Dmuchane parki wodne – świetna atrakcja na lato

Letnie słońce pali nad głową, a pot leje się z nas wiaderkami – to pogoda wprost idealna na wycieczkę nad wodę. Samo pływanie jednak zdaje się mało kreatywnym pomysłem i chciałbyś spróbować czegoś nowego? W dzieciństwie przepadałeś za dmuchanymi zamkami? Program Ninja Warrior jest jednym z twoich ulubionych?

Jeśli twoje odpowiedzi brzmiały „TAK!”, znaleźliśmy świetną atrakcję na lato właśnie dla Ciebie!!

Dmuchane parki wodne – co to takiego?

Pompowane parki wodne to szał ostatnich kilku letnich sezonów. Są to wielkie dmuchane przeszkody, unoszące się na wodzie, wykonane z odpornego na promienie słoneczne materiału PVC. Wymiary tych parków różnią się między sobą, ponieważ wykonane są z modułów, inaczej mniejszych części które można ze sobą łączyć na tysiące dowolnych sposób przez co całe konstrukcje mogą przyjmować naprawdę różne kształty i rozmiary.

Na konkretne elementy aquatracków składają się mi. n. wszelakiego rodzaju zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, przeszkody, skocznie, belki do ćwiczenia równowagi, poduszki wyrzutnie i wiele innych tworzące finalnie jeden, diabelnie wciągający wodny tor przeszkód. Wszystko to wykonane z odpornego materiału PVC, zapewniającego sprężystość, wyporność ale i przede wszystkim bezpieczeństwo zabawy.

Kto może pływać?

Dmuchane parki wodne to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu zarówno w gronie rodzinnym jak i na wypad ze znajomymi. Konstrukcje przycumowane są w bezpieczny sposób do dna zbiornika wodnego, także nie musisz się przejmować że odpłyniesz z parkiem w siną dal. Pompowane parki wodne są też bardzo wytrzymałe i stabilne, tak więc w połączeniu z obowiązkowymi kamizelkami asekuracyjnymi z atrakcji w bezpieczny sposób skorzystają zarówno dorośli jak i dzieci.

Gdzie można skorzystać?

Dmuchane parki wodne stają się coraz bardziej popularną atrakcją. W sezonie letnim możesz je więc zobaczyć zarówno na jeziorach i czasami nad morzem. Najlepszym sposobem weryfikacji miejsca, w którym można skorzystać z tej atrakcji jest przeszukanie internetu celem znalezienia parku wodnego najbardziej odpowiadającego Twoim wymaganiom lub lokalizacji.

Jeśli chciałbyś natomiast skorzystać z zabawy na parkach wodnych polskiej marki Uone, zapraszamy na jedną z lokalizacji z poniższej listy:

 • Wakepark Sieraków,
 • Wakepark Sława,
 • JuraPark Krasiejów,
 • Ośrodek Wypoczynkowy Nad Borkiem,
 • Surfpoint,
 • Akademia Surfingu,
 • Polubie Ośrodek Wypoczynkowy,
 • Osir Bielawa,
 • Mierzyn – plaża,
 • Lusowo – plaża,
 • Zborowo – plaża,
 • Pszczew – plaża,
 • Poznań, jezioro Strzeszyńskie,
 • Na farmie Kalina,
 • Zbąszyń – plaża.

Zapraszamy!

Kto kupuje dmuchane parki wodne?

Posiadasz hotel, wypożyczalnie sprzętu wodnego lub ośrodek nad zbiornikiem wodnym lub szukasz ciekawej atrakcji do lokalnego osir-u, mosir-u czy basenu? Pompowane parki wodne to świetny pomysł na urozmaicenie Twojej oferty, które zapewnią super zabawę potencjalnym klientom czy gościom.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, parki te są budowy modułowej, nie musisz więc w pierwszym roku inwestycji stawiać molocha – wystarczy kilka przeszkód. W każdej chwili możesz dokupić i rozbudować swój park, konfigurując go i personalizując jak tylko Ci się podoba. W ten sposób tworzysz unikatową konstrukcję, niespotykaną nigdzie indziej.

Podsumowanie

Jeśli szukasz kreatywnego pomysłu na spędzenie czasu w upalne dni, lubisz wodę i dobrą zabawę, dmuchane parki wodne to opcja którą zdecydowanie powinieneś rozważyć. Wodny tor przeszkód sprawdzi twoją kondycję, koordynację i zapewni ogrom świetnej zabawy!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat dmuchanych parków wodnych marki Uone, pisz na maila: uone@road24.pl, lub wbijaj na facebooka, twittera lub instagrama.

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP
Przewiń na górę