Judogi z duszą od Uone!

Już same logo wskazuje na wojowniczą duszę judog marki Uone nawiązując do legendarnej formacji wojskowej Ułana. Natomiast abstrahując od logo naszej marki judogi sygnowane słynnym jeźdźcem na koniu to nie pierwszy lepszy produkt z półki sklepowej. To judogi najwyższej jakości dopracowane w każdym calu, posiadające duszę o czym w dzisiejszym wpisie!

Czy potrafisz znaleźć sklep internetowy, market sportowy, w którym kupisz judogę takiej jakości, w tak bogatym zestawie jak u nas? W tej samej cenie? Jeżeli tak to w ramach rekompensaty zwrócimy Ci koszt zakupu judogi u nas!

Dlaczego Uone to judogi najwyższej jakości?

Tylko judogi marki Uone dostępne są w pełnym zestawie z paskiem oraz workiem wykonanym uwaga z cordury. To jeden z najmocniejszych materiałów na rynku – nie poliestrowa podróbka. Worka tego z powodzeniem użyjesz do spakowania się na trening bądź jako plecaka na strój do WF. W judogach marki Uone ogromny nacisk kładziemy na jakość wykonania i jakość samego materiału użytego do produkcji strojów. Dlatego nie oszczędzamy już na etapie jego doboru tak jak ma to miejsce w przypadku przeważającej liczby naszych konkurentów. Brak oszczędzania na jakości widoczny jest również na spodniach. Wzmacniamy je dodatkową warstwą materiału na kolanach oraz używamy gramtury 270 gsm lub 290gsm w przypadku strojów o gramaturze 500gsm.

Judogi marki Uone to stroje, na których szwy dostajesz dwa lata gwarancji – niespotykane u innych producentów.

Jakość judog powoli zostaje doceniana, a potwierdzają to spływające do nas pochlebne opinie naszych zadowolonych klientów. Stwierdzają oni, że ich dzieci odczuwają większy komfort padania w przypadku trenowania w naszych judogach porównując je do produktów konkurencyjnych.

Chcesz wyposażyć swoją pociechę w topowej jakości sprzęt w najbogatszym zestawie na rynku, za rozsądną cenę? Nie zwlekaj dłużej tylko wybierz judogi marki Uone!

#premiumquality #uonejudogi #uonesport #thebestqualityjudogi #strojedojudo #najlepszejakoscistrojedojudo #uonebrand #markauone #uonepolska

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Judogi i Deski SUP| Ceneo: marka Uone czeka!

Jak głosi przysłowie: „Nowy Rok, nowy ja”, i my założyliśmy sobie noworoczne postanowienie – jeszcze szybszy i większy rozwój naszej marki! Rozwijamy więc nasze przysłowiowe „skrzydła” tak, abyś – jako nasz klient miał lepszy, szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych produktów. Co to oznacza? To, że od tego roku nasz…
Deski SUP ceneo
Judogi i deski SUP dostępne na ceneo

Judoga dla dzieci – jak wybrać pierwszy strój dla dziecka

Wybranie pierwszego stroju ‘gi’ jest częścią procesu i inicjacją, oznaczającą oficjalne wkroczenie do świata judo. Zapewne chciałbyś znaleźć strój który jest równocześnie wygodny, wytrzymały ale i stylowy. Przecież dziecko powinno czuć dumę z noszenia swojego kimono. Judoga dla dzieci która odpowiada twoim wymaganiom może być trudna...
Judogi dla dzieci kolorowe
Judoga dla dzieci niebieska marki Uone
Przewiń na górę