CiekawostkiJudogi

Judogi Decathlon | Sklep Uone – którą wybrać?

Judogi: Decathlon czy sklep Uone?

Kiedy Ty lub twoja pociecha decydujecie się rozpocząć przygodę z judo, ważnym krokiem jest zakup odpowiedniego stroju do treningów. Opcji  jest wiele, tak samo jak dostępnych wersji judogi. Decathlon jest jednym z najpopularniejszych sklepów ze sprzętem sportowym, także często rozważany jest w pierwszej kolejności.

Jednak warto zastanowić się nad odwiedzinami w mniejszych, rodzimych sklepach, specjalizujących się w konkretnych dyscyplinach sportu – czytaj judo  – wybrać odpowiedni strój do judo i sprawić aby judoga pasowała idealnie.

Judogi Decathlon czy judogi polskiej marki Uone? Nie jesteś pewien swojego wyboru? Dowiedz się które są dla Ciebie czytając ten artykuł!

Judogi decathlon – dobra oferta dla każdego

Decathlon jest francuską siecią międzynarodowych sklepów ze sprzętem, akcesoriami, odzieżą oraz suplementami sportowymi. Jego szeroka gama produktów zawiera też judogi, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Znajdziemy tutaj m.in. judogi marki adidas czy judogi outshock w kolorze białym i niebieskim.

W odróżnieniu od judog marki Uone są to lekkie stroje z poliestru i bawełny w gramaturze najprawdopodobniej 200gsm (Przy judogach marki Adidas mamy pewność, przy judogach marki Outshock dla dzieci nie podano nawet gramatury!). Judogi w Decathlonie sprzedawane są w rozmiarach od 160-200cm w wersji dla dorosłych/ młodzieży oraz od 110-160cm dla dzieci. Często jednak stroje te sprzedawane są bez pasa, co skutkuje dodatkowym wydatkiem na który musisz być przygotowany. Judogi dla dzieci z Decathlonu marki Outshock w odróżnieniu od judog marki Uone nie są podwójnymi plecionkami i polecane są do wszystkich typów sztuk walki! Tak więc są strojem uniwersalnym, który na pewno nie sprawdzi się 100% w judo. Ponadto prawdopodobnie dopiero od strojów do judo Outshock dla dorosłych z wyłączeniem modelu 100, w rozmiarach powyżej 160cm mamy do czynienia ze strojami wykonanymi z podwójnej plecionki, czego również nie można być pewnym, ponieważ na stronie nie ma tak istotnych przy użytkowaniu w tej sztuce walki informacji. Pamiętaj judo to sport walki szarpany i grubość materiału oraz sposób jego obszycia (podwójna plecionka) ma fundamentalne znaczenie przy użytku! Za judogami z Decathlonu na plus przemawia zdecydowanie cena, jednakże czy warto kierować się tylko tym czynnikiem spośród wielu innych bardziej istotnych?

Judogi Uone – najwyższej jakości kolorowe stroje dla dzieci

Uone to polska marka specjalizująca się w produktach związanych ze sztukami walki – judo, oraz sportami wodnymi (deski  SUP, łodzie RIB, wodne place zabaw). Jako producent skupiający się na tych dwóch dziedzinach, przykładamy szczególną wagę do jakości naszych strojów tak, aby długo posłużyły młodym adeptom. Judogi dziecięce to nasza specjalność – są to 100% bawełniane kimona ze wzmocnieniami na kolanach, dostępne w dwóch różnych gramaturach (350 gsm/500gsm) i ośmiu rozmiarach (110cm – 180cm).

Oprócz białych, dostępne są także judogi kolorowe! M.in. judoga turkusowa i judoga różowa, które na pewno wyróżnią się na tle pozostałych jednolitych strojów do judo. Także judoga niebieska, dostępna jest w dwóch dodatkowych, awangardowych zestawieniach – z nadrukami dla dziewczynki i chłopca. Każdy znajdzie więc coś dla siebie!

Judogi dla dzieci, pełna personalizacja

Poza wieloma opcjami wyboru kolorystyki istnieje też możliwość spersonalizowania judogi czy to pod klub sportowy czy na indywidualne potrzeby! Backnumber z własnym nazwiskiem na judodze to niesamowita duma, a spersonalizowany plastron z logo klubu na pewno wyróżni się na tle pozostałych zawodników. Jeśli chcesz natomiast udoskonalić swój strój do judo o podstawową naszywkę lub haft, nie ma sprawy! Wszystko to zostanie uwzględnione przy twoim zamówieniu po wysłaniu informacji do naszego sklepu!

Judogi Decathlon czy Uone? Wybór należy do Ciebie!

Decathlon na pewno jest sprawdzonym sklepem sportowym, w którym znajdziesz mnóstwo produktów. Ich judogi są uniwersalnym rozwiązaniem do wielu sportów walki z możliwością zakupienia za rozsądną cenę. Jeśli jednak szukasz profesjonalnego sprzętu w rozsądnej cenie na lata, który da przewagę na zawodach Twojemu dziecku już na starcie to postaw na jakość i polską markę Uone! Gwarantujemy najlepsze judogi na rynku, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach.

Nie jesteś pewien czy dany produkt jest dla Ciebie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Pisz do nas na uone@road24.pl lub wbijaj na fejsa, insta lub twittera!

Podobne artykuły

X