Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Dwie nowe deski sup od www.u1.net.pl

2021-01-11 19:35

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom was czyli naszych klientów, podjęliśmy decyzje o wprowadzeniu do sprzedaży na sezon 2021 kompletnie dwóch nowych desek sup. Jednej ze stajni Uone, dugiej sygnowanej nieco mniej wartościowym logo marki SUPer :)

Pływanie na deskach sup w ubiegłym roku spopularyzowało się dosyć mocno w porównaniu do lat poprzednich, a my jako producent desek sup chcemy ten trend podrzymać dając wam do tego odpowiednie nardzędzia w postaci dobrze dobranych desek sup. Ile można pływać na deskach typu allround, szerokich niezbyt długich i raczej powolnych? Dlatego też dla wszystkich, którzy nie koniecznie chcą bić rekordy prędkości na supach oraz dla tych którzy są słusznej postury lub mają problem z utrzymywaniem równowagi na desce bądź też preferują turystyczny sposób spędzania czasu na supie wprowadzamy dwa poniżej widoczne modele będące alternatywą dla wolniejszych allroundów oraz węższych i dłuższych desek typu touring lub race :)

Rodzina Uone powiększy się o model Traveler o długości 11'6" co przekłada się na 350cm przy szerokości 81.5cm i wysokości 15cm, które z pewnością zapewnią komfort podróżowania na tym supie. Deska ta dostępna będzie oczywiście w pełnym zestawie z plecakiem, pompką (jeszcze bardziej ulepszoną niż w roku ubiegłym), leashem, płetwami stabilizującymi oraz wiosłem, które od 2021roku w każdej desce marki Uone będzie wykonane z porządnej grubości włókna szklanego - zwieńczone uznaną Ułańską łopatą ze wzmocnieniami.

Więcej informacji o tej desce dostępne na naszym sklepie:

https://www.u1.net.pl/108,deska-sup-traveler-116-preorder.html

Marka SUPer będącą w poprzednich latach swoistym kopciuszkiem rynkowym wzmacnia swoją pozycję na rynku supów kolejną deską o oznaczeniu modelowym SUPer 11'6". Deska ta będzie odpowiednikiem modelu Traveler,  z niewielką różnicą w postaci mniejszej o pół centymetra szerokości. Wszystkie SUPery, w tym również model 11'6" od 2021 roku czeka również nieiwielka metamorfoza w postaci lepszego wiosła aluminiowego na wyposażeniu, plecaka z logo marki, kolorowego leasha zamiast czarnego kabla, oraz dwustrefowej pompki marki Bravo.

Więcej informacji o desce SUPer 11'6" dostępne na naszym sklepie:

https://www.u1.net.pl/109,deska-sup-super-116-preorder.html

 

Dwie nowe deski sup od www.u1.net.pl - Galeria 4

Najlepsze nowe deski sup 2021

Najlepsze nowe deski sup 2021

Najlepsza nowa deska sup 2021

Najlepsza nowa deska sup 2021