Inne

Usługi Inne – Serwis desek sup oraz innych pompowanych sprzętów oraz wypożyczalnia desek sup dostępne w tej zakładce!

Twój SUP uległ rozszczelnieniu? Przebiłeś deskę SUP podczas spływu? Nie masz zielonego pojęcia jak skleić swojego SUPa? Zostaw to profesjonalistom!

Marka Uone to nie tylko miejsce gdzie możesz zakupić pompowane deski SUP jakości premium, ale też zgłosić się do naprawy lub przeglądu Twojej dechy! Przyjmujemy deski każdego producenta – nie ważne czy to AquaMarina, Gladiator czy bezimienna deska z Allegro! Jeśli cos dzieje się z Twoim SUPem, przyjdź do nas!

Nie posiadasz deski SUP tylko ponton z materiału PVC? A może chcesz naprawić pompowanego banana? Uone przybywa z pomocą! Wszystkie pompowane sprzęty wykonane z materiału PVC są u nas mile widziane!

Usługi inne – serwis i wypożyczalnia oferują także krótko, lub długoterminowe wypożyczenie desek SUP marki Uone jak i SUPer. Które modele możesz wynająć? Wszystkie dostępne w naszej ofercie! Wybierz deskę, napisz do nas a my wyślemy ją pod Twoje drzwi!

Wyświetlanie jednego wyniku

Pompowane przeszkody do paintball Pompowane przeszkody do paintball
35,199.00  brutto

Jeśli poszukujesz swojej deski sup ale chciałbyś najpierw wypożyczyć swój wymarzony model przed decyzją o zakupie lub masz swojego własnego SUPa, któremu przydałby się mały tuning to trafiłeś idealnie.

Jako producent desek SUP, wychodzimy naprzeciw każdemu miłośnikowi tego sportu, niezależnie od tego czy posiadasz deskę sup marki Uone, starboard, red paddle, naish, fanatic, inwit czy innej marki. Na naszym serwisie naprawimy każdego supa, a przed zakupem rozwiejemy Twoje wątpliwości poprzez udostępnienie Tobie wybranego modelu deski sup do testów!

X