Łodzie hybrydowe typu RIB Uone

Jako, że 2019 rok był rokiem najlepszym w niedługiej historii naszej marki, a ze względu na Corona virus obecny rok raczej nie będzie lepszym, we wpisie tym przedstawimy Państwu łodzie hybrydowe typu RIB, które właśnie w ubiegłym roku z powodzeniem postanowiliśmy wprowadzić na nasz krajowy rynek.

Tak jak w przypadku innych produktów marki Uone tak również w łodziach RIB postawiliśmy na jakość wykonania i długoletnią gwarancję. Łodzie hybrydowe typu RIB sygnowane logo ułana to produkty klasy premium. Produkty z możliwością ich personalizacji i wykonania w jeszcze bardziej luksusowych wersjach, odbiegających od standardowych. W portfolio naszych RIBów znajduje się obecnie sześć głównych modeli o przeróżnych długościach. Jednakże we wpisie tym ograniczyliśmy się do większych jednostek powyżej czterech metrów. Mniejsze jednostki są dostępne w naszym sklepie, w zakładce łodzie składane. Podziału takiego dokonaliśmy ze względu na fakt, iż mniejsze łodzie nabywane są najczęściej przez osoby kierujące się czynnikiem cenowym. Oczywiście niższa cena jednostek ze składanym dnem nie wynika z gorszej jakości, a jest rezultatem innej technologii dna. Jak sama nazwa wskazuje – składanej (pompowanej lub aluminiowej). Wracając do głównego tematu, tego wpisu czyli łodzi hybrydowych typu RIB marki Uone występują one standardowo w poniższych długościach:

O których więcej dowiecie się Państwo po kliknięciu w interesujący Was rozmiar łodzi.

Dwie wersje łodzi U520

Co ciekawe łódź w rozmiarze 520cm od 2020 roku dostępna jest w dwóch specyfikacjach:

  • Łódź ze spoilerem z włókna szklanego, tylną ławką z oparciem, wbudowanym zbiornikiem na paliwo w dnie o pojemności 60 litrów oraz pozostałymi akcesoriami standardowymi opisanymi w poniższej jednostce,
  • Łódź bez spoilera, bez ławki tylnej i bez wbudowanego zbiornika ze standardowymi akcesoriami takimi jak: konsola sterująca, siedzenie dla kierowcy, knaga dziobowa, bakista z poduszką, pompka, dwa wiosła aluminiowe oraz 3 lata gwarancji.

Jeżeli interesuję Ciebie łódź o długości, której nie mamy obecnie w ofercie, lub chciałbyś spersonalizować swoją łódź to po prostu zapytaj. Ponieważ jak mawia klasyk impossibile is nothing!

Nie czekaj dłużej, zapytaj nas o dostępność i zwoduj swoją wymarzoną łódź hybrydową typu RIB jeszcze tego lata!

Łódź RIB | co to jest

Będąc pasjonatem łodzi motorowych na pewno słyszałeś o RIBie ale wpis ten skierowany jest do osób, które szukają bezpiecznej motorówki i nie wiedzą jeszcze zbyt wiele o tego typu jednostce pływającej. RIB (z angielskiego RIGID Inflatable Boat, czyli dosłownie sztywna łódź pompowana) jest łodzią motorową zyskującą na popularności w ostatniej…
Łódź RIB marki Uone - co to jest
Łódź RIB marki Uone - co to

Uone – nowości SUP

Za oknem jesień w pełni ale my nie kończymy sezonu wodnego. W naszym magazynie pojawiły się dwie nowości, które mogą zainteresować fanów sportów wodnych zarówno tych większych jak i mniejszych sprzętów. Jesteś ciekawy co mamy do zaoferowania? Poczuj szczyptę lata tej jesieni i zajrzyj do nas!
Nowości Uone
Spoiler do łodzi RIB

Premiera nowych łodzi RIB od Uone

Co prawda premiera ta miała miejsce w sierpniu br. ale jakoś nie było wcześniej sposobności do napisania tego wpisu, a my bez wątpienia lubimy wracać wspomnieniami do ciepłego okresu, którym są wakacje – u nas ciepłe nie tylko z powodu temperatury ale również z powodu ilości pracy i mnogości wydań…
poznańska marka łodzi rib
Najlepsze Riby marki Uone
Przewiń na górę