Deski sup

Dwie nowe deski sup od www.u1.net.pl

Dwie nowe deski sup od www.u1.net.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podjęliśmy decyzje o wprowadzeniu do sprzedaży na sezon 2021 kompletnie dwóch nowych desek sup. Jednej ze stajni Uone, dugiej sygnowanej nieco mniej wartościowym logo marki SUPer.

Jak wiadomo pływanie na deskach sup w ubiegłym roku spopularyzowało się dosyć mocno w porównaniu do lat poprzednich. Jako producent desek sup chcemy ten trend podrzymać dając wam do tego odpowiednie nardzędzia w postaci dobrze dobranego sprzętu. Bo przecież ile można pływać na deskach typu allround, szerokich niezbyt długich i raczej powolnych? Dlatego też dla wszystkich, którzy nie koniecznie chcą bić rekordy prędkości na supach oraz dla tych którzy są słusznej postury lub mają problem z utrzymywaniem równowagi na desce bądź też preferują turystyczny sposób spędzania czasu na supie wprowadzamy dwa poniżej widoczne modele będące alternatywą dla wolniejszych allroundów oraz węższych i dłuższych desek typu touring lub race.

 

Nowości wśród desek sup marki Uone!

Rodzina Uone powiększy się o model Traveler o długości 11’6″ co przekłada się na 350cm przy szerokości 81.5cm i wysokości 15cm. Powyższe wymiary z pewnością zapewnią komfort podróżowania na tym supie. Deska ta dostępna będzie oczywiście w pełnym zestawie. Oferta ta obejmie plecak, pompkę (ulepszoną w porównaniu do 2020 roku), leash, finy oraz wiosło. Godnym uwagi jest fakt, że od 2021 roku w deskach marki Uone wiosło będzie wykonane z porządnej jakości włókna szklanego. Nowy Uone’owy pagaj zwieńczony będzie uznaną Ułańską łopatą ze wzmocnieniami.

Więcej informacji o tej desce dostępne na naszym sklepie.

http://u1.testprowebdesigner.pl/produkt/deska-sup-traveler-116-preorder/

Nowa deska sup marki SUPer!

Marka SUPer będącą w poprzednich latach swoistym kopciuszkiem rynkowym wprowadza kolejną deską o oznaczeniu modelowym SUPer 11’6″. Deska ta będzie odpowiednikiem modelu Traveler,  z niewielką różnicą w postaci mniejszej o pół centymetra szerokości. Wszystkie SUPery, w tym również model 11’6″ od 2021 roku czeka również niewielka metamorfoza sprzętowa. Zmiany tę obejmą: ulepszone wiosło aluminiowe, plecak z logo marki, kolorowy leasha zamiast czarnego kabla, oraz dwustrefową pompkę marki Bravo.

Więcej informacji o desce SUPer 11’6″ dostępne na naszym sklepie.

http://u1.testprowebdesigner.pl/produkt/deska-sup-super-116-preorder/

Podobne artykuły

X