CiekawostkiJudogiTreningZawody

Uone – najlepsze judogi dla klubów judo w Polsce!

Uone – najlepsze judogi dla klubów judo w Polsce!

Marka Uone działająca na rynku od 2019 roku oferuje elastyczną możliwość współpracy z klubami sportowymi, proponując najwyższej jakości judogi dla dzieci w szerokiej gamie rozmiarów i ciekawej kolorystyce. Jesteś zainteresowany jak wyglądają najlepsze judogi dla polskich klubów judo i nasz model współpracy? Dowiedz się więcej i poświęć chwilę na lekturę tego wpisu.

Najwyższa jakość materiału

Judogi marki Uone uszyte są z najwyższej jakości bawełny i dostępne w dwóch gramaturach: 350 i 500 GSM dla góry stroju, oraz odpowiednio 270 i 290 GSM dla spodni, dodatkowo wzmacnianych na kolanach. Dzięki temu nasze stroje cieszą się dużą odpornością na rozdarcia podczas szarpania, co na pewno doceni każdy młody adept, a tym bardziej trener naszej ukochanej sztuki walki. Ponadto, dzięki świetnej jakości użytej do produkcji bawełny, każda judoga marki Uone nie mierzwi się podczas prania, zachowując stan świeżości przez długi czas.

Szeroka gama rozmiarów

Nasze judogi dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, od 100 do 180cm. W związku z czym judogi marki Uone wybiorą dla siebie najmłodsi jak i bardziej zaawansowani zawodnicy, zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Warto wspomnieć, że nasza rozmiarówka wypada często nieco większa niż sugeruje metka (ze względu na kurczenie się judogi po praniu). Dlatego polecamy sprawdzić pożądany rozmiar z tabelką poniżej.

Kolorystyka

Rosnące zainteresowanie judo wśród młodzieży sprawiło, iż w 2020 roku wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom kupujących. Dlatego poza tradycyjnymi, białymi judogami oferujemy też judogi z kolorowymi naszywkami w awangardowych kolorach takich jak różowy czy turkusowy! Dodatkowo można też zakupić niebieskie lub białe judogi ze standardowo naszytymi kolorowymi, dziecięcymi haftami. Możesz być pewien, że kupując nasze judogi na pewno będziesz wyróżniać się na tle innych judoków!

Personalizacja

Na ciekawej kolorystyce się nie kończy – każdą judogę można doskonale spersonalizować. Marzy Ci się backnumber Twojego klubu na plecach lub haft z herbem klubowym na piersi? Nie ma sprawy! Chcesz wszyć dodatkowe klubowe pagony na barki? Pewnie! Wystarczy przy składaniu zamówienia określić gdzie i jakie znakowanie chciałbyś umieścić, a my przyślemy Ci judogi dokładnie takie jak w Twoim projekcie!

Ciekawe rabaty

Dla standardowych, klubowych zamówień hurtowych oferujemy 25% rabatu od cen detalicznych.

Chcesz nawiązać współpracę i uzyskać większą ilość informacji? Pisz do nas na uone@road24.pl i pytaj o co tylko chcesz! Zapraszamy 🙂

Podobne artykuły

X