Łódź RIB Uone model U580

78,999.00  brutto

Klasyczna łódż RIB o długości 5.80m, z głębokim dnem w kształcie „V” wykonanym z włókna szklanego. Przedostatnia z największych w rodzinie Uone. RIB charakteryzujący się przestronnym pokładem i możliwością przewozu, nawet 8 osób. Bezkonkurencyjny w przypadku mocy silnika, w tym przypadku istnieje możliwość instalacji aż 115 konnej jednostki. My czujemy już wiatr we włosach, a Ty?

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

Łódź RIB Uone U-580

W cenę tej łodzi wliczone: konsola sterująca i siedzisko kierowcy, zawory bezpieczeństwa, pokład słoneczny, drabinka ze stali nierdzewnej + burty zakończone stopniami, zestaw przełączników wodoodpornych, zintegrowany 90L zbiornik paliwa wraz ze wskaźnikiem na kokpicie, spoiler wraz z trzema światłami, pompa zęzowa, knaga dziobowa i gumowe wzmocnienie kila, tylne siedzisko i bakista z poduszką, pompka ręczna, dwa wiosła aluminiowe oraz pokrowiec, podłoga z drewna tekowego w przypadku łodzi z hypalonu!

Łódź objęta 3 letnią gwarancją w przypadku wyboru wersji PVC lub 5 letnią w przypadku wyboru materiału Hypalon.

Opis

Opis

Poszukujesz łodzi RIB polskiej marki z własnym serwisem i długoletnią gwarancją? Jesteś szkółką żeglarką, motorowodną, mariną czy jednostką ratowniczą która poszukuje elastycznego producenta mogącego dostarczać Tobie łodzie RIB? Nie stać Cię na zakup Riba za gotówkę ale chciałbyś kupić go w bardziej dogodnej formie finansowania? Trafiłeś idealnie! Odkryj łódź rib Uone U-580 i odezwij się do nas, a z pewnością coś zaradzimy! Od połowy maja 2023 roku zapraszamy do pierwszego salonu łodzi RIB w Poznaniu przy ulicy Strzeszyńskiej 35/37 🙂

Łódź RIB Uone U-580 to wyjątkowa jednostka, idealna dla miłośników wodnych przygód i profesjonalistów poszukujących niezawodnego partnera na morzu. Z maksymalną mocą silnika wynoszącą 115KM, ta łódź zapewnia dynamiczne osiągi i płynne pływanie nawet w wymagających warunkach. Dzięki przemyślanemu projektowi i solidnej konstrukcji, Uone U-580 gwarantuje bezpieczeństwo i komfort zarówno podczas rekreacyjnych wypadów, jak i zawodowych zastosowań.

Z maksymalną ładownością do 8 osób, ta łódź jest doskonałym wyborem dla rodzin, grup przyjaciół czy nawet dla jednostek ratowniczych. Innowacyjne rozwiązania, takie jak zintegrowane systemy bezpieczeństwa i wysokiej jakości materiały konstrukcyjne, sprawiają, że Uone U-580 jest nie tylko wydajna, ale także niezawodna i trwała. Dzięki swojej wszechstronności i możliwościom adaptacji do różnych potrzeb, ta łódź rib jest doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie jakość, wydajność i niezawodność na wodzie.

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga320 kg
Długość

Szerokość

Średnica tub

Waga

Max. moc silnika

Max. ładowność

Ilość warstw podłogi

Wysokość pawęży

Kolor dna

Materiał burt

,

Gwarancja

,

Stan

Marka

Zbiornik

Ilość komór powietrznych

X