Judogi

Judogi marki Uone – nowy produkt!

Stroje do judo marki Uone – nowość!

Po całorocznych, intensywnych testach jakościowych stroi do judo, pod koniec ubiegłego roku doszliśmy finalnie do odpowiedniego poziomu i zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty kolejnego produktu jakim są stroje do judo właśnie, z którym to sportem mamy tak wiele wspólnego. Od 01.03.2019 roku judogi są oficjalnie dostępne w Naszej sprzedaży. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę Naszych stroi:

Dostępna kolorystyka judog: biel.

Rozmiary judog: 110 – 150cm.

Gramatura judogi oraz spodni: 350gsm oraz 270gsm.

W zestawie otrzymasz: judogę wraz ze spodniami wzmacnianymi dodatkową warstwą materiału na kolanach i biały pasek.

Gwarancja na stroje do judo: 2 lata na wszystkie szwy.

Do produkcji Naszych judog używamy wyłącznie najwyższej jakości 100% bawełny w odróżnieniu do tańszych mieszkanek poliestrowo – bawełnianych. W związku z czym judogi marki Uone są bardziej przyjemne w użytkowaniu oraz nie mechacą się po praniu, utrzymując jakość i świeżość.

W momencie wprowadzenia judog na rynek przystępna jest również ich cena, która wynosi odpowiednio:

Judoga 110cm – 109 PLN brutto,

Strój do judo 120cm – 119 PLN brutto,

Judoga 130cm – 129 PLN brutto,

Strój do judo 140cm – 139 PLN brutto,

Judoga 150cm – 149 PLN brutto.

Podsumowując mamy nadzieje, że judogi z ułanem na ramieniu na długo zapadną w Państwa pamięci jako stroje charakteryzujące się najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny. Bez wątpienia zakup naszego produktu pozwoli na dalszy rozwój tej odnogi marki Uone! Z pewnością umożliwiając wprowadzenie już teraz wyczekiwanych judog w kolorystyce niebieskiej, a może i nie tylko…

 

Podobne artykuły

X