Judogi

Judogi z duszą od Uone!

Judogi z duszą od Uone!

Już same logo wskazuje na wojowniczą duszę judog marki Uone nawiązując do legendarnej formacji wojskowej Ułana. Natomiast abstrahując od logo naszej marki judogi sygnowane słynnym jeźdźcem na koniu to nie pierwszy lepszy produkt z półki sklepowej. To judogi najwyższej jakości dopracowane w każdym calu, posiadające duszę o czym w dzisiejszym wpisie!

Czy potrafisz znaleźć sklep internetowy, market sportowy, w którym kupisz judogę takiej jakości, w tak bogatym zestawie jak u nas? W tej samej cenie? Jeżeli tak to w ramach rekompensaty zwrócimy Ci koszt zakupu judogi u nas!

Dlaczego Uone to judogi najwyższej jakości?

Tylko judogi marki Uone dostępne są w pełnym zestawie z paskiem oraz workiem wykonanym uwaga z cordury. To jeden z najmocniejszych materiałów na rynku – nie poliestrowa podróbka. Worka tego z powodzeniem użyjesz do spakowania się na trening bądź jako plecaka na strój do WF. W judogach marki Uone ogromny nacisk kładziemy na jakość wykonania i jakość samego materiału użytego do produkcji strojów. Dlatego nie oszczędzamy już na etapie jego doboru tak jak ma to miejsce w przypadku przeważającej liczby naszych konkurentów. Brak oszczędzania na jakości widoczny jest również na spodniach. Wzmacniamy je dodatkową warstwą materiału na kolanach oraz używamy gramtury 270 gsm lub 290gsm w przypadku strojów o gramaturze 500gsm.

Judogi marki Uone to stroje, na których szwy dostajesz dwa lata gwarancji – niespotykane u innych producentów.

Jakość judog powoli zostaje doceniana, a potwierdzają to spływające do nas pochlebne opinie naszych zadowolonych klientów. Stwierdzają oni, że ich dzieci odczuwają większy komfort padania w przypadku trenowania w naszych judogach porównując je do produktów konkurencyjnych.

Chcesz wyposażyć swoją pociechę w topowej jakości sprzęt w najbogatszym zestawie na rynku, za rozsądną cenę? Nie zwlekaj dłużej tylko wybierz judogi marki Uone!

#premiumquality #uonejudogi #uonesport #thebestqualityjudogi #strojedojudo #najlepszejakoscistrojedojudo #uonebrand #markauone #uonepolska

Podobne artykuły

X