Komis sprzętu używanego

Używane deski sup marki Uone & Super w preferencyjnych cenach, z gwarancją producenta!

W naszej kategorii “Komis sprzętu używanego” znajdziesz szeroki wybór używanych desek SUP od renomowanych marek, takich jak Uone, Super i inne. Oferujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze, nie rezygnując przy tym z jakości.

Wszystkie deski SUP są starannie sprawdzane i oceniane przez specjalistów w zakresie serwisowania pompowanych SUPów – każda z nich posiada gwarancję co do ich stanu i wydajności. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym wioślarzem, znajdziesz u nas idealną deskę SUP, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Przejrzyj naszą kategorię “Komis sprzętu używanego” i znajdź swój idealny sprzęt!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Cenisz sobie jakość Naszych desek ale niestety nie możesz pozwolić sobie na zakup nowej jednostki, sprawdź ofertę Naszego komisu, nierzadko można tu nabyć deski powystawowe, nigdy nie używane w dużo niższych cenach z gwarancją producenta i całym zestawem. Oprócz desek będziemy również dodawać inne używane produkty z Naszego szerokiego portfolio.

X