Serwis Łodzi RIB i Pontonów by Uone

Wiele osób czas wolny uwielbia spędzać nad wodą, zwłaszcza podczas pięknych i słonecznych dni. Niektórzy nawet tak bardzo, że decydują się zainwestować swój czas i pieniądze w zdobycie uprawnień motorowodnych oraz zakup wymarzonej łodzi. Aby jednak cieszyć się w pełni tego typu sprzętem, ważne jest odpowiednie utrzymanie oraz serwis łodzi RIB,czy innych pompowanych jednostek pływających.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi serwisowe w branży wodnej, Uone z dumą prezentuje swój serwis, gdzie profesjonalnie zajmujemy się naprawą, przeglądem oraz przygotowaniem łodzi RIB, pontonów i innych produktów z materiału PVC.
Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

Łodzie RIB – gdzie szukać w Polsce?

Poszukujesz swojej wymarzonej łodzi motorowej i wpadłeś na pomysł żeby zakupić lekką w założeniu i bezpieczną łódź typu RIB? Jesteś zdecydowany na tą konstrukcję jednakże przed zakupem chciałbyś obejrzeć kilka motorówek, przepłynąć się i przetestować swoją wymarzoną łódź RIB? Jeśli tak to trafiłeś idealnie! Zapraszamy do Poznania, do naszego salonu z nowymi oraz używanymi łodziami typu RIB wyposażonymi w silniki Hondy lub Yamahy!

Jak konserwować i czyścić łódź RIB?

Koniec sezonu i okres zimowy to dla właścicieli łodzi RIB czas, w którym konserwują i czyszczą swoje cudeńka tak, aby wiosną na nowo zachwycały swoim blaskiem właściciela i innych użytkowników dróg wodnych! Czy można i warto zaniechać kosmetyki swojego Riba w okresie jesienno-zimowym? Jak zatem zatroszczyć się o należyte „spa” dla swojej łodzi RIB po sezonie tak aby maksymalnie wydłużyć jej okres bezawaryjnego użytkowania? Jak konserwować i czyścić łódź RIB?
Na te pytania odpowiedzi postaramy poszukać się w niniejszym wpisie poświęconym myciu i konserwacji łodzi typu RIB!

Salon łodzi RIB w Poznaniu

Szukasz idealnej łodzi, która pozwoli Ci czerpać radość z wodnych przygód? Nasz salon łodzi RIB w Poznaniu to miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia o ekscytujących podróżach po wodzie. Jako marka Uone specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości łodzi RIB, które zapewniają nie tylko wyjątkową wydajność, ale również niezawodność i bezpieczeństwo.

Łódź RIB | co to jest

Będąc pasjonatem łodzi motorowych na pewno słyszałeś o RIBie ale wpis ten skierowany jest do osób, które szukają bezpiecznej motorówki i nie wiedzą jeszcze zbyt wiele o tego typu jednostce pływającej. RIB (z angielskiego RIGID Inflatable Boat, czyli dosłownie sztywna łódź pompowana) jest łodzią motorową zyskującą na popularności w ostatniej dekadzie.

Uone – nowości SUP

Za oknem jesień w pełni ale my nie kończymy sezonu wodnego. W naszym magazynie pojawiły się dwie nowości, które mogą zainteresować fanów sportów wodnych zarówno tych większych jak i mniejszych sprzętów. Jesteś ciekawy co mamy do zaoferowania? Poczuj szczyptę lata tej jesieni i zajrzyj do nas!

Premiera nowych łodzi RIB od Uone

Co prawda premiera ta miała miejsce w sierpniu br. ale jakoś nie było wcześniej sposobności do napisania tego wpisu, a my bez wątpienia lubimy wracać wspomnieniami do ciepłego okresu, którym są wakacje – u nas ciepłe nie tylko z powodu temperatury ale również z powodu ilości pracy i mnogości wydań sprzętu…

Łodzie hybrydowe typu RIB Uone

Jako, że 2019 rok był rokiem najlepszym w niedługiej historii naszej marki, a ze względu na Corona virus obecny rok raczej nie będzie lepszym, we wpisie tym przedstawimy Państwu łodzie hybrydowe typu RIB, które właśnie w ubiegłym roku z powodzeniem postanowiliśmy wprowadzić na nasz krajowy rynek.

X