Jak bezpiecznie pływać na supie?

Wakacje tuż, tuż dlatego wszystkim superom oraz tym którzy planują zakup bądź wypożyczenie deski sup pragniemy wskazać jak bezpiecznie pływać na supie. Dlatego poniżej przedstawimy zasady które pozwolą spędzić Państwu wypoczynek lub trening bez zbędnego ryzyka oraz niespodziewanych wypadków.

Jak bezpiecznie pływać na desce sup? Poniżej prezentujemy 10 kluczowych zasad:

  1. Jeśli planujesz oddalić się znacząco od brzegu koniecznie zabierz ze sobą kamizelkę ratunkową!
  2. Nigdy nie pływaj na desce z wiosłem po spożyciu alkoholu lub innych substancji odurzających!
  3. Nie pozostawiaj dzieci na wodzie bez nadzoru!
  4. W przypadku pływania po płytkich, kamienistych akwenach załóż kask!
  5. Przede wszystkim pamiętaj o przymocowaniu deski do nogi!
  6. Staraj się nie przekraczać nadmiernie dopuszczalnej ładowności danej jednostki Uone (Classic – 150kg, Comfort – 200kg, Compact – 150kg, Gigantic – 600kg)!
  7. Mierz siłę na zamiary!
  8. Ubieraj się odpowiednio do panujących warunków oraz nawadniaj swój organizm podczas treningu!
  9. W przypadku pływania w pojedynkę poinformuj kogoś o trasie oraz przewidywanym czasie treningu, a także sprawdzaj prognozę pogody – nagła zmiana pogodowa może być zgubna w skutkach!
  10. Przed każdorazowym użyciem sprawdzaj sprzęt na którym pływasz pod kątem oznak zużycia, przecieków bądź awarii!
Pamiętaj, że życie ma się tylko jedno, a bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nawet przy najlepszej jakości sprzęcie warto zachować zdrowy rozsądek, ponieważ siła natury bywa nie do przewidzenia!

Do zobaczenia na wodzie!

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi

Najtańsze judogi marki Uone

Twoja pociecha oznajmiła, że chce rozpocząć treningi judo. Pierwsze treningi wyglądały obiecująco, trzeba więc zacząć myśleć o kupnie stroju do judo. Przeglądając oferty dostępne w internecie zauważyłeś, że judogi są niestety droższe niż można by się tego spodziewać?
Najtańsze judogi marki Uone
Judogi tabela rozmiarów
Przewiń na górę