CiekawostkiDeski supNowości

Jeszcze lżejsze deski sup od Uone

Jeszcze lżejsze deski sup od Uone!

Starając się rozwijać naszą markę sprzętu sportowego oraz bazując na opiniach najważniejszych osób w naszej firmie, tj. klientów, a także użytkowników naszych produktów w 2021 roku postanowiliśmy wprowadzić jeszcze nowszą technologię desek sup. Celem wyróżnienia się na Polskim rynku pompowanych desek z wiosłem „SUP” postanowiliśmy wszystkie deski marki Uone poddać liftingowi. Co dokładnie zmieni się w naszych deskach? O tym w poniższym wpisie!

Nowa technologia desek sup marki Uone na 2021, ma taką samą nazwę jak w roku ubiegłym tak więc stawiamy na ULT! Określenie ULT należy rozumieć jako – Ultra light technology lub Uone light technology (jak kto woli). Nie zmieniamy nazwy technologii, ponieważ po pierwsze nawiązuje ona do naszej marki, a po drugie jak wspomniano powyżej deski sup marki Uone w 2021 roku przeszły tylko lekki lifting w porównaniu do ubiegłego sezonu. Lifting wprowadzamy od początku sezonu 2021 we wszystkich deskach marki Uone:

• Sup Versatile 10’6,
• Deska sup Windsurf 9’6″,
• Sup Viper 14′,
• Deska sup Wanderer 13’2″,
• Sup Gigantic 15,4′,
• Deska sup Traveler 11’6″ .

Lżejsze deski sup – z czego wynika różnica?

Zatem czym technologia ULT 2021 będzie różnić się od ubiegłorocznej technologii desek sup marki Uone?

• Zasadnicza różnica wystąpi w wadze jednostek marki Uone, która będzie jeszcze o 20% niższa od supów wyprodukowanych w 2020.
• Druga różnica, która bezpośrednio wpływa na mniejszą wagę to zrezygnowanie na całej powierzchni desek marki Uone z kleju, który zostanie zastąpiony zgrzewami warstw materiału pod ogromną temperaturą i naciskiem już na etapie produkcji.

Oczywiście deski marki Uone w wersji 2021 po liftingu nadal wykonane są z dwóch warstw najlepszego materiału PVC importowanego z Niemiec – Mehler. Dwie warstwy w/w materiału okalają rdzeń deski wykonany w technologii Drop-stitch z włókien o największym splocie nitek zapewniającym niesamowitą twardość desek sup marki Uone.

Twardość naszych desek potwierdza poniższe video:

Dopełnieniem wszystkiego jest pokład Eva w strukturze krokodylej skóry, wgrzewany na deskę pod prasą o nacisku 174PSI, co zapobiegać ma niepotrzebnym ubytkom kleju oraz odklejaniu się pianki EVA od deski sup wraz z upływem czasu. Zwieńczeniem całej konstrukcji desek sup marki Uone jest najwyższej jakości zawór używany w supach najbardziej renomowanych marek, a gwarantujący 100% szczelności przez lata.

Jeżeli i Ty chcesz dołączyć się do grona posiadaczy ultra lekkiego i sztywnego supa w najnowszej technologii to skontaktuj się z Nami!

Podobne artykuły

X