CiekawostkiDeski supNowości

Najlepsze Deski SUP do Wypożyczalni Sprzętu Wodnego

Poszukujesz sprzętu wodnego do swojej wypożyczalni? Chciałbyś wyróżnić się na tle konkurencji? Szukasz uznanych produktów z długoletnią gwarancją? Fenomenalnie! W tym wpisie wyjaśnimy, dlaczego naszym zdaniem deski SUP do wypożyczalni sprzętu wodnego są genialnym pomysłem!

SPIS TREŚCI

  1. Możesz działać mobilnie
  2. Są wytrzymałe
  3. Są kolorowe i różnorodne
  4. Są bezpieczne
  5. Dają Ci wycisk
  6. Są łatwe w utrzymaniu

Dlaczego właśnie Deski SUP?

Zalet tego typu sprzętu jest niewątpliwie wiele, ale my w dzisiejszym wpisie skupimy się na głównych argumentach przemawiających za tym, dlaczego deski SUP powinny znaleźć się w asortymencie Twojej wypożyczalni sprzętu wodnego!

1. Możesz działać mobilnie!

Chciałbyś rozszerzyć zakres swojej działaności na inne miasta lub miejscowości? Z pompowanymi SUPami jest to możliwe! Dzięki temu, że deskę SUP można wypompować i złożyć, możesz ją wysłać w każde miejsce w kraju (i poza nim)! Nie musisz ograniczać się tylko do stacjonarnego wypożyczania sprzętu wodnego przy pomoście. Na rynku działa wiele mobilnych wypożyczalni, tak więc również i Ty możesz działać hybrydowo, wypożyczając sprzęt stacjonarnie w Twojej miejscowości i zdalnie na innych akwenach.

2. Są wytrzymałe!

Może obawiasz się, że pompowana deska nie poradzi sobie na Twoim akwenie, lub będzie zachowywać się jak miękka, gumowa trampolina. Nic bardziej mylnego! Deski SUP dobrej jakości po napompowaniu sztywnością oraz odpornością dorównują jednostkom kompozytowym. Jeżeli tylko Twój pomost nie jest najeżony gwoździami, i nie będziesz SUPa specjalnie ciągnął po ostrych kamieniach, z powodzeniem możesz używać go w swojej wypożyczalni. Gwarantujemy, że dobre, pompowane deski SUP są mniej awaryjne i wymagają rzadszego serwisu niż ich “sztywni” kuzyni.

3. Są kolorowe i różnorodne!

Ilość pompowanych desek SUP na rynku jest ogromna, w związku z czym ich paleta kolorystyczna także jest pokaźna. Na dobrą sprawę, szat graficznych na rynku jest tak dużo (i jeszcze więcej) ilu producentów, także nie ważne czy poszukujesz czegoś krzykliwego i pstrokatego, czy lubujesz się w stonowanych kolorach i wzorach – na pewno znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu! Dobrze, ale jakie przełożenie mają na Twoją wypożyczalnie kolory oferowanego sprzętu? Nie od dziś wiadomo, że ludzie kupują oczami, tak więc jeżeli wyposażysz swoją wypożyczalnię w deski SUP z każdego koloru tęczy, to gwarantujemy, że więcej klientów przyciągniętych atrakcyjnymi grafikami skorzysta z Twoich usług (w końcu zdjęcia też lepiej wychodzą na tle czegoś kolorowego 😉 ).

4. Są bezpieczne!

Pompowane deski SUP są także bardzo bezpieczne! Jak pisaliśmy wyżej, po napompowaniu dorównują sztywnością swoim twardym kuzynom. Co jednak ważne, pozbawione są jakichkolwiek ostrych krawędzi, o które ktokolwiek pływający, skaczący z deski do wody czy znajdujący się w wodzie może się zranić. W tym miejscu należałoby także rozwiać wszelkie obawy odnośnie szczelności tych jednostek na wodzie. Porządnej jakości pneumatyczne deski SUP trzymają powietrze nawet przez miesiące, a ryzyko ich wybuchu lub zatonięcia na wodzie jest znikome (oczywiście jeśli odpowiednio je traktujemy, tj. nie przesuwamy ich po ostrych kamieniach i nie zostawiamy do wyschnięcia na słońcu!). Trzeba oczywiście pamiętać, że tak jak w przypadku wynajmowanego sprzętu kompozytowego, tak również w przypadku desek SUP należy weryfikować ich stan przed wydaniem klientom. Głównie warto skupić się na odpowiednim dokręceniu zaworów i oględzinach ogólnego zużycia danego modelu.

