Drugie testy desek sup Uone w supsurfer.pl

Wrzesień 2019 upłynął Nam pod znakiem drugiej edycji testów Naszych dwóch supów przez portal supsurfer.pl. Wnikliwej analizie poddane zostały modele Wanderer 12’6” oraz Windsurf 9’6”, na którego testy wielu z Państwa zapewne liczyło od dłuższego czasu.

Pierwszy przetestowany został model Wanderer – sup o charakterystyce touringowej, z którego danymi technicznymi możecie zapoznać się w zakładce produkty na Nasze stronie.

Jakość Naszej deski została doceniona również w teście, gdzie Krzysztof Mruk właściciel portalu supsurfer.pl opisał bardzo dobre pierwsze wrażenia odnośnie tej deski z wiosłem. Również wrażenia na wodzie Pana Redaktora były bardzo miłe co zdaje się znajdować odzwierciedlenie w słowach podsumowania testu, w których to Krzysztof Mruk po zasięgnięciu opinii innych testerów stwierdza, że deska ta jest przyjemna w użytkowaniu. Charakteryzuje się ona połączeniem świetnych osiągów z dobrą manewrowością. Oczywiście należy pamiętać, że deska ta nie jest dużym krążownikiem, na który zapakujemy całą rodzinę, namiot i wszystkie rzeczy potrzebne na camping. Została ona scharakteryzowana jako deska sup dla osób lubujących się w dłuższych wycieczkach lub okazjonalnych startach na zawodach sup. Film z testów tej deski prezentujemy poniżej:

Poniżej załączamy również link do oficjalnych testów na portalu supsurfer.pl:

http://supsurfer.pl/2019/09/uone-wanderer-126/

Uone Windsurf 9'6"

Drugą jednostką, która została poddana testowi przez Nasz portal branżowy był nasz flagowy model windsurfingowy Uone windsurf 9’6”, na którego testy również oczekiwaliśmy z niecierpliwością.

Redaktor wraz z osobami, które brały udział w teście docenili zwrotność Naszego modelu, która umożliwia klasyfikacje tej deski jako supa typu allround. Zwrotność istotna jest również przy pływaniu z żaglem o czym za moment. Oczywiście to, że deska jest zwrotna nie oznacza co wynika jednoznacznie z testu, że nie da się nią pływać w prostej linii. Jest to jak najbardziej możliwe, oczywiście z uśmiechem od ucha do ucha. Jest to deska rekomendowana do krótszych wycieczek, również dla młodszych superów, ze względu na większą możliwość jej okiełznania. Z pewnością nada się ona również do spływu wąskimi, krętymi rzekami gdzie zwrotność, szczególnie na rzecznym nurcie jest przydatna. Jak zatem ta deska radzi sobie z żaglem?

Po wpięciu żagla i zamocowaniu centralnej płetwy stabilizującej deska ta według portalu <a href=”http://www.supsurfer.pl/” target=”_blank” rel=”noopener”>supsurfer.pl </a>staje się idealną jednostką do nauki windsurfingu, właśnie ze względu na zwrotność ale również na wymiary i powierzchnie kadłuba – szerokość co ułatwia z pewnością wyciąganie pędnika z wody i początkowe pływania z masztem. Potwierdzeniem Naszych słów jest też informacja od <a href=”http://www.supsurfer.pl/” target=”_blank” rel=”noopener”>supsurfer.pl</a>, że deska ta bez problemu radzi sobie z ostrzeniem – pływaniem pod wiatr, a przy słabym wietrze w niczym nie ustępuję szkoleniowym konstrukcjom wykonanym z laminatów.

W podsumowaniu testów wykonanych przez ekipę <a href=”http://www.supsurfer.pl/” target=”_blank” rel=”noopener”>supsurfer.pl</a> możemy dowiedzieć się, że Uone Windsurf to bardzo udane połączenie pompowanej deski typu allround z nadzwyczaj zwrotną, szkoleniową jednostką windsurfingową. Sup ten fantastycznie sprawdzi się we wszechstronnych aktywnościach, które możemy wykonać na wodzie zarówno my dorośli jak i Nasze pociechy dla których sterowanie większymi deskami może być nieco bardziej uciążliwe. Warto również pamiętać, że zawsze można wpiąć żagiel i spróbować przepięknej sztuki windsurfingu….

Film z testów tej deski prezentujemy poniżej:

Poniżej załączamy również link do testy desek sup Uone na portalu supsurfer.pl:

http://supsurfer.pl/2019/09/uone-windsurfer-96/

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka
Przewiń na górę