Łodzie RIB

Łodzie hybrydowe typu RIB Uone

Łodzie hybrydowe typu RIB Uone

Jako, że 2019 rok był rokiem najlepszym w niedługiej historii naszej marki, a ze względu na Corona virus obecny rok raczej nie będzie lepszym, we wpisie tym przedstawimy Państwu łodzie hybrydowe typu RIB, które właśnie w ubiegłym roku z powodzeniem postanowiliśmy wprowadzić na nasz krajowy rynek.

Tak jak w przypadku innych produktów marki Uone tak również w łodziach RIB postawiliśmy na jakość wykonania i długoletnią gwarancję. Łodzie hybrydowe typu RIB sygnowane logo ułana to produkty klasy premium. Produkty z możliwością ich personalizacji i wykonania w jeszcze bardziej luksusowych wersjach, odbiegających od standardowych. W portfolio naszych RIBów znajduje się obecnie sześć głównych modeli o przeróżnych długościach. Jednakże we wpisie tym ograniczyliśmy się do większych jednostek powyżej czterech metrów. Mniejsze jednostki są dostępne w naszym sklepie, w zakładce łodzie składane. Podziału takiego dokonaliśmy ze względu na fakt, iż mniejsze łodzie nabywane są najczęściej przez osoby kierujące się czynnikiem cenowym. Oczywiście niższa cena jednostek ze składanym dnem nie wynika z gorszej jakości, a jest rezultatem innej technologii dna. Jak sama nazwa wskazuje – składanej (pompowanej lub aluminiowej). Wracając do głównego tematu, tego wpisu czyli łodzi hybrydowych typu RIB marki Uone występują one standardowo w poniższych długościach:

O których więcej dowiecie się Państwo po kliknięciu w interesujący Was rozmiar łodzi.

Dwie wersje łodzi U520

Co ciekawe łódź w rozmiarze 520cm od 2020 roku dostępna jest w dwóch specyfikacjach:

  • Łódź ze spoilerem z włókna szklanego, tylną ławką z oparciem, wbudowanym zbiornikiem na paliwo w dnie o pojemności 60 litrów oraz pozostałymi akcesoriami standardowymi opisanymi w poniższej jednostce,
  • Łódź bez spoilera, bez ławki tylnej i bez wbudowanego zbiornika ze standardowymi akcesoriami takimi jak: konsola sterująca, siedzenie dla kierowcy, knaga dziobowa, bakista z poduszką, pompka, dwa wiosła aluminiowe oraz 3 lata gwarancji.

Jeżeli interesuję Ciebie łódź o długości, której nie mamy obecnie w ofercie, lub chciałbyś spersonalizować swoją łódź to po prostu zapytaj. Ponieważ jak mawia klasyk impossibile is nothing!

Nie czekaj dłużej, zapytaj nas o dostępność i zwoduj swoją wymarzoną łódź hybrydową typu RIB jeszcze tego lata!

Podobne artykuły

X