Dlaczego warto kupić deskę sup Uone?

Dlaczego warto kupić deskę SUP Uone?

Można by godzinami dywagować i próbować porównywać technologie producentów przekonując, że technologia desek Uone jest najlepsza. My nie będziemy tego robić, ponieważ większość pompowanych desek Sup zbudowana jest na podstawie takiej samej technologii tzw. drop-stitch.  Otóż jakośc desek Uone można dostrzec dzięki starannemu doborowi materiałów służących do jej produkcji oraz precyzyjności wykonania naszego sprzętu.

Jak wiadomo sup służy do pływania ale żeby móc cieszyć się z tego przywileju trzeba najpierw go przetransportować, a później napompować. W tym przypadku z pomocą przychodzą akcesoria dołączane do każdego zestawu. Ważnym aspektem jest plecak oraz pompka, która pomoże nam napompować naszą deskę, a może nie tylko. Tak więc można powiedzieć, że przy wyborze deski SUP oprócz jakości sprzętu diabeł tkwi w szczegółach. Proszę sobie wyobrazić kobietę, która po odbyciu efektywnego treningu próbuje spakować a trafniej upchnąć mokrą deskę do worka. Nasza deska pakowana jest do poręcznego plecaka/torby z kółkami, z możliwością całego jej rozpięcia i załadowania deski bez najmniejszego wysiłku. Plecak wyposażony jest w duże kółka dlatego z łatwością możemy ciągnąć go po każdym terenie, nawet poprzez przymocowanie do roweru.

Dołączana do każdej deski Uone pompka jest również przemyślana w każdym calu. Otóż oprócz możliwości pompowania w zakresie góra + dół tzw. double-action ma rzadko spotykaną na rynku cechę, która pozwala efektywniej wyssać powietrze(stworzyć próżnię) z deski po treningu. Cecha taka wiąże się z faktem, że przytoczona powyżej Pani nie musi męczyć się z wyduszaniem powietrza z deski w sposób standardowy, czyli rolując ją kawałek po kawałku. Ponadto deska po wyssaniu powietrza zajmuje mniej miejsca aniżeli przy standardowym zwijaniu. Pompka dołączana do zestawów Uone daję możliwość wyboru sposobu składania sprzętu według własnej potrzeby.

Niepowtarzalność desek sup marki Uone

Każdy model deski jest odrębnie zidentyfikowany poprzez nadanie mu indywidualnej nazwy znajdującej się na boku deski. Cecha taka oprócz walorów estetycznych jest pomocna przy wyborze odpowiedniego dla siebie modelu. Ponadto każdy model deski Uone wraz z osprzętem objęty jest dwu letnią gwarancją producenta. Od teraz nie musisz się martwić, że Twoja deska po pierwszym sezonie odmówi współpracy!

Ostatnim aczkolwiek równie ważnym jak poprzednie argumentem jest wiarygodność oraz historia rynkowa. Na fakt ten przełożenie ma 20 letnie doświadczenie AT Road sp. z o. o. – właściciela marki. Skutkuje to dopracowywaniem każdego produktu Uone w 100%. Co w przypadku desek SUP skutkuje chociażby przemyślanym rozplanowaniem mocowań umożliwiających zapięcie dwóch siedzeń w wersji Comfort.

Zespół Uone.

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP
Przewiń na górę