na pewno mniej zwrotne aniżeli mniejsze odpowiedniki z rodziny allroundów. Tańszym odpowiednikiem deski Uone Voyager od sezonu 2024 jest deska Super 12'6″.

Jeśli masz rodzinę większą niż 6 osób i chcesz pływać całą gromadką na jednej desce albo poszukujesz produktu do transportu, integracji i wspólnej zabawy to specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy Naszego giganta. Tak to model Uone gigantic, który pomieści do 10 dorosłych osób na swoim prawie 5 metrowym pokładzie. Na tej desce będziesz mógł nawet zjeść romantyczną kolacje ze swoją drugą połówką, pomysły które można na niej zrealizować nie mają granic.

Jeżeli nie zależy Ci na desce o wysokiej jakości z długoletnią gwarancją to w ofercie posiadamy obecnie trzy modele budżetowe – desek marki super! Supery to deski mniej wyporne i wytrzymałe niż ich odpowiedniki z marki Uone. Deski te mają tylko trzy lata gwarancji (1 rok w przypadku modelu Super Light 10'6″) i bardziej budżetowe akcesoria stąd też i niższa cena.

X