Deski z wiosłem marki Uone - 2018

Korzystając z okazji pięknej pogody za oknem pragniemy przybliżyć Państwu nieco Nasze przedsięwzięcia marketingowe związane z deskami sup, a poczynione podczas ostatnich, jakże upalnych wakacji.

Oprócz dwóch w Naszych oczach prawie profesjonalnych zawodów na deskach z wiosłem, przeprowadziliśmy dziesiątki eventów. Wypływaliśmy setki godzin, podczas których przeszkolilśmy setki nowych adeptów sup. Niewątpliwie wiemy, że ze względu na nie małą cenę Naszych pompowanych desek sup wynikającą z niezaprzeczalnej jakości nie wszyscy napotkani na Naszej drodze ludzie zostaną Naszymi klientami ale….

… chociaż może wydać się to dziwne każda promocja deski z wiosłem w Polsce to promocja również Naszej marki. To także bodziec do dalszej pracy dla Nas. Chcemy zbudować coś wielkiego, a żeby tak się stało trzeba być ponad podziałami i tak też czynimy.

Odwiedziliśmy całą Polskę bo w całej Polsce chcemy zyskać rozpoznawalność. Bezsprzecznie jeszcze długa droga przed nami ale cieszą Nas komplementy związane z Naszą marką. Byliśmy na Mazurach i to kilkukrotnie bo lubimy tam wracać. Odwiedziliśmy również kolebkę desek sup w Polsce czyli Pomorze, byliśmy na Kielecczyźnie, Dolnym Śląsku w Lubuskiem, Zachodniopomorskiem, Kujawskopomorskiem. Oczywiście nie mogło zabraknąć wydarzeń związanych z Naszym Poznaniem oraz Wielkopolską, w której przeprowadziliśmy największą liczbę wydarzeń. Atrakcje, które przeprowadzaliśmy przyciągały osoby w każdym wieku, od niemowlaków, które za wszelką cenę chciały chociaż dotknąć deski po osoby w wieku podeszłym, które próbowały swoich sił dla rozruszania kości i zachowania pogody ducha.

Jak tak dalej pójdzie to pozostanie nam zagranica. Plany już są ale polskich województw, w których ekipa Uone jeszcze nie była trochę pozostało, także bez obaw.

Ogólne statystki ze zmagań na deskach sup w letnim sezonie 2018

  • 2 zawody,
  • 10 wyścigów,
  • 67 zawodników
  • 26 eventów,
  • 26 miejsc, w których można wypożyczyć Nasze deski,
  • Jedna marka – Uone.

Tak to wygląda  – to be continued…

Pozdrawiamy, zespół Uone

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka
Przewiń na górę