Deski sup

Drugie testy desek sup Uone w supsurfer.pl

Drugie testy desek sup Uone w supsurfer.pl

Wrzesień 2019 upłynął Nam pod znakiem drugiej edycji testów Naszych dwóch supów przez portal supsurfer.pl. Wnikliwej analizie poddane zostały modele Wanderer 12’6” oraz Windsurf 9’6”, na którego testy wielu z Państwa zapewne liczyło od dłuższego czasu.

Pierwszy przetestowany został model Wanderer – sup o charakterystyce touringowej, z którego danymi technicznymi możecie zapoznać się w zakładce produkty na Nasze stronie.

Jakość Naszej deski została doceniona również w teście, gdzie Krzysztof Mruk właściciel portalu supsurfer.pl opisał bardzo dobre pierwsze wrażenia odnośnie tej deski z wiosłem. Również wrażenia na wodzie Pana Redaktora były bardzo miłe co zdaje się znajdować odzwierciedlenie w słowach podsumowania testu, w których to Krzysztof Mruk po zasięgnięciu opinii innych testerów stwierdza, że deska ta jest przyjemna w użytkowaniu. Charakteryzuje się ona połączeniem świetnych osiągów z dobrą manewrowością. Oczywiście należy pamiętać, że deska ta nie jest dużym krążownikiem, na który zapakujemy całą rodzinę, namiot i wszystkie rzeczy potrzebne na camping. Została ona scharakteryzowana jako deska sup dla osób lubujących się w dłuższych wycieczkach lub okazjonalnych startach na zawodach sup. Film z testów tej deski prezentujemy poniżej:

Poniżej załączamy również link do oficjalnych testów na portalu supsurfer.pl:

http://supsurfer.pl/2019/09/uone-wanderer-126/

Uone Windsurf 9’6″

Drugą jednostką, która została poddana testowi przez Nasz portal branżowy był nasz flagowy model windsurfingowy Uone windsurf 9’6”, na którego testy również oczekiwaliśmy z niecierpliwością.

Redaktor wraz z osobami, które brały udział w teście docenili zwrotność Naszego modelu, która umożliwia klasyfikacje tej deski jako supa typu allround. Zwrotność istotna jest również przy pływaniu z żaglem o czym za moment. Oczywiście to, że deska jest zwrotna nie oznacza co wynika jednoznacznie z testu, że nie da się nią pływać w prostej linii. Jest to jak najbardziej możliwe, oczywiście z uśmiechem od ucha do ucha. Jest to deska rekomendowana do krótszych wycieczek, również dla młodszych superów, ze względu na większą możliwość jej okiełznania. Z pewnością nada się ona również do spływu wąskimi, krętymi rzekami gdzie zwrotność, szczególnie na rzecznym nurcie jest przydatna. Jak zatem ta deska radzi sobie z żaglem?

Po wpięciu żagla i zamocowaniu centralnej płetwy stabilizującej deska ta według portalu “http://www.supsurfer.pl/” staje się idealną jednostką do nauki windsurfingu, właśnie ze względu na zwrotność ale również na wymiary i powierzchnie kadłuba – szerokość co ułatwia z pewnością wyciąganie pędnika z wody i początkowe pływania z masztem. Potwierdzeniem Naszych słów jest też informacja od “http://www.supsurfer.pl/”, że deska ta bez problemu radzi sobie z ostrzeniem – pływaniem pod wiatr, a przy słabym wietrze w niczym nie ustępuję szkoleniowym konstrukcjom wykonanym z laminatów.

W podsumowaniu testów wykonanych przez ekipę “http://www.supsurfer.pl/” możemy dowiedzieć się, że Uone Windsurf to bardzo udane połączenie pompowanej deski typu allround z nadzwyczaj zwrotną, szkoleniową jednostką windsurfingową. Sup ten fantastycznie sprawdzi się we wszechstronnych aktywnościach, które możemy wykonać na wodzie zarówno my dorośli jak i Nasze pociechy dla których sterowanie większymi deskami może być nieco bardziej uciążliwe. Warto również pamiętać, że zawsze można wpiąć żagiel i spróbować przepięknej sztuki windsurfingu….

Film z testów tej deski prezentujemy poniżej:

Poniżej załączamy również link do testy desek sup Uone na portalu supsurfer.pl:

http://supsurfer.pl/2019/09/uone-windsurfer-96/

Podobne artykuły

X