I Mistrzostwa Polski SUP 2020

Przed 4 laty kiedy w naszych głowach zrodził się pomysł na stworzenie własnej marki, początkowo właśnie sprzedającej tylko deski sup. Nikt nie przypuszczał ile czasu upłynie, żeby dyscyplina ta weszła w struktury związkowe na poziomie sportowym. Stoimy w przeddzień historycznej chwili, już 8/9 sierpnia 2020 roku odbędą się I Oficjalne Mistrzostwa Polski w dyscyplinie SUP. Oficjalne, ponieważ zgodnie z art. 13 Ustawy o Sporcie prawo do organizacji oficjalnych Mistrzostw Polski mają tylko Polskie Związki Sportowe.

To zawody dzięki, którym dyscyplina zrobi kolejny kroczek i spopularyzuje się jeszcze bardziej aniżeli przez ostatnie 4 lata. Mamy nadzieje, że SUP w Polsce będzie rósł w siłę i z roku na rok będą pojawiać się młodzi Polscy zawodnicy z olbrzymim talentem i samozaparciem do realizowania się w tej jakże młodej jeszcze dyscyplinie. 

My jako marka sprzętu sportowego Uone będziemy wspierać wszelkie zmagania dążące do promocji sup w naszym kraju. Pomimo tego, że pracownik naszej marki tj. Hubert Tobis zasiada w zarządzie Związku SUP jako v-ce prezes nie pozwolimy na jakiekolwiek nieetyczne oraz niekonkurencyjne zagrywki stosowane przez tą instytucje. Etyka biznesowa i etos pracy to rzeczy wpajane od najmłodszych lat życia pracownikom naszej marki. Zatem konkurować będziemy tak jak dotychczas jakością. W przeciwieństwie do zagrań nie mających nic wspólnego z wprowadzaniem produktów marki premium na rynek.

Mamy nadzieję, że pomimo pojawiających się niepełnych informacji i próby podziału Polskiego społeczeństwa sup na dwa obozy stawicie się Państwo na linii startu Mistrzostw Polski w SUP reprezentując dzielnie swoje lokalne Kluby Sportowe czy SUPspołeczności. Wówczas za kilka lat będziemy mogli być dumni, że byliśmy prekursorami supa tworząc go wspólnie od podstaw, ponad wszelkimi podziałami.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Uone

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka
Przewiń na górę