Jeszcze lżejsze deski sup od Uone!

Starając się rozwijać naszą markę sprzętu sportowego oraz bazując na opiniach najważniejszych osób w naszej firmie, tj. klientów, a także użytkowników naszych produktów w 2021 roku postanowiliśmy wprowadzić jeszcze nowszą technologię desek sup. Celem wyróżnienia się na Polskim rynku pompowanych desek z wiosłem „SUP” postanowiliśmy wszystkie deski marki Uone poddać liftingowi. Co dokładnie zmieni się w naszych deskach? O tym w poniższym wpisie!

Nowa technologia desek sup marki Uone na 2021, ma taką samą nazwę jak w roku ubiegłym tak więc stawiamy na ULT! Określenie ULT należy rozumieć jako – Ultra light technology lub Uone light technology (jak kto woli). Nie zmieniamy nazwy technologii, ponieważ po pierwsze nawiązuje ona do naszej marki, a po drugie jak wspomniano powyżej deski sup marki Uone w 2021 roku przeszły tylko lekki lifting w porównaniu do ubiegłego sezonu. Lifting wprowadzamy od początku sezonu 2021 we wszystkich deskach marki Uone:

• Sup Versatile 10’6,
• Deska sup Windsurf 9’6″,
• Sup Viper 14′,
• Deska sup Wanderer 13’2″,
• Sup Gigantic 15,4′,
• Deska sup Traveler 11’6″ .

Lżejsze deski sup - z czego wynika różnica?

Zatem czym technologia ULT 2021 będzie różnić się od ubiegłorocznej technologii desek sup marki Uone?

• Zasadnicza różnica wystąpi w wadze jednostek marki Uone, która będzie jeszcze o 20% niższa od supów wyprodukowanych w 2020.
• Druga różnica, która bezpośrednio wpływa na mniejszą wagę to zrezygnowanie na całej powierzchni desek marki Uone z kleju, który zostanie zastąpiony zgrzewami warstw materiału pod ogromną temperaturą i naciskiem już na etapie produkcji.

Oczywiście deski marki Uone w wersji 2021 po liftingu nadal wykonane są z dwóch warstw najlepszego materiału PVC importowanego z Niemiec – Mehler. Dwie warstwy w/w materiału okalają rdzeń deski wykonany w technologii Drop-stitch z włókien o największym splocie nitek zapewniającym niesamowitą twardość desek sup marki Uone.

Twardość naszych desek potwierdza poniższe video:

Dopełnieniem wszystkiego jest pokład Eva w strukturze krokodylej skóry, wgrzewany na deskę pod prasą o nacisku 174PSI, co zapobiegać ma niepotrzebnym ubytkom kleju oraz odklejaniu się pianki EVA od deski sup wraz z upływem czasu. Zwieńczeniem całej konstrukcji desek sup marki Uone jest najwyższej jakości zawór używany w supach najbardziej renomowanych marek, a gwarantujący 100% szczelności przez lata.

Jeżeli i Ty chcesz dołączyć się do grona posiadaczy ultra lekkiego i sztywnego supa w najnowszej technologii to skontaktuj się z Nami!

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP
Przewiń na górę