Deski sup

I Mistrzostwa Polski SUP 2020

I Mistrzostwa Polski SUP 2020

Przed 4 laty kiedy w naszych głowach zrodził się pomysł na stworzenie własnej marki, początkowo właśnie sprzedającej tylko deski sup. Nikt nie przypuszczał ile czasu upłynie, żeby dyscyplina ta weszła w struktury związkowe na poziomie sportowym. Stoimy w przeddzień historycznej chwili, już 8/9 sierpnia 2020 roku odbędą się I Oficjalne Mistrzostwa Polski w dyscyplinie SUP. Oficjalne, ponieważ zgodnie z art. 13 Ustawy o Sporcie prawo do organizacji oficjalnych Mistrzostw Polski mają tylko Polskie Związki Sportowe.

To zawody dzięki, którym dyscyplina zrobi kolejny kroczek i spopularyzuje się jeszcze bardziej aniżeli przez ostatnie 4 lata. Mamy nadzieje, że SUP w Polsce będzie rósł w siłę i z roku na rok będą pojawiać się młodzi Polscy zawodnicy z olbrzymim talentem i samozaparciem do realizowania się w tej jakże młodej jeszcze dyscyplinie.

My jako marka sprzętu sportowego Uone będziemy wspierać wszelkie zmagania dążące do promocji sup w naszym kraju. Pomimo tego, że pracownik naszej marki tj. Hubert Tobis zasiada w zarządzie Związku SUP jako v-ce prezes nie pozwolimy na jakiekolwiek nieetyczne oraz niekonkurencyjne zagrywki stosowane przez tą instytucje. Etyka biznesowa i etos pracy to rzeczy wpajane od najmłodszych lat życia pracownikom naszej marki. Zatem konkurować będziemy tak jak dotychczas jakością. W przeciwieństwie do zagrań nie mających nic wspólnego z wprowadzaniem produktów marki premium na rynek.

Mamy nadzieję, że pomimo pojawiających się niepełnych informacji i próby podziału Polskiego społeczeństwa sup na dwa obozy stawicie się Państwo na linii startu Mistrzostw Polski w SUP reprezentując dzielnie swoje lokalne Kluby Sportowe czy SUPspołeczności. Wówczas za kilka lat będziemy mogli być dumni, że byliśmy prekursorami supa tworząc go wspólnie od podstaw, ponad wszelkimi podziałami.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Uone

Podobne artykuły

X