CiekawostkiDeski supJudogiNowości

Judogi i Deski SUP| Ceneo: marka Uone czeka!

Judogi i Deski SUP| Ceneo: marka Uone czeka!

Jak głosi przysłowie: „Nowy Rok, nowy ja”, i my założyliśmy sobie noworoczne postanowienie – jeszcze szybszy i większy rozwój naszej marki! Rozwijamy więc nasze przysłowiowe „skrzydła” tak, abyś – jako nasz klient miał lepszy, szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych produktów. Co to oznacza? To, że od tego roku nasz sklep widoczny będzie w Ceneo! Jeśli więc szukasz naszej judogi lub deski SUP, Ceneo to jedno z miejsc dzięki, któremu je znajdziesz i porównasz ich ceny!

Co to jest Ceneo.pl?

Ci, którym nie obce są zakupy przez internet znają odpowiedź na to pytanie. Otóż Ceneo jest, z założenia tzw. porównywarką cen. Co to znaczy? Oznacza to że jeśli np. interesuje Cię konkretna deska SUP, ceneo pozwala na porównanie ofert z wielu różnych sklepów. Wpisując dany model w wyszukiwarce, uzyskasz informacje o cenie i dostępności nie tylko u producenta, ale też u wszystkich sprzedawców, którzy tą deskę oferują. Chciałbyś SUPa za niższą cenę? Interesuje Cię jak najszybsza dostawa? A może dany model jest niedostępny w konkretnym sklepie, szukasz wiec alternatyw? To wszystko znajdziesz właśnie na Ceneo.pl!

Marka Uone dostępna na Ceneo.pl

Zastanawiasz się może czemu piszemy o Ceneo? Otóż w tym roku marka Uone oficjalnie wystartowała z ofertami dostępnymi na Ceneo.pl! Co to znaczy? Oznacza to, że wszystkie nasze produkty z grupy desek sup i judog będą widoczne w porównywarce cenowej. Od teraz będziesz mógł zakupić nasze deski SUP, judogi, a miejmy nadzieje, że w przyszłości i inne produkty jednym szybkim kliknięciem!

Porównaj dostępne oferty

Jeśli kupowałeś nasze produkty przez Allegro, wiesz o co chodzi. Wpisujesz w wyszukiwarkę Ceneo produkt który Cię interesuje i klikasz „szukaj”. Na ekranie wyskoczą dostępne oferty zamieszczone przez nasz sklep. W tym momencie możesz zobaczyć ogłoszenia odnoszące do naszego sklepu internetowego lub konta allegro. Możesz porównać w którym miejscu bardziej opłaca się Twój zakup!

Zapraszamy do sklepu Uone!

Jak widzisz, nasza marka poszerza swoje horyzonty tak abyś miał łatwy dostęp do naszych produktów zawsze i wszędzie! Jeśli interesuje Cię zakup judogi bądź deski SUP, wystarczy wpisać w Google ‘nazwę modelu + ceneo’, lub po prostu ‘uone + ceneo’. Możesz też zrobić to w wyszukiwarce Ceneo.pl.

Oczywiście, wciąż zapraszamy do odwiedzin i zakupów bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Zawsze uzyskasz na niej najświeższe informacje odnośnie dostępnych okazji, przecen i rabatów, oraz skontaktujesz się z nami w razie pytań – zapraszamy także do kontaktu przez naszego maila: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie!

 

Podobne artykuły

X