Dwie nowe deski sup od www.u1.net.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podjęliśmy decyzje o wprowadzeniu do sprzedaży na sezon 2021 kompletnie dwóch nowych desek sup. Jednej ze stajni Uone, dugiej sygnowanej nieco mniej wartościowym logo marki SUPer.

Jak wiadomo pływanie na deskach sup w ubiegłym roku spopularyzowało się dosyć mocno w porównaniu do lat poprzednich. Jako producent desek sup chcemy ten trend podrzymać dając wam do tego odpowiednie nardzędzia w postaci dobrze dobranego sprzętu. Bo przecież ile można pływać na deskach typu allround, szerokich niezbyt długich i raczej powolnych? Dlatego też dla wszystkich, którzy nie koniecznie chcą bić rekordy prędkości na supach oraz dla tych którzy są słusznej postury lub mają problem z utrzymywaniem równowagi na desce bądź też preferują turystyczny sposób spędzania czasu na supie wprowadzamy dwa poniżej widoczne modele będące alternatywą dla wolniejszych allroundów oraz węższych i dłuższych desek typu touring lub race.

Nowości wśród desek sup marki Uone!

Rodzina Uone powiększy się o model Traveler o długości 11’6″ co przekłada się na 350cm przy szerokości 81.5cm i wysokości 15cm. Powyższe wymiary z pewnością zapewnią komfort podróżowania na tym supie. Deska ta dostępna będzie oczywiście w pełnym zestawie. Oferta ta obejmie plecak, pompkę (ulepszoną w porównaniu do 2020 roku), leash, finy oraz wiosło. Godnym uwagi jest fakt, że od 2021 roku w deskach marki Uone wiosło będzie wykonane z porządnej jakości włókna szklanego. Nowy Uone’owy pagaj zwieńczony będzie uznaną Ułańską łopatą ze wzmocnieniami.

Więcej informacji o tej desce dostępne na naszym sklepie.

Deska sup Traveler 11’6″ – preorder

Nowa deska sup marki SUPer!

Marka SUPer będącą w poprzednich latach swoistym kopciuszkiem rynkowym wprowadza kolejną deską o oznaczeniu modelowym SUPer 11’6″. Deska ta będzie odpowiednikiem modelu Traveler,  z niewielką różnicą w postaci mniejszej o pół centymetra szerokości. Wszystkie SUPery, w tym również model 11’6″ od 2021 roku czeka również niewielka metamorfoza sprzętowa. Zmiany tę obejmą: ulepszone wiosło aluminiowe, plecak z logo marki, kolorowy leasha zamiast czarnego kabla, oraz dwustrefową pompkę marki Bravo.

Więcej informacji o desce SUPer 11’6″ dostępne na naszym sklepie.

Deska sup Super 11’6″ – preorder

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka

Deska SUP z psem

Nauka paddleboardingu z psem jest świetnym sposobem na wspólne cieszenie się świeżym powietrzem ze swoim włochatym przyjacielem. Jednakże zabranie najlepszego przyjaciela na deskę wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać – szczególnie, jeśli robisz to po raz pierwszy.
Deska SUP z psem
Pies na desce SUP

Deska SUP: Kup nową deskę – oddaj starą w rozliczeniu!

Twój stary sup uległ zniszczeniu? Szukasz czegoś nowego, a stary model chciałeś wyrzucić? Poczekaj! Nie warto zaśmiecać środowiska! Starą deskę przynieś do nas, a za dodatkową dopłatą wybierz zupełnie nowy model z marki Uone lub Super!
Deska SUP kup nową oddaj starą
Deska SUP kup nową oddaj starą
Przewiń na górę