Podsumowania

Niezwykle udany sezon 2019

Niezwykle udany sezon 2019

Początek listopada to czas zadumy, a dla Nas również podsumowania minionego sezonu. Bez wątpienia był to niezwykle udany sezon 2019. W roku tym nastąpił niewątpliwy skok w rozwoju Naszej marki. Rozwój ten był wynikiem  udanego wprowadzenia na rynek nowych produktów w tym mi. n.: pompowanych, wodnych placów zabaw sprzedanych do ośmiu miejsc w całym kraju, łodzi hybrydowych typu RIB, stroi do Naszej ukochanej dyscypliny, którą jest judo marki Uone, a także nowej palety desek sup. Tak więc od 2019 roku można powiedzieć, że nie samym supem Uone stoi.

Oczywiście rok ten był niezwykle intensywny w eventy marketingowe Naszej marki, którymi wprost obfitował. W 2019 zorganizowaliśmy 4 zawody w:

  • Jeziorsku,
  • Pamiątkowie,
  • Dąbkach
  • Poznaniu.

Przeprowadziliśmy również 17 przeróżnych eventów w fantastycznych miejscach położonych w całej Polsce podczas których wypływaliśmy tysiące godzin ucząc sztuki supowania setki, a z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że tysiące nowych jej adeptów. Chociaż prawdę powiedziawszy musimy staczać ogromną walkę ze sprzedawcami tanich chińskich desek i czasami czujemy się podczas takich eventów wykorzystywani (robiąc dobrą robotę dla dobra ogółu) to mamy nadzieje, że co się odwlecze to nie uciecze i z biegiem czasu Nasza marka jeszcze bardziej ugruntuje swoją pozycję na rodzimym rynku desek sup oraz sprzętu sportowego klasy premium czego najlepszym dowodem będzie Wasze zadowolenia z użytkowania Naszych produktów.

Zjeździliśmy całą Polskę przemierzając w samochodzie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów w czasie jednego sezonu ale to wszystko po to żeby być z Wami, wysłuchiwać Waszych opinii i stale dopracowywać Nasze produkty, tak żeby z roku na rok były coraz lepsze!

Do zobaczenia w sezonie 2020!

Podobne artykuły

X