Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Łodzie hybrydowe RIB

Łodzie hybrydowe RIB - Galeria 3

Łodzie hybrydowe typu RIB marki Uone

Łodzie hybrydowe typu RIB marki Uone
   

W zależności od tego czy poszukujesz jednostki długiej, ratunkowej, łodzi rekreacyjnej, treningowej czy specjalistycznej to trafiłeś idealnie. Łodzie RIB marki Uone to możliwość zakupu jednostki już gotowej lub sposobność zbudowania łodzi spersonalizowanej na indywidualne potrzeby użytkownika. Do łodzi Uone proponujemy najlepszej jakości osprzęt marki Yamaha, ponieważ w tak wysokiej jakości sprzęcie dbamy o najmniejszy detal. W zależności od materiału tub jaki wybierzesz otrzymasz 3 lub 5 letnią gwarancję - w przypadku "balonów" wykonanych z Hypalonu, a wszystko z certyfikatem CE. Zapraszamy do szukania jednostki skrojonej specjalnie dla Ciebie oraz do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w opisach poszczególnych modeli tworzących rodzinę RIBów marki Uone.

 

Sortuj wg:
 • Łódź hybrydowa RIB U420

  Łódź RIB Uone model U420

  Najmniejsza z tych największych w rodzinie Uone. Pierwszy z topowych modeli łodzi RIB. Klasyczna łódż RIB o długości 4.20m, z głębokim dnem w kształcie "V" wykonanym z włókna szklanego

  Cena:21559.00PLN
 • Łódź hybrydowa RIB U440

  Łódź RIB Uone model U440

  Klasyczna łódż RIB o długości 4.40m, z głębokim dnem w kształcie "V" wykonanym z włókna szklanego

  Cena:23144.00PLN
 • Łódź hybrydowa typu RIB U470

  Łódź RIB Uone model U480

  Klasyczna łódż RIB o długości 4.80m, z głębokim dnem w kształcie "V" wykonanym z włókna szklanego. Średnia łódź z największych w rodzinie Uone. RIB charakteryzujący się przede wszystkim większa ilością miejsca na pokładzie - możliwość przewozu nawet 8 osób. Oczywiście większa łódź = większa moc silnika!

  Cena:29999.00PLN
 • RIB U520

  Łódź RIB Uone model U520

  Klasyczna łódż RIB o długości 5.20m, z głębokim dnem w kształcie "V" wykonanym z włókna szklanego. Przedostatnia pod względem wielkości łódź z najbardziej profesjonalnych RIBów marki Uone. Jeszcze większy, jeszcze przestronniejszy pomieści nawet 10 osób. Oczywiście wraz ze wzrostem rozmiarów łodzi rosną możliwości silnikowe, tutaj to możliwość instalacji aż 85 konnego motoru!

  Cena:35099.00PLN
 • LodzRIBU-580.png

  Łódź RIB Uone model U580

  Klasyczna łódż RIB o długości 5.80m, z głębokim dnem w kształcie "V" wykonanym z włókna szklanego. Największa z największych w rodzinie Uone. RIB charakteryzujący się przestronnym pokładem i możliwością przewozu, nawet 10 osób. Tutaj bezkonkurencyjny w przypadku mocy silnika, to możliwość instalacji aż 120 konnej jednostki. My czujemy już wiatr we włosach, a Ty?

  Cena:52999.00PLN