Mikołaje na deskach sup w UK

Jest 5 grudnia, a zatem nazajutrz będziemy obchodzić Mikołajki ale my jesteśmy już po pierwszej części tego święta, którą obchodziliśmy w Wielkiej Brytanii o czym w dzisiejszym wpisie.

W dniu Naszego wylotu do Anglii tj. 1 grudnia w Polsce panował kilkustopniowy mróz, a wody na niektórych akwenach skute były lodem, natomiast po przylocie do Anglii atmosfera od samego początku była gorąca i to nie tylko ze względu na nie Angielską pogodę – podczas spływu w dniu 2 grudnia na termometrach było aż 15 stopni celsjusza! W sobotę ekipa SUPerWhale przywitała Nas w Swoich progach tradycyjnymi angielskimi potrawami, okraszonymi angielskim wykwintnym alkoholem oraz lokalnymi zabawami ale to 2 grudnia czekało na Nas główne, gorące danie tego wyjazdu, którym był spływ mikołajkowy, organizowany na rzecz walki z rakiem.

Przy fantastycznej oprawie, w fantastycznych kostiumach i z uśmiechami na twarzy w spływie tym udział wzięło 104 superek i superów oraz 4 wspaniałe pieski, z których kilka postanowiło w tym dniu skoczyć z deski i wykąpać w rzece Cam. Tak więc śmiało można powiedzieć, że Mikołaje na deskach sup nie zawiedli! Przez cały spływ towarzyszyły Nam piękne krajobrazy, akompaniament angielskich kolęd, flisacy oraz mnóstwo uśmiechów, podziękowań i wyrazów uznania od spacerujących pośród zabytków Cambridge anglików.

Tymczasem po spływie...

Po spływie nadszedł czas na loterię fantową i rozdanie nagród od sponsorów, wśród których pojawiła się również Nasza marka. W trakcie zaledwie dwóch godzin udało się zebrać grubo ponad 500 funtów od wszystkich fanatyków desek z wiosłem i ich rodzin. Jest to niewątpliwie zachęta do organizacji kolejnych tak urodzajnych eventów, a także nauka dla nas Polaków, że warto jednoczyć siły i organizować eventy nie tylko dla promocji własnej marki ale dla czegoś większego czym niewątpliwie jest ratowanie życia każdego człowieka.

Po evencie spędziliśmy jeszcze 1,5 dnia w Anglii wraz z Anią Nadolną, która jest jedną z najsympatyczniejszych osób jakie przyszło nam poznać. Ania wraz z ekipą SUPerWhale pokazała nam mnóstwo ciekawych zabytków, miejsc i lokalnych tradycji, dlatego już nie możemy doczekać się możliwości odwdzięczenia się podczas rewizyty ekipy Ani w Polsce na jednym z Naszych eventów.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy ale my pełni zapału wróciliśmy do Polski do codziennych obowiązków oraz do szykowania kolejnych desek sup do wysyłania Naszym klientom jeszcze przed świętami.

Z życzeniami miłych obchodów dnia 6 grudnia,

zespół Uone

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka

Deska SUP z psem

Nauka paddleboardingu z psem jest świetnym sposobem na wspólne cieszenie się świeżym powietrzem ze swoim włochatym przyjacielem. Jednakże zabranie najlepszego przyjaciela na deskę wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać – szczególnie, jeśli robisz to po raz pierwszy.
Deska SUP z psem
Pies na desce SUP

Deska SUP: Kup nową deskę – oddaj starą w rozliczeniu!

Twój stary sup uległ zniszczeniu? Szukasz czegoś nowego, a stary model chciałeś wyrzucić? Poczekaj! Nie warto zaśmiecać środowiska! Starą deskę przynieś do nas, a za dodatkową dopłatą wybierz zupełnie nowy model z marki Uone lub Super!
Deska SUP kup nową oddaj starą
Deska SUP kup nową oddaj starą
Przewiń na górę