Stroje do judo marki Uone - nowość!

Po całorocznych, intensywnych testach jakościowych stroi do judo, pod koniec ubiegłego roku doszliśmy finalnie do odpowiedniego poziomu i zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty kolejnego produktu jakim są stroje do judo właśnie, z którym to sportem mamy tak wiele wspólnego. Od 01.03.2019 roku judogi są oficjalnie dostępne w Naszej sprzedaży. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę Naszych stroi:

Dostępna kolorystyka judog: biel.

Rozmiary judog: 110 – 150cm.

Gramatura judogi oraz spodni: 350gsm oraz 270gsm.

W zestawie otrzymasz: judogę wraz ze spodniami wzmacnianymi dodatkową warstwą materiału na kolanach i biały pasek.

Gwarancja na stroje do judo: 2 lata na wszystkie szwy.

Do produkcji Naszych judog używamy wyłącznie najwyższej jakości 100% bawełny w odróżnieniu do tańszych mieszkanek poliestrowo – bawełnianych. W związku z czym judogi marki Uone są bardziej przyjemne w użytkowaniu oraz nie mechacą się po praniu, utrzymując jakość i świeżość.

W momencie wprowadzenia judog na rynek przystępna jest również ich cena, która wynosi odpowiednio:

Judoga 110cm – 109 PLN brutto,

Strój do judo 120cm – 119 PLN brutto,

Judoga 130cm – 129 PLN brutto,

Strój do judo 140cm – 139 PLN brutto,

Judoga 150cm – 149 PLN brutto.

Podsumowując mamy nadzieje, że judogi z ułanem na ramieniu na długo zapadną w Państwa pamięci jako stroje charakteryzujące się najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny. Bez wątpienia zakup naszego produktu pozwoli na dalszy rozwój tej odnogi marki Uone! Z pewnością umożliwiając wprowadzenie już teraz wyczekiwanych judog w kolorystyce niebieskiej, a może i nie tylko…

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi

Najtańsze judogi marki Uone

Twoja pociecha oznajmiła, że chce rozpocząć treningi judo. Pierwsze treningi wyglądały obiecująco, trzeba więc zacząć myśleć o kupnie stroju do judo. Przeglądając oferty dostępne w internecie zauważyłeś, że judogi są niestety droższe niż można by się tego spodziewać?
Najtańsze judogi marki Uone
Judogi tabela rozmiarów

Jak wybrać judogi

Zaczynasz treningi judo i stoisz przed pierwszym dylematem: jak wybrać judogi idealną dla Ciebie? Opcji jest wiele, co tylko powoduje większy mętlik w głowie. Marka Uone śpieszy z pomocą! W tym artykule opiszemy krótko kilka aspektów na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu pierwszego stroju do judo.
Jak wybrać judogi
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi

Judogi Adidas vs Uone

Szukasz stroju do judo na treningi lub zawody? Na rynku dostępnych jest wiele opcji a ty nie wiesz która marka jest najlepsza dla Ciebie? W tym krótkim artykule dowiesz się czym judogi marki Adidas różnią się od judog marki Uone! Zapraszamy do lektury!
Judogi adidas vs uone
Judogi adidas vs uone
Przewiń na górę