Promocja!

Łódź RIB Uone model U480

Najniższa cena w ostanich 30 dniach: 45999 zł

45999.00 zł - 59999.00 zł

39,999.00 59,999.00  brutto

Klasyczna łódż RIB o długości 4.80m, z głębokim dnem w kształcie “V” wykonanym z włókna szklanego. Średnia łódź z największych w rodzinie Uone. RIB charakteryzujący się przede wszystkim większa ilością miejsca na pokładzie – możliwość przewozu nawet 6 osób. Oczywiście większa łódź = większa moc silnika!

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

Łódź RIB Uone U-480

W cenę tej łodzi wliczone: konsola sterująca i siedzisko kierowcy, zawory bezpieczeństwa, zintegrowany 60L zbiornik paliwa wraz ze wskaźnikiem na kokpicie, zestaw przełączników wodoodpornych, pompa zęzowa, spoiler z włókna szklanego wraz z trzema światłami, knaga dziobowa i gumowe wzmocnienie kila, bakista z poduszką, pompka, dwa wiosła aluminiowe oraz pokrowiec.

Łódź objęta 3 letnią gwarancją w przypadku wyboru wersji PVC lub 5 letnią w przypadku wyboru materiału Hypalon.

Opis

Opis

Poszukujesz łodzi RIB polskiej marki z własnym serwisem i długoletnią gwarancją? Jesteś szkółką żeglarką, motorowodną, mariną czy jednostką ratowniczą która poszukuje elastycznego producenta mogącego dostarczać Tobie łodzie RIB? Nie stać Cię na zakup Riba za gotówkę ale chciałbyś kupić go w bardziej dogodnej formie finansowania? Trafiłeś idealnie! Odkryj łódź RIB Uone U-480 i odezwij się do nas, a z pewnością coś zaradzimy! Od połowy maja 2023 roku zapraszamy do pierwszego salonu łodzi RIB w Poznaniu przy ulicy Strzeszyńskiej 35/37 🙂

Łódź RIB Uone U-480 to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują wszechstronnej i niezawodnej jednostki do eksploracji wód przybrzeżnych. Z maksymalną mocą silnika wynoszącą 60KM, ta łódź zapewnia wystarczającą siłę do swobodnego poruszania się po wodach śródlądowych oraz morskich. Dzięki solidnej konstrukcji, Uone U-480 oferuje nie tylko wygodę i komfort, ale także bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Z maksymalną ładownością do 6 osób, ta łódź rib jest idealnym rozwiązaniem dla grup przyjaciół czy jednostek ratowniczych. Dodatkowo, Uone U-480 cechuje się atrakcyjnym i nowoczesnym designem, który przyciąga uwagę na wodzie. Dzięki swojej wszechstronności i solidnej konstrukcji, ta łódź rib jest gotowa sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom na wodzie.

Bez względu na to, czy chcesz spędzić czas na relaksującej wycieczce, czy też poszukujesz przygód na wodzie, Uone U-480 jest gotowa spełnić Twoje oczekiwania.

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga300 kg
Długość

Szerokość

Średnica tub

Waga

Max. moc silnika

Max. ładowność

Ilość warstw podłogi

Wysokość pawęży

Kolor dna

Materiał burt

Gwarancja

Stan

Marka

Zbiornik

Ilość komór powietrznych

X