Personalizacja rowerów

Przeszukałeś już “czeluścia” całego internetu i nie znalazłeś roweru ebike w konfiguracji i zarazem kolorystyce odpowiadającej w 100% Twoim potrzebom? Podobają Ci się nasze ebike ale nie przypadła Ci do gustu ich kolorystyka? W takim razie spieszymy donieść, że nie musisz opuszczać naszej strony, a jak trafiłeś do tej zakładki to znaczy, że jesteś zainteresowany pełnym spersonalizowaniem swojego ebike, który my całkowicie za darmo wykonamy na Twoje zlecenie z uśmiechem na twarzy!

Co można spersonalizować w rowerze elektrycznym?

Co można spersonalizować w naszych rowerach? Odpowiedź brzmi wszystko! Aczkolwiek zmianę projektu i kolorystyki roweru możesz wykonać całkowicie za darmo, w podstawowej cenie naszego ebike! Jeśli chciałbyś natomiast skonfigurować sobie podzespoły pod własne upodobania to każda konfiguracja wyceniana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta! Zgodnie z maksymą “sky is the limit”, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych 🙂

W jaki sposób personalizujemy kolorystykę roweru?

Robimy to w sposób całkowicie bezinwazyjny ściągając bazowy lakier do gołego aluminium oraz nakładając ponownie Twój wymarzony lakier proszkowy 🙂 Wystarczy, że Ty dobierzesz swoją kolorystykę roweru i podeślesz nam szkic (nawet ołówkiem) Twojego pomysłu na personalizacje naszego roweru! Resztą zajmie się już nasz grafik oraz lakiernia, a Ty będziesz mógł cieszyć się jazdą na spersonalizowanym ebike marki Uone! Oczywiście oprócz samego koloru, możesz w projekcie zawrzeć informacje odnośnie ewentualnych grafik, które chciałbyś żeby znalazły się na ramie Twojego roweru elektrycznego? Chcesz kwiaty, a może lakier moro – nic prostszego, ogarniemy to dla Ciebie!

Jak złożyć zamówienie na spersonalizowany ebike?

Zrobisz to bez problemu przez nasza stronkę www.u1.net.pl wybierając okienko z konkretnym kolorem, który przypadł Ci do gustu lub okienko z dowolnym kolorem, który podasz nam w informacji dodatkowej podczas składania zamówienia w koszyku – nie wiesz jaki kolor wybrać, sprawdź paletę dostępnych kolorów RAL pod okienkami z wyborem koloru 🙂 Po wybraniu koloru musisz standardowo wybrać formę płatności i opłacić całe zamówienie, a później poczekać na kontakt z naszej strony celem ustalenia szczegółów projektu Twojego wymarzonego roweru elektrycznego. Printscreen z widokiem na opcje personalizacji ebike na naszej stronie znajduję się poniżej:

Ile czasu trwa personalizacja?

Personalizacja Twojego wymarzonego ebike potrwa ca. 14 dni. Przy czym istotnym w czasie oczekiwania na odbiór spersonalizowanego roweru elektrycznego naszej marki jest czas w jakim wspólnie z grafikiem dojdziecie do konsensusu w zakresie finalnego projektu, który trafi już do produkcji. Czym dłużej będzie trwało projektowanie roweru tym dłużej może trwać oczekiwanie na jego finalny odbiór.

Czy personalizacja wpływa na warunki gwarancji?

Oczywiście nie! Czy rower standardowy czy spersonalizowany to wciąż rower elektryczny marki Uone, a jako producent rowerów elektrycznych klasy premium każdego klienta traktujemy z należytą atencją i każdy klient jest w 100% zadowolony po zakupach jakichkolwiek produktów sygnowanych logo naszej marki. Więc personalizując nasz ebike nie musisz się o nic obawiać, wystarczy ustalić satysfakcjonujący Cię projekt, a resztą zajmie się już zespół profesjonalistów naszej marki!

Czy można gdzieś obejrzeć przykłady personalizacji ebike?

Oczywiście, że tak. Możesz odwiedzić nasz salon stacjonarny w Poznaniu przy ulicy Strzeszyńskiej 35/37 i zobaczyć spersonalizowane przez nas rowery na własne oczy oraz ustalić projekt Twojego nowego roweru elektrycznego! Zapraszamy serdecznie.

       

X