Dlaczego warto kupić droższego supa?

Zakup porządnej deski sup to nie mały wydatek dla naszego budżetu domowego. Zatem jaki sup kupić, żeby nie żałować swojej decyzji? Przyznacie Państwo, że tak jak przy każdej inwestycji finansowej zależy nam na przyzwoitym zwrocie kapitału, tak przy zakupie sprzętu premium, zależy nam na jakości oraz gwarancji użytkowania produktu bez niespodziewanych usterek przez lata. Marka Uone gwarantuje „zwrot z inwestycji” w zakup deski sup poprzez jakość dobranych materiałów oraz staranność wykonania swoich produktów. Słowa te bez wątpienia potwierdza 3 letnia gwarancja produktów Uone. Nasze pompowane deski sup oparte są na technologii koreańskiej – w przypadku większości tanich produktów jest to technologia chińska. W celu wyeliminowania produktów wadliwych każda partia wyprodukowanych desek sup podlega starannej selekcji. Kontroli dokonywanej przede wszystkim przez doświadczony zespół ekspertów. Wszystkie wyżej wymienione czynniki sprawiają, że nabywając deskę sup marki Uone kupujecie Państwo wysokiej jakości produkt, w przystępnej cenie. Deskę sup dzięki której zapewniacie sobie oszczędność czasu wynikająca z braku konieczności ciągłego naprawiania swojego sprzętu. 

Z wyrazami szacunku, zespół Uone 

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP
Przewiń na górę