CiekawostkiJudogi

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę Mistrzostw Europy Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś – Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę Misrzostw Europy Krzysztofa Wiłkomirskiego!

Dlaczego Krzysiek poleca nasze judogi?

Czytaj dalej!

Kto to Krzysztof Wiłkomirski?

Osoby rozpoczynające treningi judo mogą być jeszcze niewtajemniczone odnośnie jaką dokładnie postacią jest Krzysztof Wiłkomirski. Dla polskiej sceny judo – dosyć ważną. Kim więc jest?

Swoje pierwsze kroki na macie postawił w 1991 roku, aby od razu zapałać pasją do tego sportu. Już dwa lata później Krzysiek wywalczył swój pierwszy tytuł: wicemistrza Polski młodzików.  Od tego momentu rozpoczęła się historia zwycięstw i zdobywania tytułów na scenie krajowej, jak i międzynarodowej! Po raz pierwszy na podium Mistrzostw Świata stanął w 2001 roku (brąz), a na Mistrzostwach Europy w 2003 (również brąz).

W 2009 roku Krzysiek założył własną szkołę judo, którą teraz znamy pod nazwą Hato Judo. Od tej pory pomaga szerzyć miłość do judo wśród młodzieży i zdecydowanie przyczynia się do dynamicznego rozwoju tego sportu w naszym kraju.

Krzysiek jest trzykrotnym Mistrzem Świata Weteranów (2019, 2021, 2022)

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Krzyśku, zapraszamy na jego stronę internetową https://www.wilkomirski.com/o-mnie-2/

Co wyróżnia nasze judogi?

Możliwe, że zastanawiasz się – co więc wyróżnia nasze judogi na tle innych?

Wysoka jakość materiału. 100% bawełna wzmocniona na kolanach zapewniająca wysoką odporność na przetarcia, szarpnięcia i rozdarcia. Judo to sport w którym kontakt z przeciwnikiem (oraz podłożem) jest dość intensywny. Nasze stroje do judo wytrzymają wiele, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się swoją judogą dłużej.

Dostępność  8 rozmiarów. Stroje do judo marki Uone dostępne są w ośmiu różnych rozmiarach: od 110cm do 180cm. Dzięki tak szerokiej gamie rozmiarowej, każdy młody judoka znajdzie u nas coś dla siebie. Dodatkowo w rozmiary od 160 do 180cm spokojnie zmieszczą się też osoby dorosłe. Natomiast jeśli nie trafisz w swój rozmiar (przy każdym stroju umieściliśmy tabelę z rozmiarami), możesz spokojnie skontaktować się z nami – wymienimy judogę na prawidłową!

Różne warianty kolorystyczne. Opcja przede wszystkim dla najmłodszych trenujących judo. W naszym sklepie znajdziesz tradycyjne białe oraz niebieskie judogi. Jednak jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wyróżniło się na treningu, lub chciałbyś zachęcić je do ćwiczenia – polecamy nasze kolorowe stroje do judo z dodatkowymi naszywkami! Możesz wybierać spośród kolorów tradycyjnych, nietuzinkowego turkusa lub uroczego różu. Dodatkowo, posiadamy też wzbogacone naszywkami wersje dla chłopca i dziewczynki w kolorach białym i niebieskim.

Personalizacja. Awangardowe kolory to za mało? Wciąż oferujemy więcej! Jeśli tylko sobie tego zażyczysz, możemy na zamówionej judodze umieścić naszywkę Twojego projektu. Potrzebujesz logo swojej szkoły judo? Pociecha uwielbia postać z kreskówki? Wszystko to może znaleźć się na Twoim stroju – wystarczy przy zakupie judogi napisać informację dla nas, iż życzyłbyś sobie taką naszywkę. Po wysłaniu projektu na naszego maila, my zajmiemy się resztą tak, aby judoga była spersonalizowana pod każdą Twoją potrzebę!

Gdzie zakupisz judogi polecane przez Krzyśka?

Po przeczytaniu powyższych akapitów chciałbyś zakupić nasz strój do judo. Gdzie możesz to uczynić?

Po pierwsze przez nasz sklep internetowy! Wystarczy wejść na adres www.u1.net.pl, wejść w zakładkę Judogi. Voilà! Możesz wybierać spośród wszystkich naszych wariantów!

Po drugie, jeśli jednak chciałbyś zobaczyć daną judogę i sprawdzić rozmiar osobiście, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Mieścimy się w Poznaniu na ulicy Strzeszyńskiej 30 (podążaj za flagami z logo Uone). Działamy w godzinach od 8:00-18:00. Jeśli chcesz – odwiedź nas!

Po trzecie – w zakładce Partnerzy w prawym górnym rogu naszej strony internetowej znajduje się zakładka “Rekomendacje“. Klikając w nią zostaniesz przeniesiony na stronę ukazującą mi. n. szkółki i kluby judo, z którymi współpracujemy. Jeśli Twój klub Judo znajduje się na liście, znaczy że najprawdopodobniej naszą judogę możesz zamówić poprzez swojego trenera. Jeśli nie jesteś pewien, zawsze możesz napisać do nas!

Podsumowanie

W tym krótkim artykule chcieliśmy przedstawić nasze stroje do judo i co wyróżnia je na tle pozostałych. Jak widzisz mnogość wariantów i jakość produktu to cechy dzięki, którym są one polecane przez tak znamienitego judokę jakim niewątpliwie jest Krzysztof Wiłkomirski!

Jeśli jednak masz więcej pytań odnośnie naszych judog – zapraszamy na naszego maila: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie!

Podobne artykuły

X