Judogi z duszą od Uone!

Już same logo wskazuje na wojowniczą duszę judog marki Uone nawiązując do legendarnej formacji wojskowej Ułana. Natomiast abstrahując od logo naszej marki judogi sygnowane słynnym jeźdźcem na koniu to nie pierwszy lepszy produkt z półki sklepowej. To judogi najwyższej jakości dopracowane w każdym calu, posiadające duszę o czym w dzisiejszym wpisie!

Czy potrafisz znaleźć sklep internetowy, market sportowy, w którym kupisz judogę takiej jakości, w tak bogatym zestawie jak u nas? W tej samej cenie? Jeżeli tak to w ramach rekompensaty zwrócimy Ci koszt zakupu judogi u nas!

Dlaczego Uone to judogi najwyższej jakości?

Tylko judogi marki Uone dostępne są w pełnym zestawie z paskiem oraz workiem wykonanym uwaga z cordury. To jeden z najmocniejszych materiałów na rynku – nie poliestrowa podróbka. Worka tego z powodzeniem użyjesz do spakowania się na trening bądź jako plecaka na strój do WF. W judogach marki Uone ogromny nacisk kładziemy na jakość wykonania i jakość samego materiału użytego do produkcji strojów. Dlatego nie oszczędzamy już na etapie jego doboru tak jak ma to miejsce w przypadku przeważającej liczby naszych konkurentów. Brak oszczędzania na jakości widoczny jest również na spodniach. Wzmacniamy je dodatkową warstwą materiału na kolanach oraz używamy gramtury 270 gsm lub 290gsm w przypadku strojów o gramaturze 500gsm.

Judogi marki Uone to stroje, na których szwy dostajesz dwa lata gwarancji – niespotykane u innych producentów.

Jakość judog powoli zostaje doceniana, a potwierdzają to spływające do nas pochlebne opinie naszych zadowolonych klientów. Stwierdzają oni, że ich dzieci odczuwają większy komfort padania w przypadku trenowania w naszych judogach porównując je do produktów konkurencyjnych.

Chcesz wyposażyć swoją pociechę w topowej jakości sprzęt w najbogatszym zestawie na rynku, za rozsądną cenę? Nie zwlekaj dłużej tylko wybierz judogi marki Uone!

#premiumquality #uonejudogi #uonesport #thebestqualityjudogi #strojedojudo #najlepszejakoscistrojedojudo #uonebrand #markauone #uonepolska

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi

Najtańsze judogi marki Uone

Twoja pociecha oznajmiła, że chce rozpocząć treningi judo. Pierwsze treningi wyglądały obiecująco, trzeba więc zacząć myśleć o kupnie stroju do judo. Przeglądając oferty dostępne w internecie zauważyłeś, że judogi są niestety droższe niż można by się tego spodziewać?
Najtańsze judogi marki Uone
Judogi tabela rozmiarów

Jak wybrać judogi

Zaczynasz treningi judo i stoisz przed pierwszym dylematem: jak wybrać judogi idealną dla Ciebie? Opcji jest wiele, co tylko powoduje większy mętlik w głowie. Marka Uone śpieszy z pomocą! W tym artykule opiszemy krótko kilka aspektów na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu pierwszego stroju do judo.
Jak wybrać judogi
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi

Judogi Adidas vs Uone

Szukasz stroju do judo na treningi lub zawody? Na rynku dostępnych jest wiele opcji a ty nie wiesz która marka jest najlepsza dla Ciebie? W tym krótkim artykule dowiesz się czym judogi marki Adidas różnią się od judog marki Uone! Zapraszamy do lektury!
Judogi adidas vs uone
Judogi adidas vs uone
Przewiń na górę