Judogi i Deski SUP| Ceneo: marka Uone czeka!

Jak głosi przysłowie: „Nowy Rok, nowy ja”, i my założyliśmy sobie noworoczne postanowienie – jeszcze szybszy i większy rozwój naszej marki! Rozwijamy więc nasze przysłowiowe „skrzydła” tak, abyś – jako nasz klient miał lepszy, szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych produktów. Co to oznacza? To, że od tego roku nasz sklep widoczny będzie w Ceneo! Jeśli więc szukasz naszej judogi lub deski SUP, Ceneo to jedno z miejsc dzięki, któremu je znajdziesz i porównasz ich ceny!

Co to jest Ceneo.pl?

Ci, którym nie obce są zakupy przez internet znają odpowiedź na to pytanie. Otóż Ceneo jest, z założenia tzw. porównywarką cen. Co to znaczy? Oznacza to że jeśli np. interesuje Cię konkretna deska SUP, ceneo pozwala na porównanie ofert z wielu różnych sklepów. Wpisując dany model w wyszukiwarce, uzyskasz informacje o cenie i dostępności nie tylko u producenta, ale też u wszystkich sprzedawców, którzy tą deskę oferują. Chciałbyś SUPa za niższą cenę? Interesuje Cię jak najszybsza dostawa? A może dany model jest niedostępny w konkretnym sklepie, szukasz wiec alternatyw? To wszystko znajdziesz właśnie na Ceneo.pl!

Marka Uone dostępna na Ceneo.pl

Zastanawiasz się może czemu piszemy o Ceneo? Otóż w tym roku marka Uone oficjalnie wystartowała z ofertami dostępnymi na Ceneo.pl! Co to znaczy? Oznacza to, że wszystkie nasze produkty z grupy desek sup i judog będą widoczne w porównywarce cenowej. Od teraz będziesz mógł zakupić nasze deski SUP, judogi, a miejmy nadzieje, że w przyszłości i inne produkty jednym szybkim kliknięciem!

Porównaj dostępne oferty

Jeśli kupowałeś nasze produkty przez Allegro, wiesz o co chodzi. Wpisujesz w wyszukiwarkę Ceneo produkt który Cię interesuje i klikasz „szukaj”. Na ekranie wyskoczą dostępne oferty zamieszczone przez nasz sklep. W tym momencie możesz zobaczyć ogłoszenia odnoszące do naszego sklepu internetowego lub konta allegro. Możesz porównać w którym miejscu bardziej opłaca się Twój zakup!

Zapraszamy do sklepu Uone!

Jak widzisz, nasza marka poszerza swoje horyzonty tak abyś miał łatwy dostęp do naszych produktów zawsze i wszędzie! Jeśli interesuje Cię zakup judogi bądź deski SUP, wystarczy wpisać w Google ‘nazwę modelu + ceneo’, lub po prostu ‘uone + ceneo’. Możesz też zrobić to w wyszukiwarce Ceneo.pl.

Oczywiście, wciąż zapraszamy do odwiedzin i zakupów bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Zawsze uzyskasz na niej najświeższe informacje odnośnie dostępnych okazji, przecen i rabatów, oraz skontaktujesz się z nami w razie pytań – zapraszamy także do kontaktu przez naszego maila: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP
Przewiń na górę