Judogi i Deski SUP| Ceneo: marka Uone czeka!

Jak głosi przysłowie: „Nowy Rok, nowy ja”, i my założyliśmy sobie noworoczne postanowienie – jeszcze szybszy i większy rozwój naszej marki! Rozwijamy więc nasze przysłowiowe „skrzydła” tak, abyś – jako nasz klient miał lepszy, szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych produktów. Co to oznacza? To, że od tego roku nasz sklep widoczny będzie w Ceneo! Jeśli więc szukasz naszej judogi lub deski SUP, Ceneo to jedno z miejsc dzięki, któremu je znajdziesz i porównasz ich ceny!

Co to jest Ceneo.pl?

Ci, którym nie obce są zakupy przez internet znają odpowiedź na to pytanie. Otóż Ceneo jest, z założenia tzw. porównywarką cen. Co to znaczy? Oznacza to że jeśli np. interesuje Cię konkretna deska SUP, ceneo pozwala na porównanie ofert z wielu różnych sklepów. Wpisując dany model w wyszukiwarce, uzyskasz informacje o cenie i dostępności nie tylko u producenta, ale też u wszystkich sprzedawców, którzy tą deskę oferują. Chciałbyś SUPa za niższą cenę? Interesuje Cię jak najszybsza dostawa? A może dany model jest niedostępny w konkretnym sklepie, szukasz wiec alternatyw? To wszystko znajdziesz właśnie na Ceneo.pl!

Marka Uone dostępna na Ceneo.pl

Zastanawiasz się może czemu piszemy o Ceneo? Otóż w tym roku marka Uone oficjalnie wystartowała z ofertami dostępnymi na Ceneo.pl! Co to znaczy? Oznacza to, że wszystkie nasze produkty z grupy desek sup i judog będą widoczne w porównywarce cenowej. Od teraz będziesz mógł zakupić nasze deski SUP, judogi, a miejmy nadzieje, że w przyszłości i inne produkty jednym szybkim kliknięciem!

Porównaj dostępne oferty

Jeśli kupowałeś nasze produkty przez Allegro, wiesz o co chodzi. Wpisujesz w wyszukiwarkę Ceneo produkt który Cię interesuje i klikasz „szukaj”. Na ekranie wyskoczą dostępne oferty zamieszczone przez nasz sklep. W tym momencie możesz zobaczyć ogłoszenia odnoszące do naszego sklepu internetowego lub konta allegro. Możesz porównać w którym miejscu bardziej opłaca się Twój zakup!

Zapraszamy do sklepu Uone!

Jak widzisz, nasza marka poszerza swoje horyzonty tak abyś miał łatwy dostęp do naszych produktów zawsze i wszędzie! Jeśli interesuje Cię zakup judogi bądź deski SUP, wystarczy wpisać w Google ‘nazwę modelu + ceneo’, lub po prostu ‘uone + ceneo’. Możesz też zrobić to w wyszukiwarce Ceneo.pl.

Oczywiście, wciąż zapraszamy do odwiedzin i zakupów bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Zawsze uzyskasz na niej najświeższe informacje odnośnie dostępnych okazji, przecen i rabatów, oraz skontaktujesz się z nami w razie pytań – zapraszamy także do kontaktu przez naszego maila: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie

Rower elektryczny – czy warto go kupić?

Jeśli kliknąłeś na tytuł tego artykułu, z pewnością zastanawiasz się nad inwestycją w rower elektryczny. Czy warto go jednak kupić? Zapewne widząc ceny niektórych modeli, Twój entuzjazm zdecydowanie zmalał. Pozwól więc, że pomożemy Ci w dokonaniu ostatecznego wyboru.
Czy warto kupić rower elektryczny
Rower elektryczny - czy warto kupić

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Polskie rowery elektryczne marki Uone

Rowery. Zapewne nie jeden z nich widziałeś mknący po ulicach między samochodami. Wraz z rozwojem technologii, także i rowery ewoluowały w najróżniejsze kształty, posiadając coraz to nowe modyfikacje ułatwiające jazdę po przeróżnych nawierzchniach.
Polskie rowery elektryczne marki Uone
Polskie rowery elektryczne

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo
Przewiń na górę