5. Dają Ci wycisk!

W dobie dbania o swoje zdrowie fizyczne, niewątpliwą zaletą tego sprzętu jest możliwość spalenia nawet do 1200 kalorii na godzinę (w przypadku treningu interwałowego)! Fanatycy wysiłku fizycznego z pewnością chętnie skorzystają z tego typu treningu na wodzie. Oczywiście, na desce SUP nie musisz pływać tylko w sposób ekstremalny – jeśli Twoi klienci są fanami spokojnych spływów, które wciąż dostarczają odpowiedniej ilości ruchu, SUPy sprawdzą się i tutaj! Można pływać na nich w końcu nie tylko na stojąco, ale i siedząco, regulując stopień wysiłku wkładanego w wiosłowanie wg. uznania. Jeśli posiadasz deski SUP w swojej wypożyczalni, możesz więc zapewnić swoim klientom szeroki wachlarz czynności, jakie mogą wykonać na tym pływającym sprzęcie: od pływania w różnych pozycjach przez ćwiczenia siłowe, aqua fitness, wędkowaniu, na jodze kończąc. Oczywiście atrakcji na SUPie jest tak dużo, jak tylko szeroka nasza wyobraźnia!

6. Są łatwe w utrzymaniu!

Co ważne w przypadku wypożyczalni i napiętego grafiku, w czasie sezonu letniego sprzęt ten nie wymaga olbrzymich nakładów pracy przy dbaniu o jego czystość oraz wylewanie wody z jego wnętrza – jest on płaską deską bez żadnych zakamarków. Higiena pompowanych SUPów skupia się głównie na osuszaniu ich przy pomocy ręcznika (jak pisaliśmy wyżej absolutnie nie zostawiaj ich do wyschnięcia na słońcu!! Dlaczego dowiesz się [W TYM WPISIE]), oraz oczyszczaniu ich z pozostałości piasku, alg itd na ich zewnętrznej warstwie. Nie musisz ich nawet wypompowywać jeśli nie masz takiej ochoty – sprawdzaj tylko regularnie, czy utrzymywane jest rekomendowane ciśnienie 20-25 PSI. I tyle! Nie musisz robić przy swojej desce nic więcej!

Jakie deski SUP do wypożyczalni sprzętu wodnego?

Przeczytałeś powyższe punkty, i stwierdziłeś że chciałbyś wyposażyć swoją wypożyczalnię w deski SUP! Na jakie modele powinieneś się zdecydować?

Cóż, producentów jest wielu, tak więc i samych SUPów na rynku znajdziesz wiele. My podczas wyboru polecamy kierować się paroma czynnikami, takimi jak: długość gwarancji, ilość warstw materiału na desce, własne zaplecze serwisowe oraz akcesoria oferowane w zestawie.

Tutaj więc chcielibyśmy polecić deski SUP marki Uone! Są to wytrzymałe, dwuwarstwowe, zgrzewane SUPy (jeśli chcesz się dowiedzieć co sądzimy o deskach trójwarstwowych, przeczytaj [TEN ARTYKUŁ]) wykonane z materiału PVC, z pełnym zestawem akcesoriów, tj. pompką, wiosłem karbonowym, finem stabilizującym, plecakiem z kółkami, smyczką, drybagiem oraz etui na telefon. Dodatkowo na deski marki Uone dajemy aż 5 lat gwarancji – najdłużej na rynku!

Jeśli poszukujesz jednak czegoś trochę tańszego, polecamy zapoznać się z marką SUPer – w odsłonie 2024 także są dwuwarstwowe, zgrzewane z pełnym zestawem akcesoriów i 3 latami gwarancji!

Pamiętaj, że jako jedni z nielicznych mamy własny serwis więc w przypadku awarii nie będziesz musiał czekać całych 14 dni na naprawę Twojego sprzętu, a jedyne 72 godziny! Sezon jest krótki, a inwestycja w nasze supy z pewnością Ci się zwróci!

Dla klientów hurtowych mamy też specjalne niższe ceny już przy zakupie 2 desek sup!

P.S. Jeśli nasuwa Ci się w tym miejscu pytanie czy warto kupić deski dwukomorowe to spieszymy z odpowiedzią, w postaci poniższego wpisu blogowego, w którym jednoznacznie wyjaśnialiśmy dlaczego takich desek nie mamy w ofercie:

Deski sup dwukomorowe dlaczego ich nie sprzedajemy?

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten krótki wpis zachęcił Cię do rozważenia dodania desek SUP do asortymentu Twojej wypożyczalni! Jeśli masz więcej pytań odnośnie pompowanych SUPów, albo chciałbyś zakupić deski SUP marki Uone lub SUPer jako właściciel wypożyczalni, skontaktuj się z nami przez email: uone@road24.pl lub zadzwoń po numer +48 600 934 216

Podobne artykuły

X