Jeszcze lżejsze deski sup od Uone!

Starając się rozwijać naszą markę sprzętu sportowego oraz bazując na opiniach najważniejszych osób w naszej firmie, tj. klientów, a także użytkowników naszych produktów w 2021 roku postanowiliśmy wprowadzić jeszcze nowszą technologię desek sup. Celem wyróżnienia się na Polskim rynku pompowanych desek z wiosłem „SUP” postanowiliśmy wszystkie deski marki Uone poddać liftingowi. Co dokładnie zmieni się w naszych deskach? O tym w poniższym wpisie!

Nowa technologia desek sup marki Uone na 2021, ma taką samą nazwę jak w roku ubiegłym tak więc stawiamy na ULT! Określenie ULT należy rozumieć jako – Ultra light technology lub Uone light technology (jak kto woli). Nie zmieniamy nazwy technologii, ponieważ po pierwsze nawiązuje ona do naszej marki, a po drugie jak wspomniano powyżej deski sup marki Uone w 2021 roku przeszły tylko lekki lifting w porównaniu do ubiegłego sezonu. Lifting wprowadzamy od początku sezonu 2021 we wszystkich deskach marki Uone:

• Sup Versatile 10’6,
• Deska sup Windsurf 9’6″,
• Sup Viper 14′,
• Deska sup Wanderer 13’2″,
• Sup Gigantic 15,4′,
• Deska sup Traveler 11’6″ .

Lżejsze deski sup - z czego wynika różnica?

Zatem czym technologia ULT 2021 będzie różnić się od ubiegłorocznej technologii desek sup marki Uone?

• Zasadnicza różnica wystąpi w wadze jednostek marki Uone, która będzie jeszcze o 20% niższa od supów wyprodukowanych w 2020.
• Druga różnica, która bezpośrednio wpływa na mniejszą wagę to zrezygnowanie na całej powierzchni desek marki Uone z kleju, który zostanie zastąpiony zgrzewami warstw materiału pod ogromną temperaturą i naciskiem już na etapie produkcji.

Oczywiście deski marki Uone w wersji 2021 po liftingu nadal wykonane są z dwóch warstw najlepszego materiału PVC importowanego z Niemiec – Mehler. Dwie warstwy w/w materiału okalają rdzeń deski wykonany w technologii Drop-stitch z włókien o największym splocie nitek zapewniającym niesamowitą twardość desek sup marki Uone.

Twardość naszych desek potwierdza poniższe video:

Dopełnieniem wszystkiego jest pokład Eva w strukturze krokodylej skóry, wgrzewany na deskę pod prasą o nacisku 174PSI, co zapobiegać ma niepotrzebnym ubytkom kleju oraz odklejaniu się pianki EVA od deski sup wraz z upływem czasu. Zwieńczeniem całej konstrukcji desek sup marki Uone jest najwyższej jakości zawór używany w supach najbardziej renomowanych marek, a gwarantujący 100% szczelności przez lata.

Jeżeli i Ty chcesz dołączyć się do grona posiadaczy ultra lekkiego i sztywnego supa w najnowszej technologii to skontaktuj się z Nami!

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Polskie rowery elektryczne marki Uone

Rowery. Zapewne nie jeden z nich widziałeś mknący po ulicach między samochodami. Wraz z rozwojem technologii, także i rowery ewoluowały w najróżniejsze kształty, posiadając coraz to nowe modyfikacje ułatwiające jazdę po przeróżnych nawierzchniach.
Polskie rowery elektryczne marki Uone
Polskie rowery elektryczne

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi
Przewiń na górę