Łódź RIB Uone model U680

139,999.00  brutto

Potężny RIB o wadze 900kg netto ze zbiornikiem mieszczącym 260 litrów paliwa! To bez wątpienia największa jednostka marki Uone, która pomieści wygodnie do 10 osób rozlokowanych na między innymi na dwóch pokładach słonecznych, które posiada ta jednostka! My czujemy już wiatr we włosach a Ty?

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

Łódź RIB Uone U-680

W cenę tej łodzi wliczone: konsola sterująca i siedzisko kierowcy, zawory bezpieczeństwa, 2 pokłady słoneczne, zestaw przełączników wodoodpornych, zintegrowany 260L zbiornik paliwa wraz ze wskaźnikiem na kokpicie, spoiler wraz z trzema światłami, pompa zęzowa, knaga dziobowa i gumowe wzmocnienie kila, tylne siedziska i bakisty z poduszkami, pompka ręczna, dwa wiosła aluminiowe oraz pokrowiec, stelaż do holowania narciarza, platformę do nurkowania z drabinką.

Łódź objęta 3 letnią gwarancją.

Opis

Opis

Poszukujesz łodzi RIB polskiej marki z własnym serwisem i długoletnią gwarancją? Jesteś szkółką żeglarką, motorowodną, mariną czy jednostką ratowniczą która poszukuje elastycznego producenta mogącego dostarczać Tobie łodzie RIB? Nie stać Cię na zakup Riba za gotówkę ale chciałbyś kupić go w bardziej dogodnej formie finansowania? Trafiłeś idealnie! Odkryj łódź rib Uone U-680 i odezwij się do nas, a z pewnością coś zaradzimy! Od połowy maja 2023 roku zapraszamy do pierwszego salonu łodzi RIB w Poznaniu przy ulicy Strzeszyńskiej 35/37 🙂

Łódź RIB Uone U-680 to imponująca jednostka, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i komforcie podczas pływania. Z maksymalną mocą silnika wynoszącą 250KM, ta łódź zapewnia dynamiczne i płynne doznania na wodzie, doskonale sprawdzając się zarówno podczas rekreacyjnych wypadów, jak i profesjonalnych zastosowań.

Z dużym zbiornikiem paliwa oraz przestronnym wnętrzem, Uone U-680 może pomieścić do 10 osób, umożliwiając niezapomniane przygody na wodzie w gronie przyjaciół czy rodziny. Solidna konstrukcja i innowacyjny design sprawiają, że ta łódź jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna. Zintegrowane systemy bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości materiały zapewniają stabilność i trwałość nawet w trudnych warunkach.

Niezależnie od tego, czy masz zamiar eksplorować wody przybrzeżne, czy wyruszyć w podróż na otwarte morze, łódź Uone U-680 spełni Twoje oczekiwania pod względem wydajności, niezawodności i komfortu.

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga320 kg
Długość

Szerokość

Średnica tub

Waga

Max. moc silnika

Max. ładowność

Ilość warstw podłogi

Wysokość pawęży

Kolor dna

Materiał burt

Gwarancja

Stan

Marka

Zbiornik

Ilość komór powietrznych

X