CiekawostkiJudogi

Najlepsze judogi od marki Uone

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone!

Co sprawia że są najlepsze? Cóż…

Czytaj dalej!

Uone – kim jesteśmy?

Może słyszałeś o nas od znajomych lub widziałeś nasze produkty na jeziorze albo w klubie judo. Jako marka istniejemy na rynku od 2016 roku. Jesteśmy producentem sprzętu do sportów wodnych takich jak deski sup, pompowane wodne place zabaw czy łodzie motorowe RIB, a także strojów do sztuk walki – głównie judog. Jesteśmy marką specjalizująca się w wybranych kategoriach produktowych, na których się znamy, dlatego też dbamy o najwyższą jakość wszystkich naszych produktów. W tym naszych judog!

Nasze judogi

W naszym sklepie znajdziesz stroje do judo w 8 różnych rozmiarach – od 110cm do 180cm włącznie. Wszystkie judogi uszyte są ze 100% bawełny w dwóch różnych gramaturach: 350gsm oraz 500gsm. Znajdziesz u nas tradycyjne białe stroje, niebieskie oraz bardziej awangardowe – kolorowe.

Możesz też wybierać z dwóch grup cenowych (najtańsze judogi z pierwszej partii produkcyjnej – bez worka w zestawie lub nieco droższe judogi z workiem w zestawie. Obie grupy są tej samej najwyższej jakości, jedynymi różnicami jest cena oraz ogólna rozmiarówka – pamiętaj wersja tańsza judog bez worka w zestawie jest większa o półtora, a nawet dwa rozmiary aniżeli sugeruje to metka.

Najlepsze judogi od Uone – które naszym zdaniem?

Naszym skromnym zdaniem najlepszymi judogami marki Uone są kolorowe stroje przeznaczone dla najmłodszych adeptów naszej ukochanej sztuki walki. Dlaczego? Dlatego, że coraz więcej ludzi chętnie sięga po nie kupując stroje do judo, przyczyniając się w ten sposób do zaszczepiania miłości do judo wśród najmłodszych pociech! Dla nas są one najlepsze bo efekt w postaci malutkiej cegiełki popularyzującej naszą dyscyplinę został osiągnięty!

Dlaczego warto wybrać judogi marki Uone?

Po pierwsze zapewniamy najwyższą jakość wszystkich naszych produktów. Możesz być pewien że nasze judogi wytrzymają więcej niż jeden krótki sezon treningów – dzięki mocnej bawełnie i dodatkowym wzmocnieniom, a także najwyższej jakości posłużą długie lata.

Po drugie kupując  stroje do judo marki Uone możesz wybierać z szerokiej gamy kolorowych opcji: tradycyjna biel lub dopuszczany na zawodach niebieski to klasyki. Jeśli chcesz jednak zachęcić pociechę do treningów, polecamy nasze kolorowe judogi! Turkusowe, różowe lub białe i niebieskie z kolorowymi akcentami specjalnie dla dziewczynki lub chłopca. Dodatkowo, jeśli chciałbyś spersonalizować swoją judogę naszywką, backnumberem lub pagonem – wystarczy napisać do nas przed zamówienie judogi! Z miłą chęcią zajmiemy się przygotowaniem spersonalizowanego stroju, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania!

Po trzecie, posiadamy dość szerokie widełki cenowe. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Najtańsze judogi marki Uone nie różnią się od droższych absolutnie niczym. Pamiętaj jednak, że należy wziąć pod uwagę iż: 1. Są sprzedawane bez markowego worka Uone, 2. Są tylko w kolorze białym, 3. Posiadają zawyżoną rozmiarówkę – oznacza to, że np. rozmiar 120cm wypadnie jak 135 lub 140cm.

Ostatecznie, kupując w naszym sklepie wspierasz lokalny, polski biznes. Oczywiście możesz zainwestować w stroje do judo takie jak np. adidas. Pamiętaj jednak, że trawa nie zawsze jest tak zielona po drugiej stronie płotu jakby się mogło wydawać. Nasze polskie produkty niczym nie odbiegają od zagranicznych potentatów, a za względu na mniejszy wolumen produkcyjny częstokroć są dużo lepsze!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten krótki artykuł zachęcił Cię do odwiedzenia naszego sklepu ze strojami do judo i teraz bez problemu wybierzesz tą najlepszą. Możesz być pewien najwyższej jakości każdej naszej judogi – a jeśli chciałbyś dokonać wymiany lub zwrotu, możesz to zrobić bezproblemowo kontaktując się z nami przez maila: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie!

Podobne artykuły

X