CiekawostkiŁodzie RIB

Łodzie RIB – gdzie szukać w Polsce?

Poszukujesz swojej wymarzonej łodzi motorowej i wpadłeś na pomysł żeby zakupić lekką w założeniu i bezpieczną łódź typu RIB? Jesteś  zdecydowany na tą konstrukcję jednakże przed zakupem chciałbyś obejrzeć kilka motorówek, przepłynąć się i przetestować swoją wymarzoną łódź RIB? Jeśli tak to trafiłeś idealnie! Zapraszamy do Poznania, do naszego salonu z nowymi oraz używanymi łodziami typu RIB wyposażonymi w silniki Hondy lub Yamahy!

Co to jest łódź RIB pisaliśmy na łamach tego artykułu. Jednakże gdzie szukać takiej jednostki i gdzie można porównać łodzie RIB w różnych długościach, wielkościach i różne konstrukcyjnie mało kto chyba w Polsce wspomina!

W 2023 roku postanowiliśmy wejść w tą niszę i rozwinąć takie miejsce na mapie naszego kraju! W naszym rib-owym showroomie porównasz największe łodzie motorowe typu RIB o długości prawie 7 metrów do tych najmniejszych, których długość oscyluje w granicach 4 metrów! To wciąż za mało żeby wybrać się w podróż za swoim wymarzonym Ribem do Poznania?

W granicach administracyjnych naszego pięknego miasta posiadamy 4 jeziora i wiele więcej w najbliższej okolicy całego pojezierza wielkopolskiego! Umów swoją wizytę z wyprzedzeniem, a być może dane będzie Ci przepłynięcie się jedną z naszych motorówek demo właśnie na którymś z pod poznańskich akwenów!

Nie stać Cię na zakup nowego zestawu (łodzi rib z silnikiem)? Nic bardziej prostszego! Wybierz się do naszego salonu łodzi motorowych typu RIB i poszukaj używanej jednostki w naszym komisie łodzi RIB! Dzięki własnemu serwisowi i przeszkolonym serwisantom oferujemy jednostki sprawdzone, nierzadko złożone przez nas (montaż silnika na łodzi) z gwarancją naszego serwisu! Chcesz kupić u nas nową łódź RIB, jednakże znalazłeś używany silnik z pewnego źródła i szukasz kogoś kto poskłada taki zestaw? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów oferujemy również takie usługi! Montaż silnika własnego na naszej łodzi RIB to dla nas bułka z masłem!

Wciąż chodzi Ci jednak po głowie pomysł zakupu klasycznej motorówki? Żeby zachęcić Ciebie do odwiedzenia naszego salonu łodzi RIB poniżej prezentujemy również kilka argumentów przemawiających za zakupem łodzi RIB w odróżnieniu od klasycznych jednostek:

  • Zwiększone bezpieczeństwo takich jednostek,
  • Wyposażone najczęściej w silniki zaburtowe, które są tańsze i łatwiejsze w ewentualnym serwisie,
  • Łodzie, które charakteryzują się większą wydajnością, to jest większa prędkość przelotowa oraz niższe spalanie od tradycyjnych kuzynów tej samej wielkości!
  • Komfort gdyby porównywać komfort podróżowania i wielkość pokładu w tożsamych łodziach standardowych to na ribach znajdziecie więcej przestrzeni ze względu na większy pokład J
  • Łatwość transportu – waga riba jest zdecydowanie mniejsza niż waga standardowej motorówki. Riby do ca. 5.20 metrów długości możecie transportować na przyczepkach o DMC do 750kg tak więc w zasadzie bez żadnych dodatkowych uprawnień dot. prawa jazdy!
  • Jednostki typy RIB to motorówki charakteryzujące się niskim zanurzeniem, ze względu na boczne pływaki wykonane z PVC lub Hypalonu ich zanurzenie nie przekracza 0.5m wliczając w to oczywiście spodzinę silnika!
  • Łodzie motorowe typu RIB charakteryzują się również niższym kosztem zakupu! Gdyby hipotetycznie porównać jednostkę RIB z analogicznej wielkości łodzią twardo kadłubową to z pewnością dostrzegłbyś (głabyś), że w Twojej kieszenie przy zakupie łodzi RIB znajdzie się pokaźna sumka dodatkowej oszczędności!

Jakie silniki montujemy na naszych łodziach RIB?

Uone to marka sprzętu sportowego klasy premium! Tak więc również w przypadku silników, które montujemy na naszych ribach nie bawimy się w pół środki! Korzystamy z zaufanych dostawców i swoim klientom oferujemy wybór pomiędzy tak uznanymi markami silników zaburtowych jak Yamaha czy Honda! Aczkolwiek tak jak pisaliśmy powyżej możesz przywieźć nam dowolny silnik, który jeżeli będzie chciał to również zamontujemy na Twojej łodzi RIB!

Chcesz porozmawiać o finansowaniu swojej jednostki typu RIB? Wpadaj do nas!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą opartą o młodych ludzi, którzy cechują się wysoką elastycznością! Potrzebujesz leasingu, odroczonego terminu płatności czy może chcesz wynająć RIBa z wykupem za złotówkę po okresie wynajmu? Jeśli chcesz posłuchać o opcjach sfinansowania zakupu łodzi RIB przyjeżdżaj do Poznania, przyjeżdżaj do Nas!

Mamy nadzieję, że tym krótkim wpisem zachęciliśmy Cię do odwiedzin w naszym salonie. Ciepła kawa już się parzy i czeka na Ciebie wraz z najnowszymi ribami naszej marki! Do zobaczenia w Poznaniu!

Podobne artykuły

X