Mobilna wypożyczalnia desek sup

Proszę Państwa spieszymy donieść z informacją, iż oficjalnie od początku lutego rusza mobilna wypożyczalnia desek sup, którą to wyposażyliśmy w deski sup marki Uone i super. W związku z tym możesz zamówić supa bez wychodzenia z domu kontaktując się bezpośrednio z wypożyczalnią! Jak to zrobić:

 • Zadzwoń lub skontaktuj się poprzez wiadomość z mobilną wypożyczalnią desek sup,
 • Wybierz interesujący Cię model deski oraz czas na jaki chcesz ją wypożyczyć,
 • Zapoznaj się z umową przesłaną w wersji online, którą będziesz musiał podpisać u kuriera lub na miejscu w przypadku wyboru odbioru osobistego,
 • Odbierz deskę i ciesz się z pływania na niej!

Za przesyłkę zapłacisz tylko raz przy zwrocie deski do siedziby mobilnej wypożyczalni desek sup, tak więc nie czekaj i wypożycz wymarzony model deski sup już dziś!

Jakie deski mobilna wypożyczalnia posiada w swoich zasobach?:

 • 5 szt. desek Super 9’6”,
 • 7 szt. desek Uone Wanderer 12’6”,
 • 5 szt. desek Uone classic 10’6”.

Ile kosztuje wypożyczenie deski sup?:

 • Wypożyczenie deski sup to wydatek rzędu 80PLN/doba. Ponieważ mobilna wypożyczalnia nie udostępnia desek sup na godziny (wyjątek stanowią nadzwyczajne okoliczności, ustalane indywidualnie), najkrótszym możliwym okresem wypożyczenia dla klienta detalicznego jest doba.

Jak mogę zamówić deskę sup dla siebie?

Co dostaniesz w pakiecie z deską?

 • Kapok,
 • Smycz na kostkę,
 • Pompkę,
 • Instrukcje obsługi papierową lub online,
 • Wiosło,
 • Plecak.

Nie czekaj i zamów swoją deskę sup już dziś! Liczba desek ograniczona!

Godnym uwagi jest fakt, że mobilna wypożyczalnia desek sup została założona dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka
Przewiń na górę